Değerlendir:
  • 45 Oy - 2.69 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeniay & Dolunay
Yazar Mesaj
mashameral Çevrimdışı
Yasaklanmış
lt=

Cvp: Yeniay & Dolunay
(06-24-2017 05:31 AM)Alejandro Yazılan:  Evet şuanda , güneş 2 derece Yengeç , ay 2 derece yengeç yaniiiiii yeniay var

Online olanları görünce bu saatte olsa yazmak istedim napıyorsunuz nasıl hissediyorsunuz

Benim 1. Evimde gerçekleşen yeniay 0 derece oğlaktaki ayıma tam karşıt yapıyor sanırım gerçekten yeni bir sürece başlıyorum

Hayırlısı

Benim yükselen yengeç ay Aslan Neptün 7. Evde
06-24-2017 11:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

RE: Yeniay & Dolunay
Benim 12. evimde yüz tane gezegen. Çok huzursuzum tahmin edersiniz ki. Ağlayıp tepinmek istiyorum onu da yapamıyorum.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
06-24-2017 04:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

@kumsal mars 12. evde transitte. Asıl sorun çıkartan gezegen olabilir. Epeyce açı da yapmış. Stres seviyesini artıran, iç alemi bozabilecek bi transittir. Yalnız kalmayıp aklını dağıtabileceğin şeyler bul bu transitte bence.
06-24-2017 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Öyle capri. Bakıp da hangisi diye göresim bile gelmemiş. Hayırlısıyla kazasız belasız geçsin gitsin diyelim. Bir ay sonra aslana geçince renk! dans!

06-24-2017 05:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Kumsal geçtiğimiz 2-3 ay önce yani benim işten çıktığım dönemler oluyor o zamanlarda mars 12. Evimdeydi gerçekten zor günler geçirdim , metroda tanımadığım bi adama tekme attım bana "pardon inebilir miyim ?" Dediğim halde , yada yeri geldi bir kadına metrobüste bağırmıştım. Böyle ani sinir patlamalarım oldu hic normalde öyle bağıranlardan haz etmem kavga çıkaranlardan ama okula felan giderken özellikle sabahın erken saatlerinde metrobüste çok insanla tartıştım bağırdım cağordım yeri geldi bi adamı "inermisiniz su metrobüsten sizi görmek istemiyorum " diye kovdum ve tabiki bir kaç yolcu sağolsun bana destek oldu da adam inmişti.

Yani mars 12. Ev gerçekten çok zor bir tür depresyon , ani öfke çıkışları , hayatımdaki insanların varlığını gerçekliğini sorgulama , sürekli işaretli , ipuçlu rüyalar.

Mars şuanda güneş merkür ay ve güneşle birlikte 1. Evime dolmuş durumdalar ha bide yetmezmiş gibi hepsi yengeçte bir de yeni ay zor bir süreçten geçiyoeıö bana dua edin.

Dev ispanyol markasında 3 ay çalışmış olmama rağmen iş başvurularım "biz sizi ararız" dan öteye geçmiyor belkide 20 mağazaya başvurdum. Sadece mağaza değil restoranalarda karşılama elemanı olsun bir sürü şey ... ama lafa gelince "aaaa alis sen zarada calıstın nası iş bulamazsım" oluyor.

Neyse ...

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
06-24-2017 06:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Alihan axis'e gel :D

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
06-24-2017 07:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Yeniay & Dolunay
(06-24-2017 05:31 AM)Alejandro Yazılan:  Evet şuanda , güneş 2 derece Yengeç , ay 2 derece yengeç yaniiiiii yeniay var

Online olanları görünce bu saatte olsa yazmak istedim napıyorsunuz nasıl hissediyorsunuz

Benim 1. Evimde gerçekleşen yeniay 0 derece oğlaktaki ayıma tam karşıt yapıyor sanırım gerçekten yeni bir sürece başlıyorum

Hayırlısı

Benimde güneşimin üzerinde 11. evde yeniay ... Gözlemlicem etkilerini...
06-24-2017 10:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

11.evimde Yeniay,etkileri önceden başlar mı bilmiyorum da son zamanlarda etrafımdaki insanları,ideallerimi ve arkadaşlıklarımı çok sorgulamaya başlamıştım,haketmeyen birçok kişiye verdiğim koca koca emekleri kendimce sorguladım.

Bunlar dışında şu anki etkileri Terazi'deki Şiron-Merkür kavuşumuma yaptığı kare açıdan kaynaklı olsa gerek biraz yanlış anlamalar,alınganlık ve sinir var gibi ama etkinin nedenini bildiğim için kendimi frenliyorum galiba.

Natal Venüs'üme üçgen bu görünüm,kendimi daha güzel ve özgüvenli hissediyorum.

Başka da gözlemlediğim bir etki şimdilik yok.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
06-25-2017 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Alejandro valla kanım çekilmiş gibi. Hasta değilim hastaymış gibi yatıyorum. Aksi gibi de çok iş halletmem gereken bir zaman dilimi. Kolum kalkmıyor. Yani 12. evim yengeç olduğuna göre her sene bu dönemlerin böyle geçeceği belli de, işte yine de zor ya. Yere yatıp dövüne dövüne ağlamak istiyorum, ağlayamıyorum da. Tabii güneşime de kare yapıyor. Geçen gün gittim sinirim çıksın diye 6-7 km yürüdüm. Akşam olduğun yere kalırsın değil mi? Yok, zombi gibiyim.

Yani iş bulma konusuna gelince ne desem boş. Olmayınca olmuyor. Ama niye olmuyor? Belki Jüpiter 6. eve geçince olur? İnşallah en kısa sürede gönlüne göre iş bulursun. Mübarek günde Allah sana yardım etsin.

06-25-2017 03:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

kıyamam burçtaşım ya geçmiş olsun ..

koçlar kötü anam bu ara iyi değiliz...

jupiter akrebe geçiyor değil mi aaaaaaaaa hadi bakalım hoş gelsin 6.evime .. benimde ramazand uyku düzeniim baya bozuldu ya

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
06-26-2017 12:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir