Değerlendir:
  • 54 Oy - 2.3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Büyük Haç ( Grand Cross )
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Büyük Haç ( Grand Cross )
(01-07-2011 05:33 PM)panel Yazılan:  Büyük kare'm jüpiter tarafından uyarıldı.(büyük kare'm Venüs-Uranüs-Jüpiter-Şiron arasında)Kavuşuma 3-4 derece kala işten ayrıldım.Kavuşumu geçeli 5 derece oldu.Hala hem iş,hem aşk anlamında hiçbir olumlu gelişme yok.İsyanlardayım...

Sadece Jüpiter transiti yaşamıyorsun , Satürn transiti de yaşıyorsun bu dönemde ( ve 8-9 ay kadar sürecek )

Transit Satürn , senin Oğlak burcundaki Marsına kare açı yapıyor.
Yani Oğlak burcundaki Marsının önünü kesiyor , hareket alanını daraltıyor.

Bence yinede Jüpiter transitinin Koç burcuna geçişi olumlu gelişmelere işaret edebilir.

01-07-2011 05:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

dünyaca ünlü tanınmış kişilerde çoğunlukla varmı bu açı merak ettim şimdi..
02-03-2011 08:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

(02-03-2011 08:30 PM)nfs hp Yazılan:  dünyaca ünlü tanınmış kişilerde çoğunlukla varmı bu açı merak ettim şimdi..

olabilir.yani illa olcak denemez tabi ama bi karenin verebileceklerini düşün bir de büyük karenin.gezegenlerin hangi gezegen olduğu ve hangi burçta bulunduğuna göre potansiyeller olabilir.4 gezegenin her birinin birbiriyle etkileşmesi sonuçta

u_u
02-03-2011 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Büyük kare ile ilgili ayrıntılı şeyler bilen varsa paylaşabilir mi arkadaşlar?Ben hiç bulamıyorum.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
02-27-2011 05:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
liorente Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Merhaba arkadaşlar,

forumdaki ilk mesajım bu. http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=l...dd=14&ast= haritam ise bu, her zaman zor bi haritam olduğunu söylemişlerdir, hatta tam profesyonel olmayan astroloji ile uğraşan arkadaşım haç vs. bir şeylerden bahsetmişti, her zaman kuşkuyla ve tereddütde kaldım. acaba benim haritamda başlıkta bahsettiğiniz şeye benzer bir durum var mı acaba?
04-28-2011 06:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

Büyük Haç kitabını getirmemin sebebi t-kare izlerini rastlarım diyeydi Almanya'dan birkaç yere rastladım, aklımda kalan ama bu başlığı ilgilendiren; kadın vesta'yı da ekliyor büyük haç'a...
08-02-2011 07:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venüs85 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Sınıfımda bir çocuğum var ( 4 mayıs 2006, 9:15 afyon doğumlu) çok hareketli, yerinde duramayan, oldukça hiperaktif bir yapısı ve dikkat eksikliği olan bir çocuk, haritasını incelediğimde boğa-aslan-akrep-kova arasında büyük karesinin olduğunu gördüm. Güneşi boğada (11.evde), saturnü aslanda (ayla beraber 2. evde), jüpiteri akrepte (5.evde) ve neptünü kovada (9.evde). Bu çocuğumla ilgili en çok karşılacağım sorunlar neler olabilir?

"İyilik içten gelir, iyilik bir seçimdir, bir insan seçemezse insanlıktan çıkar."

A Clockwork Orange
09-25-2011 01:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

Büyük kare çok etkin olmayabilir ay-satürnün diğerlerine orbu geniş.Güneş-jüpi-şiron ve güneş-jüpi-neptün arasında t-kare var.

Mars-uranüs-jüpi su üçgenini uçurtma kalıbına tamamlayan güneş boğa .

Ay-satürn kavuşumu şirona karşıt ,merkür-pluto 120 lik açısı var. Bunlar dikkat sorunu yaratır gibi gelmedi amaacaba
09-25-2011 03:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venüs85 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(09-25-2011 03:21 PM)ELF Yazılan:  Büyük kare çok etkin olmayabilir ay-satürnün diğerlerine orbu geniş.Güneş-jüpi-şiron ve güneş-jüpi-neptün arasında t-kare var.

Ay-satürn kavuşumu şirona karşıt ,merkür-pluto 120 lik açısı var. Bunlar dikkat sorunu yaratır gibi gelmedi amaacaba

Hmm bilemiyorum fazlasıyla girişken bir çocuk mesala sınıfta başka bir arkadaşına söz veriyorum konuşması için, kendisine verildiğini zannedip hemen atlıyor :D durdurmakta zorluk çekiyorum.

"İyilik içten gelir, iyilik bir seçimdir, bir insan seçemezse insanlıktan çıkar."

A Clockwork Orange
09-25-2011 03:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

(09-25-2011 03:26 PM)venüs85 Yazılan:  
(09-25-2011 03:21 PM)ELF Yazılan:  Büyük kare çok etkin olmayabilir ay-satürnün diğerlerine orbu geniş.Güneş-jüpi-şiron ve güneş-jüpi-neptün arasında t-kare var.

Hmm bilemiyorum fazlasıyla girişken bir çocuk mesala sınıfta başka bir arkadaşına söz veriyorum konuşması için, kendisine verildiğini zannedip hemen atlıyor :D durdurmakta zorluk çekiyorum.

gülücük doğum saati sabah 9:15 ise mars 1.evde aasc kavuşum ,merkür koç,venüs koç olur o kadar
09-25-2011 03:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine astrosohbet 115 138,796 08-04-2017 11:26 PM
Son Mesaj: Gulsen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir