Değerlendir:
  • 78 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Burç Dekanları
Yazar Mesaj
Dryad22 Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Yükselen Burç Dekanları
Güneşim 10.derecede, yükselenimde 10.derecede bu dekanatlar konusunda kafam çok karışık, özellikle güneş burcumun dekanatı netlik kazansın istiyorum, ilk 10 derecedemiyim, ikinci 10 derecede mi nasıl bilebilirim? Bana sorarsanız iki dekanatta bana uyuyo kafam karıştı doğrusu

http://i.hizliresim.com/VVabmZ.gif karamsar
05-11-2015 09:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
monaroza Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Yukselen burcu basak olan ve shironun icinde yer alan, bununla birlikte yukselen burcunun yer aldigi shironun, dogum haritasinda boga burcunda ve 8. evde yer alan venus ile ucgen aci yaptigi birinin fiziksel goruntusu hakkinda bir fikriniz var mi? Yukselen burcun icinde yer aldigi gezegenin dogum haritasinda venus ile olumlu acisinin kisiye guzellik verdigi soyleniyor.Ayrica Venus, Lilith ile de kavusum acisi yapiyor.Bu acinin cekicilige etkisi olabilir mi? Yorumlarinizi bekliyorum
05-11-2015 02:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Alıntı:III. Dekan (20-30 Derece)

Yengeç / Ay etkisi.
Diğer yükselen Akrep dekanlılardan, aileye daha bağlıdır.
Kişilik olarak (erkek ya da kadın fark etmez) anneye benzerlikten bahsedebilir.
Ev sahibi olmaya ihtiyaç duyabilir.
Yuvarlak vücut hatları verebilir bu dekan.
Bu dekanda sabit yükselen Akrep özellikleri, Yengeç doğasıyla esneklik kazanabilir.
Ay etkisinde, duygular ani iniş-çıkış gösterebilir.
Çevresine karşı çok hassastır, bu nedenle çevresinde pozitif insanlar olmalıdır.
Hareketlilik, ihtiyacı olandır.

Hmm, neyse ki esneklik kazanmışım gülücük
Çevreye karşı hassaslık çok, ruh halimde ani iniş-çıkış durumları oluyor, genelde rahatına düşkün olsam da hareketli olduğum zamanlarda da kendimi iyi hissediyorum. Tip olarak anne, kişilik olarak babaya daha çok benzediğimi düşünüyorum(tam d. tarihi bilinmiyor ama koç olduğunu tahmin ediyoruz) ama anneden aldığım belirgin etkiler de var ne yazık ki biraz kötü anlamda, bu etkileri azaltmak istiyorum.
Güneşim de aslanın son dekanında koç özelliğindeymiş, öncü burç etkileri varmış meğerse bende.

Bilgili değil, ilgili.
05-19-2018 09:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen Burç panel 7 13,402 01-21-2015 04:38 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir