Değerlendir:
  • 54 Oy - 2.3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Büyük Haç ( Grand Cross )
Yazar Mesaj
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

RE: Büyük Haç ( Grand Cross )
(05-23-2010 12:36 AM)miyase Yazılan:  hic yok mu??
Gercekten merak ettigim bi konu, aydinlatabilcek biri yok mu? :(

şimdi şöyle bir açıklama yazacağım bu açı kalıbı için,
büyük haç,ikilem olarak da adlandırılr.harita sahibi sürekli krizler,
atlatabilir,kötü ya da büyük deneyimler yaşayabilir.

Bunu diğer haritalarda yok ya da bazılarında yok bu şanssızlık ya da adaletsizlik diyebilrsin,ama deme gülücük çünkü bence harita dengedir.buna göre mutlaka seni kurtarıp yükseltecek potansiyellerde
mevcuttur şöyleki,

bu büyük haça sahip olanlarda korkunç bir enerji bulunur,harita dolayısıyla
büyük bir öncülüğe sahiptirler.

Amaçlarına ulaşacak yüksek enerji mutlaka vardır bu kişilerde ama amaçlarına giderken
bir o kadarda sorunla karşılaşabilirler.

bir de hangi burçlarda olduğunu yazarsan daha da yardımcı olabilirim Miyase gözkýrpma

09-17-2010 08:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(09-17-2010 08:26 PM)sessizgidiş Yazılan:  
(05-23-2010 12:36 AM)miyase Yazılan:  hic yok mu??
Gercekten merak ettigim bi konu, aydinlatabilcek biri yok mu? :(

şimdi şöyle bir açıklama yazacağım bu açı kalıbı için,
büyük haç,ikilem olarak da adlandırılr.harita sahibi sürekli krizler,
atlatabilir,kötü ya da büyük deneyimler yaşayabilir.

Bunu diğer haritalarda yok ya da bazılarında yok bu şanssızlık ya da adaletsizlik diyebilrsin,ama deme gülücük çünkü bence harita dengedir.buna göre mutlaka seni kurtarıp yükseltecek potansiyellerde
mevcuttur şöyleki,

bu büyük haça sahip olanlarda korkunç bir enerji bulunur,harita dolayısıyla
büyük bir öncülüğe sahiptirler.

Amaçlarına ulaşacak yüksek enerji mutlaka vardır bu kişilerde ama amaçlarına giderken
bir o kadarda sorunla karşılaşabilirler.

bir de hangi burçlarda olduğunu yazarsan daha da yardımcı olabilirim Miyase gözkýrpma

Yorumun icin cok tesekkur ederim sessiz gülücük

ay(yay)-mars&siron(basak)-merkur(ikizler-yengec)-saturn(balik)
yani degisken burclarda ve sabit evlerde buyuk hac'im var...

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
09-19-2010 11:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Değişken burç gruplarında Büyük Haç ı bulunan kişiler değişimi kabullenmekte hiçbir zaman zorlanmaz ve hemen benimseyebilirler gülücük Aslında bu onların önemli bir sorunudur. Zorluklarla karşı karşıya gelindiğinde onlarla yüzleşmek yerine rota değiştirme eğilimindedirler. Öğrenmen gereken şey yaşadığn çatışmaların kendi
İÇ SAVAŞTAN kaynaklandığını bilmendir verygood

09-19-2010 01:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(09-19-2010 01:41 PM)eylülmavi Yazılan:  arkadaşlar, güneş(başak) neptüne(yay) kare,
neptün(yay) aya(balık) kare,
ay(balık) jüpitere(ikizlere) kare

jüpiter ve güneş arasında açı yok.. eğer güneş ve jüpiter arasında kare olsaydı, bu büyük haç kalıbı mı olacaktı?

Sevgili eylülmavi büyük kare için, 90 derecelik ve 180 derecelik açı oluşumu yapmış en az 4 gezegene ihtiyaç vardır, senin haritanda bu kombinasyonu destekleyen bir durum olmadığından, güneş ve jüpiter yeterli olmayacaktır bu oluşum için..
09-19-2010 02:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Venüs-uranüs-Şiron-Jüpiter burçlarım arasında büyük karem var.Değişken burçlar arasında oluşmuş.4-10-6-12 gibi evlerde.6. ve 12. evlerde oluşması mücadele etmem gerekirken tam tersine kişisel ve psikolojik sorunlar yaşayabileceğimi de gösterir mi?Olan tek kişsel gezegenim olan Venüs'e oluyor.Şu an Tr jüpiter ile Tr Uranüs, bu karenin jüpiter ayağı ile kavuşum da.2 yıldır rahat değilim engellenmiş kısıtlanmış hissediyorum.Sizce hangi gezegenime yoğunlaşıp bu gerilimi azaltabilirim?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
10-24-2010 03:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Alıntı:2 yıldır rahat değilim engellenmiş kısıtlanmış hissediyorum.Sizce hangi gezegenime yoğunlaşıp bu gerilimi azaltabilirim?

NE tür bir engellenmişlik, kısıtlanmışlık HİSSİ yaşıyorsun acaba ? Biraz açabilirsen ....
10-24-2010 04:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(10-24-2010 04:01 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
Alıntı:2 yıldır rahat değilim engellenmiş kısıtlanmış hissediyorum.Sizce hangi gezegenime yoğunlaşıp bu gerilimi azaltabilirim?

NE tür bir engellenmişlik, kısıtlanmışlık HİSSİ yaşıyorsun acaba ? Biraz açabilirsen ....

hem sosyal anlamda hem iş anlamında hemde venüs'e ait olan aşk-meşk konularında hep bir zorlanma,olduğum yerde kalakalma,ilerleyememe,harekete geçmek isteyip geçememe gibi şeyler yaşadım.Doğrusu birde bastırılmış bazı psikolojik sorunlarım da ortaya çıktı.İnsanların bu konularda bir tarafı kötü iken diğer tarafı iyi olur.Ama benim her anlamda herşey kötü gitti.GÖZDEN DÜŞME gibi durumlar oldu.Annemlede çok sorun yaşadım.Herşey ters gitti.Dipte hissettim kendimi ve hayatımda ilk defa acaip özgüvenli biri olarak söylüyorum kendime acımaya başladım ve özgüvenim bunla paralel çok azaldı ?

10-24-2010 08:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Amerikalı Astrolog Stephen Arroyo, eğitimin 4 aşamasını Değişken burçların sembolize ettiğini söylüyor.
Sırasıyla İkizler Burcu; İlk öğrenim (Kişisel algılama ve iletişim becerisi kazanma),

Başak; Orta öğrenim (Çıraklık),

Yay; Yüksek öğrenim (Ustalık, Bilgelik),

Balık ise, Spritüel öğrenim (Ruhsal büyüme ve Evrenle bütünleşme) son aşamayı kapsar.

J.Wolf Green de bu değişken burçların oluşturduğu büyük karenin bilinçte doğal bir dinamik ve gerilim durumu yarattığını söylüyor.

Alıntı => Nazan Öngiden

11-13-2010 02:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(11-13-2010 02:14 AM)Yıldırım Yazılan:  Amerikalı Astrolog Stephen Arroyo, eğitimin 4 aşamasını Değişken burçların sembolize ettiğini söylüyor.
Sırasıyla İkizler Burcu; İlk öğrenim (Kişisel algılama ve iletişim becerisi kazanma),

Başak; Orta öğrenim (Çıraklık),

Yay; Yüksek öğrenim (Ustalık, Bilgelik),

Balık ise, Spritüel öğrenim (Ruhsal büyüme ve Evrenle bütünleşme) son aşamayı kapsar.

J.Wolf Green de bu değişken burçların oluşturduğu büyük karenin bilinçte doğal bir dinamik ve gerilim durumu yarattığını söylüyor.

Alıntı => Nazan Öngiden

Büyük haç ile ilgili kaynak bulmakta zorluk çekiyorum.Teşekkürler Yıldırım yine çok sağol..

11-15-2010 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Büyük kare'm jüpiter tarafından uyarıldı.(büyük kare'm Venüs-Uranüs-Jüpiter-Şiron arasında)Kavuşuma 3-4 derece kala işten ayrıldım.Kavuşumu geçeli 5 derece oldu.Hala hem iş,hem aşk anlamında hiçbir olumlu gelişme yok.İsyanlardayım...

01-07-2011 05:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine astrosohbet 115 138,777 08-04-2017 11:26 PM
Son Mesaj: Gulsen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir