Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilikte başarısızlık açıları
Yazar Mesaj
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Evlilikte başarısızlık açıları
yansima7 Yazılan:
merikeklik Yazılan:evliliklerde başarısızlıktan anladığım sadece boşanmayla sonuçlanması değil sanırım...evlilik sürer ama gürültü bir evliliktir...kişiler anlaşmadığı halde sürekli tartışırlar,kavga ederler ama bir türlü ayrılmazlar ...
evlilik konusunda kendimi hiç evliliğe ait hissedemedim.eşimle ilişkilerimiz de en ufak konuda gerginlik olur..

SİZİN GÜNEŞ SATURN KARESİ BUNA SEBEP OLARAK GÖSTERİLEBİLİR Mİ ACABA ?

iyi geceler..bilmiyorum belkide güneş,satrun karesi sebeptir...ama kendimde şunu farkettim.ben girdiğim her ortamın hem çok içindeyim,hem çok yabancı hissederim..sadece evliliğimde değil.
7.evimin yöneticisi jupiter .jupiteriin hiç olumsuz açısı yok.ama eşimde uranüs-venüs karesi,uranüs-jupiter karesi var...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=
10-08-2009 12:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Glogg Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

RE: Evlilikte başarısızlık açıları
Alçalanım(terazi) merkür, neptün, mc ve lc ile 90; mars, yükselen ve ep ile 180; venüsle 60 derecelik açı yapmış. Aynı zamanda 7. evimde plüton var. Bütün kötü etkenler üzerimde sanırım. İşin enteresan kısmı çok istediğim halde kendimi hayatım boyunca hiç ciddi bir ilişki ya da evlilik içerisinde hayal edemedim.

[Resim: rhea1.th.gif]
10-31-2009 06:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lily Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Cvp: Evlilikte başarısızlık açıları
Yedinci evim kova yöneticisi uranüsün jüpiterle zıt açısı var.. kovanın diğer yöneticisi satürnün de güneşle 150 lik açısı var.. yedinci evimin bi kısmı da balık neptünün de güneşle 150 lik açısı var.. uranüsüm satürnüm neptünüm kavuşum halinde ... bütün bunlar pek iyi bi duruma işaret etmiyo sanırım gülücük)

10-31-2009 08:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

7.evim balık yöneticisi neptünü baz alırsak güneşle kare başarısızlık açılarından biri, ama balığın yöneticsini jüpiter alırsak jüpi-neptün 120,jüpi-uranüs 120 ve jüpi-merkür 180 liği var yani başarılı açılar var hangisini almalıyım ki klasik mi modern mi hangisi soru
08-02-2010 03:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(08-02-2010 03:53 PM)Vena Yazılan:  
(08-02-2010 03:45 PM)Tuğçe Yazılan:  7.evim balık yöneticisi neptünü baz alırsak güneşle kare başarısızlık açılarından biri, ama balığın yöneticsini jüpiter alırsak jüpi-neptün 120,jüpi-uranüs 120 ve jüpi-merkür 180 liği var yani başarılı açılar var hangisini almalıyım ki klasik mi modern mi hangisi soru

7. evde gezegen yerleşimi yok sanırım, Güneş kare Neptünü başarısızlık açısı olarak görme bence, Neptün haritada etkin durumda mı? Karşındaki kişiyi gerçeklerden uzaklaştırıp hayallerindeki bir şekle büründürebilirsin bu tehlikeli olur ama böyle bir etki için haritanın tümü önemli. Yani konu 7. evin konusu olsa da sadece 7. evle ilgili durumlar çok açıklayıcı olmaz.

evt 7.evimde gezegen yok,neptünün sadece güneşle karesi var,yani jüpi-neptün 120 liğini de çok önemseyemeyiz heralde aynı yıldaki herkeste vardır. o yüzden neptün yoğun diyemeyiz bir de bu başarısızlık açıları çok net kati her 7.evinde uranüs olupta güneşle kare açısı olan boşanıcak mı ki eskiden hiç boşanma yokmuş mesela,boşanma kelimesinden bile kaçınırlarmış şimdi 2 sene evli kalıp boşanıyorlar açılar eskidende vardı gülücük
08-02-2010 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

7.ev yöneticisi mars , satürn uranüs ve neptünle kavşuum .

evde kaldım :D . a.q (acımasız qerçekler hehee )
08-03-2010 12:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(08-04-2010 11:20 AM)arzu Yazılan:  
(08-03-2010 01:59 PM)arzu Yazılan:  ya şu konu da biri de benim açılarıma el atsayasuna-bak
tekrar iyidir 180 kere de olsa utandým
Jüpiter, neptün etkisi olan kişiler evlilikte başarılı olmanı arttırır, ancak, yay burcunun çifte etkisi ve karşıt ikizler burcunda ki sosyal maskenin etkisi ile çift evlilik sunma potansiyelin de olabilir, illa ki öyle olacak demiyorum, ikizlar ve yay karekterleri birbirlerinin zıt yansıması olduğundani kişi ekndinde ki eksik yönleri bulduğu kişilerle takışma yaşayabilir, neptün evliliği idealleştirdiğini gösteriyor, ilişkiler değer verdiğin alanlar, hülyalarda gezmemeli, gerçekçi olmalısın evlilik hayallerinde, idealize ettiklerin incinmene sebep olabilir, mümkün olduğunca mantıklı bakmak daima senin için artı olacaktır, var olmayanları var sayıp hayal kırıklığına uğramamaya dikkat etmekte fayda var..verygood
08-04-2010 01:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(11-18-2008 05:38 PM)zeze Yazılan:  Okadar çok harita gördümkiii

Eğer 7.evin yöneticisi URANUS yada GÜNEŞ yada SATURN yada JÜPİTER ile kare ve zıt açılı ise ayrıca
URAUNS ve SATURN ile kavuşum yapmışsa

YA HİÇ EVLİLİK OLMAZYADA BOŞANILIR-alkış

sevgiler....

not:mutlaka doğum saatinin doğru olması gerekiyor...
ayrıca; anne ve babanın kendi hartialarında bu etkileri almış 7. ev sözkonusu ise doğan çocuğunda 4. ev yöneticisi aynı şekilde açı almış oluyor...yani anne-baba hayata boşanma potansiyeliyle gelirken, onlardan doğan çocuk anne-babasının ayrılması potansiyleiyle geliyor. ve haritalarından gözüküyor.

tüh ya 1 mart 1988 09:53 doğumlular evde kaldı.

-alkýþ

sevgiler ....

koptum.w
08-06-2010 12:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(08-09-2010 12:17 AM)venüsakrep Yazılan:  selam arkadaşlar benimde 7. evimde şiron mevcut ve 7. evim ikizler
ikizlerin 7.evde bulunması çifte evlilik olasığını artırıyormuş yapılan yorumlara göre daha yeni nişanlandım beni korkutmayın ayolaðla...(
benim 7.evimle ilgili yorum yapıp içime su serpicek bi arkakdaş yokmuaðla...
İçine su serpecekse benim 7.evim ikizler bir de jüpiter mevcut 18 imden beri aynı adamla evliyim
08-09-2010 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(09-17-2010 08:03 PM)i3erat Yazılan:  Güneş, Ay, Pluto 7.evde Akrep te olan birisi için nasıl bir yorum yapabiliriz?

bu kişinin haritası olsa , birşeyler söylemek rahat olurdu.şimdi ise tamamen farazi konuşulmuş olur.
yöneticinin durumu nasıl ? açılar nasıl ? soruları insanın kafasını kurcalıyor.

ancak, bu kişi için ilişkilerinin dönüşüm ve kendisini tanımak açısından önemli olacağını söyleyebilirim.
son olarak , kişiliğinin en derin noktalarını , krizleri ve kendisini tanıma sürecini iliişkiler ve ortaklıklarla deneyimleryecektir.
güçlü karizmatik ve tahakküm edici , cinselliğe önem veren bir eş veya kendi kaynaklarını saklayıp buı kişinin kaynaklarına yönelen , kendisine bağımlı kılmak isteyen bir eş olabilir.yük. boğa olduğunu hesaba katarsak , bu kişide eşi kaybetmek korkusu büyük olacaktır. derinlik, kaos gibi konuları ve kendisindeki gücüde plutonik olaylar , ilişkiler ve kişilerle deneyimleyecektir.
son olarak ilişkide güç savaşları olabilir veya pluto ayla kavuşumsa , kadınlardan inanılmaz şekilde dostluk veya düşmanlık görebilir.
kopmayan ölümüne ortaklıklar da kurmak isteyecek bir kişi olabilir.
09-17-2010 08:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir