Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mistik Dikdörtgen
Yazar Mesaj
Presence
Kayıtsız

RE: Mistik Dikdörtgen
Haritamda mistik diktörtgeni gösteren açılar şunlar;

ay; jüpiter ile karşıt, merkür-uranüs ile 120, şiron ile 60

jüpiter; ay ile karşıt, şiron ile 120, merkür-uranüs ile 60

merkür-uranüs; şiron ile karşıt, ay ile 120, jüpiter ile 60

şiron; merkür-uranüs ile karşıt, jüpiter ile 120, ay ile 60

Oluşan şeklin görünümü mistik diktörtgen ama mistik diktörtgen diyebilmek için ay,venüs veya neptünün olması gerektiği yazıyordu forumda. Böyle bir kombinasyonu mistik diktörgen olarak kabul edebilir miyiz?
02-10-2012 04:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sjofn Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Mistik Dikdörtgen
(02-20-2011 05:11 AM)ayşe kara Yazılan:  kuzey düğüm -satürn -venüs ve mars arasında mistik dikdörtgen var.sayılmaz biliyorum ama kuzey düğüm liliht kavuşum -satürn yengeçte( ay ın burcunda), ay marsla kavuşumdaysa venüste akrepte dikkate alabilirmiyiz.evlilik tarihimdede venüs-pluto- ay neptün kavuşumu ve satürn kuzey düğüm kavuşumu arasında sağlam bi mistik dikdörtgen var bu yüzden natal haritamdaki dikkate alınabilirmi diye düşündüm.

KAD ve Lilith neden sayılmasın? Aksine KAD, haritanın kilit noktalarından biridir, hepimizin bildiği gibi, nereye aktığımızı, bu hayatta nereye varmaya uğraştığımızı, karmaları, gidişatı, yolu sembolize eder.
Fikrimce, alelade bir elemandan çok daha da hayati ve güçlüdür bir mistik dörtgendeki KAD yerleşimi.
Yine Lilith, dişiliğe, içsel yapıya, arzulara dair çok önemli bir göstergedir, özellikle de bir kadın için.
Yani sayılır gülücük
Hem de baya bir sayılır gülücük

Mesela benim de KAD balık, Lilith başak
Neptün oğlak, Venüs yengeç
böyle bir mistik dörtgenim var. Bunun etkilerini de çok bariz hissetmekte ve deneyimlemekteyim.
02-14-2015 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

RE: Mistik Dikdörtgen
Az önce abimin doğum haritasına bakarken farkettim. Muhteşem bir mistik dikdörtgeni var.
[Resim: kWD5Ov.jpg]
Bu açıyla alakalı bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
08-05-2017 03:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir