Değerlendir:
  • 45 Oy - 2.69 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeniay & Dolunay
Yazar Mesaj
ayse Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Yeniay & Dolunay
28 derece Aslan burcu dogumluyum ama henuz bır baslangıc yasamadım?????

http://img519.imageshack.us/img519/7857/...sehp80.gif
09-05-2009 12:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Cvp: Yeniay & Dolunay
Dolunay 16.21 derce benim 7 ci evimde doğdu...

İlişkilerimde bir deyişiklik yaşayacağımamı işaret?

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
09-05-2009 06:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Yeniay & Dolunay
ayse Yazılan:28 derece Aslan burcu dogumluyum ama henuz bır baslangıc yasamadım?????

merhaba ayse ,

önceki mesajımda demişim ki ;

Alıntı:Yeniay'ın bir '' Tetikçi '' olabileceğini düşünüyorum. yani gelişmekte olan bir sürecin gözle görünür hareketini başlatabilecek bir potansiyel taşır diyebiliriz

ayrıca SÜREÇLER VE SONUÇLAR üzerine eklediğim yazımıda okumanı öneririm ok

'' gelişmekte olan bir SÜRECİN TETİKÇİSİ olabilir '' demişim Yeniay için.

peki senin hayatında gelişmekte olan herhangi bir Süreç varmı acaba bunu sorgulayabilirsin ok ?
eğer monoton bir dönemden geçiyorsan Yeniayın etkisini bence sadece 20 ağustos civarı kendini olumlu hissetme şeklinde de deneyimlemiş olabilirsin.

09-07-2009 05:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

12 ci ev le 7 ci ev arasında nasıl bir bağ var acaba?
yeni ay 12 ci evimde dolunay 12 cide oldu

09-07-2009 08:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Valde_Amor Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 1

hilal-e Yazılan:12 ci ev le 7 ci ev arasında nasıl bir bağ var acaba?

Sanırım Yeniay 12. evinizde, Dolunay da 7. evinizde oldu, öyle mi demek istediniz?
09-09-2009 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Valde_Amor Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Yeniay & Dolunay
Eylül 18'deki Yeniay'a ne demeli? Satürnle birleşimde, retro Merkür de eşlik etmekte. Bol çalışma ve sorumluluk mu bekliyor bizi?
09-09-2009 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Valde_Amor Yazılan:
hilal-e Yazılan:12 ci ev le 7 ci ev arasında nasıl bir bağ var acaba?

Sanırım Yeniay 12. evinizde, Dolunay da 7. evinizde oldu, öyle mi demek istediniz?

evetgülücük

09-09-2009 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Şimdi bakarken farkettim.Bu ayki(18 Eylül) yeniay çok dar bir açıyla Saturn ile birleşmiş(25 derece Başak).Ve karşılarında da Uranus var.

Özelikle bu derecelerde kişisel gezegeni olan kişiler bu etkinin sonuçlarına dikkat etsin.Çünkü transit saturnun etkileri birden kendini daha sivri biçimde gösterebilir.Dikkat derken daha çok astrolojik bir merakla sonucu gözlemlesin yani:D Çünkü ben öyle yapıcam.

Evet yenilik Yeniayın bünyesinde vardır.Ama bitişler geri dönüşlerde bu etkide mevcut çünkü birleşmenin(Başak) yöneticisi Merkür başağın son dercesinde son dereceler bitişlerlede ilişkilendirilir.Ama retro değişen(değişecek) fikirler bize geri dönen eski durumlar , aksamalar söz konusu olabilir.Uranus zıt açı kırılmalara , ani etkilere davetiye çıkarabilir.
09-09-2009 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

JoMaJa Yazılan:Şimdi bakarken farkettim.Bu ayki(18 Eylül) yeniay çok dar bir açıyla Saturn ile birleşmiş(25 derece Başak).Ve karşılarında da Uranus var.

Özelikle bu derecelerde kişisel gezegeni olan kişiler bu etkinin sonuçlarına dikkat etsin.Çünkü transit saturnun etkileri birden kendini daha sivri biçimde gösterebilir.Dikkat derken daha çok astrolojik bir merakla sonucu gözlemlesin yani:D Çünkü ben öyle yapıcam.

Evet yenilik Yeniayın bünyesinde vardır.Ama bitişler geri dönüşlerde bu etkide mevcut çünkü birleşmenin(Başak) yöneticisi Merkür başağın son dercesinde son dereceler bitişlerlede ilişkilendirilir.Ama retro değişen(değişecek) fikirler bize geri dönen eski durumlar , aksamalar söz konusu olabilir.Uranus zıt açı kırılmalara , ani etkilere davetiye çıkarabilir.

Evet önümüzdeki yeni ay benim 1ci evimde olucak
Saturn ile birleşicek
bakalım nasıl bir etkisi olucakgülücük

09-09-2009 11:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

JoMaJa Yazılan:Şimdi bakarken farkettim.Bu ayki(18 Eylül) yeniay çok dar bir açıyla Saturn ile birleşmiş(25 derece Başak).Ve karşılarında da Uranus var.

Bugün yeniay var.Hatta şu sıralar :D 26 derece Başak yerleşimi .

Astrosohbetin ayı 26 derece başak.Bakalım site için yeni bişeyler olacak mı?Oluyor mu?

Site o zaman saturn transitinin de yakınında.Hımm bakalım astrosohbet haritası gökyüzüne ne kadar cevap verecek.
09-18-2009 11:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir