Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.61 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum
(11-10-2010 05:55 PM)Kıvılcım Yazılan:  arkadaşlar, bir erkeğin haritasında, ay 16'boğa ...6 evde, venüs 29 boğa .. 7.evde

bu erkeğin bir bayanda istediği özellikler ne olabilir??

bu erkek venüsyen öğeleri tam anlamıyla barındıran bir kadına çekim duyabilir.
beş duyusuna hitap eden, estetik duyguları gelişmiş, zevk sahibi, güzel, zarif, cinsel yönden kuvvetli, ayakları yere sağlam basan, hayatın her alanından tad almasını bilen bir kadın aklıma gelenler arasında.

vurgu 7. evde oldugu için aradıgı kadında teraziye has öğeler de olacaktır. onu tamamlayan ve uyum sağladıgı bir eş ve bu eşte diplomasi, güzellik , estetik ve sanatsal öğelerin varlığı gibi..

eğer seninle onun eşleşimi bazında soruyorsan, senin venüs vurgun vardı diye hatırlıyorum. aradıgı arketibe uygun bir elektrigin var gülücük

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-12-2010 05:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(11-12-2010 05:44 PM)Serena Yazılan:  
(11-10-2010 05:55 PM)Kıvılcım Yazılan:  arkadaşlar, bir erkeğin haritasında, ay 16'boğa ...6 evde, venüs 29 boğa .. 7.evde

bu erkeğin bir bayanda istediği özellikler ne olabilir??

bu erkek venüsyen öğeleri tam anlamıyla barındıran bir kadına çekim duyabilir.
beş duyusuna hitap eden, estetik duyguları gelişmiş, zevk sahibi, güzel, zarif, cinsel yönden kuvvetli, ayakları yere sağlam basan, hayatın her alanından tad almasını bilen bir kadın aklıma gelenler arasında.

vurgu 7. evde oldugu için aradıgı kadında teraziye has öğeler de olacaktır. onu tamamlayan ve uyum sağladıgı bir eş ve bu eşte diplomasi, güzellik , estetik ve sanatsal öğelerin varlığı gibi..

eğer seninle onun eşleşimi bazında soruyorsan, senin venüs vurgun vardı diye hatırlıyorum. aradıgı arketibe uygun bir elektrigin var gülücük

:)evet canım kendim için sordum.... sağol.

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-12-2010 05:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dove7guntesti Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

çok merak ediyorum... doğum haritası benımle aynı olan bır aday var.. ama ıkı gun sonra doğduğu ıcın ayı ve yukselenı başak.. gerı kalan aynı... kavuşum açılarıyla ve diğer uyumsuzluklarla nasıl olur? yanı uyum olur mu?

haritam

solar return 2010-2011
12-14-2010 03:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Astroloji ile bayadır ilgileniyorum...natala haritam bile başımş halen döndürdüyü halde birde synastry ve compozit haritalarıda çözmeye çalışmak beni bayaa yıpratıyor:p...

birazda 'hiss' ederek okumalı haritaları gözkýrpma

Neyse....benim acaip çok iyi anlaştığım bir oğlan var....ve biliyorum synastry ye bakmak daha iyi ama ben daha çok internette hakkında pek bilgi bulamadığım açıları merak ediyorum....

Mesela güneş-venüs karşıtı nasıl bir enerji yarata bilir?

Onun Güneşi-Terazi- (ve Mars,ı)

Benim Venüs-Jüpiterim-Koç......

Ayrıca yeni fark ettim....Onun Plutosu benim
Ay-Mars-Chiron stellium-uma İnconj....biliyorum pek güçlü bir açı değildir belki normalde....ama ben bu enerji baya hiss ediyorum sanki....

ama nasıl enerji tam çözemedim...
Sanki, güç-kontrol çekişmesi?

Bu açılardan anlayan varsa ve biraz aydınlata bilirseniz çok sevinirimgülücükask

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
12-14-2010 10:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sankigibibiraz Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Öncelikle bayan olduğumu belirteyim.İkimiz de Kova burcuyuz Güneşlerimiz kavuşum yapıyor benim yükselenim Boğa onunki Oğlak Benim Venüsüm ve Ayım Oğlak onun Marsı Oğlak burcunda Ayı ve Venüsü Balıkta.Ay ve venüs konumlarımıza bakarsak toprak-su uyumundan yırtabilir miyiz? :D Bir de benim Güneşim ve Venüsüm onun birinci evini etkiliyor.Benim Venüsüm onun Güneşiyle kavuşumda.Daha çok başındayız ne dersiniz romantik bir çift olmaya aday mıyız?
06-05-2011 04:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(06-05-2011 04:50 AM)sankigibibiraz Yazılan:  Öncelikle bayan olduğumu belirteyim.İkimiz de Kova burcuyuz Güneşlerimiz kavuşum yapıyor benim yükselenim Boğa onunki Oğlak Benim Venüsüm ve Ayım Oğlak onun Marsı Oğlak burcunda Ayı ve Venüsü Balıkta.Ay ve venüs konumlarımıza bakarsak toprak-su uyumundan yırtabilir miyiz? :D Bir de benim Güneşim ve Venüsüm onun birinci evini etkiliyor.Benim Venüsüm onun Güneşiyle kavuşumda.Daha çok başındayız ne dersiniz romantik bir çift olmaya aday mıyız?

önce çok acemi olduğumu belirterek kısa ve öz düşüncemi yazayım..

uyum çok fazla, çok iyi anlaşacağınız kesin.. ama belli bir zaman sonra bu uyumdan, yani monotonlukdan sıkılısınız gibime geldi gülücük

yinede bir bilene sor gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
06-05-2011 12:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(06-05-2011 04:50 AM)sankigibibiraz Yazılan:  Öncelikle bayan olduğumu belirteyim.İkimiz de Kova burcuyuz Güneşlerimiz kavuşum yapıyor benim yükselenim Boğa onunki Oğlak Benim Venüsüm ve Ayım Oğlak onun Marsı Oğlak burcunda Ayı ve Venüsü Balıkta.Ay ve venüs konumlarımıza bakarsak toprak-su uyumundan yırtabilir miyiz? :D Bir de benim Güneşim ve Venüsüm onun birinci evini etkiliyor.Benim Venüsüm onun Güneşiyle kavuşumda.Daha çok başındayız ne dersiniz romantik bir çift olmaya aday mıyız?

Haritlarınızı eklemeniz verilecek cevaplarda daha verimli sonuçlar almanızda faydalı olacaktır, ancak ilişkilerde element uyumu özellikle ay ve güneş açısından çok önemlidir, ilişkinin uzun soluklu olmasını sağlar, düşüncelerinizin uyumlu olabilmesi açısından da merkürün uyumu çok önemlidir, aksi takdirde iletişim güçlüğü olduğundan kişiler yanlış algılama veya hiç anlamama sonucu kopukluk yaşayacaklardır, venüslerin uyumu karşılıklı olarak keyifli zamanlar geçirmenizde ve ortak zevkler paylaşmanızda etkili olacaktır.verygood
06-05-2011 01:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Senin venusunun onun guneşiyle kavuşumu ve 1.evine düşmesi onu her zmn ve karşılıksız seveceğini gosterir.Onun marsının senin venus ve ayınla kavuşumundan dolayı seni hep çekici bulur.belki ay kişisini zmn zmn incitmesine kırmasına sebep olabilir.Tatlı bir rekabet verebilir.

Senin marsın nerde? seninde onu cekici bulman için senin marsını da uyarmalı, güneş güneş kavuşumu biraz sıkıcı gelebilir.Haritalarınızda ateş elementi eksik gibi duruyor aslında eksik element genelde partner tarafından tamamlanır.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
06-05-2011 01:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

güneş ve mars kadın ay ve venüs erkek kalıbıyla bakıloıyor uyuma genelde oyle okudum hep ben ama şu da var marsın konumu hangi evde bulundugu venüs ve mars bağlantısı ya da kavuşumu bir de bildigim kadarı ile mars baskısı olup olmadıgına dikkat etmek gerekiyor bildigim kadarı ile cok acemiyim kendi haritamı bile dogru düzgün hatta ve hatta hic yorumlayamıyorken sizi yanıltmak istemem ama eylülmavinin dedigi gibi cok fazla uyumlu olunca da bir süre sonra monotonlasma oluyor diye okumustum... zaten biz kadınlar paromoyagızdır biraz, cok uyumlu olur aman ya monotonlasırsa diye didikleriz uyum az olur yok canım bu is olmaz deriz (:

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-05-2011 01:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Çok fazla uyum ilişkide monotonlaşma sağlayacaktır, ancak az önce yazdığım veriler harici kare ve zıt açılanmalar diğer planetlerden gelince bu monotonluk bitecektir, şöyle ki, diyelim ki kişinin venüs leri uyumlu ancak araya bir uranüs kare açısı dahil oluyor bu durumda Uranüs eğleneceğiniz ortamı elektriklendirecek, sıradan olmayan şeylere yönelmenizi sağlayacaktır, ancak araya bir satürn kare açısı girmesi eğlendiğiniz mutlu olduğunuz alanlarda zorlanmalar ve kısıtlanmalar yaşayacağınız anlamına gelir.
06-05-2011 01:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 913,142 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,902 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Partnerinizle Uyum Rehberi yezda 103 121,130 11-10-2010 07:51 PM
Son Mesaj: Kıvılcım

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: