Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilikte başarısızlık açıları
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Evlilikte başarısızlık açıları
7. Ev hakkında bir haftasonu elime kalemi kağıdımı alıp ihtimaller yazmıştım tüm açı gezegen yorumlarının hepsini birleştirince bağlayınca birden bire aynı kapıya çıktığını farkettim. Bu benim haritam için olumsuz veya olumlu bir olasılık. Paylaşmak istiyorum;ama şunu belirteyim arkadaşlarım arasında sürekli evlenmeyi ve baba olmayı istedim sürekli özellikle neptün transiti ve ayın bazı hareketleri beni inanılmaz çocuk sever yaptı. Yolda sokak cocuklarına sarıldığımı biliyorum.

Benim 7. Evimi Yay burcu kesiyor ayrıca oğlak burcu da 7. Evden fazlaca nasibini alıyor. birden konuyla alakalı komik olucak ama daha önce hayatımı darmaduman edenlerde yay burçları önde geliyor. venüs kova olduğum için havayi yay kadınlarını beğenme ihtimalinin artması gayet normal. Ancak bir faktör var. Yengeç burcuna münasip kişilerde cidden cidden beni aşk konusunda salağa cevirebiliyor. Çarpılıyorum resmen. Bu belki koç olmamla alakalı da olabilir. Ama Bunu tamamen 7.Evdeki Oğlaktaki AY'a bağlıyorum. Ancak şimdi Olumsuz İhtimallere başlıyorum ;

-ay sevmediği bir burçta hatta en sevmediği oğlak burcunda. Bu durumda evlilikte eşim olacak kişi bende yaşca büyük ve ona bağlanacağım biri olcağım ihtimali aklımda beliriyor. Tıpkı koç-yengeç evliliği gibi. Çevremde olsun , arkadaşlarım olsun. Hepsi olmasada çevremdeki yengeç - koç evliliklerinde bir sorun var. yengeç burcu hanımlar evde kendini yabancı gibi hissediyor. Artık koç ne yapsa yengeç bu sefer kancalarını gösteriyor. %100 doğru değil ama benim için böyle.
Aynı zamanda ayım kötü açıların en büyüğü denebilcek güneş den kare alıyor. Bence durumu bu daha da çok arttırıyor.

Bu ihtimali arttıran bir sebebim daha var ;
-benim 2. Evimi yengeç burcu kesiyor ve hiç gezegen yok yani doğal olarak para akışımın ailevi , kadın , duygu enerjisiyle dolu olduğunu düşünüyorum. Ve 2. Evin yöneticisi de 7. Evde OĞLAK burcundaki AY !! Yani bana para akışı sağlayacak bir evlilik yapacağım ihtimalini artırıyor.

Bir güçlü ihtimalim daha var ; bahsettiğim gibi 7. Evimde yay burcu var ve yöneticisi ise jupiter. Ve jupiterim 10. Evimde Balıkta ; şimdi buradan da şu sonucu şiddetli bir şekilde söyleyebilirim ; yaptığım evlilik bana kariyerimin anahtarını açıcak. Ve 10. Evdeki JUPİTER beni şöhrete kavuşturabilir.

Ek olarak son zamanlarda üstüne durduğum whole sing ev sisteminde 7. Evime plüto düşüyor ve 10. Evin yöneticisi şans gezegenim jupiterden kare alıyor. Güneşten üçgen alıyor yani burdan evliliğimin açıkca kötü sonlanacağını hissedebiliyorum.

tüm bunları çizgi çizgi birleştirdiğim zaman şu sonuca vardım.
Muhtemelen yengeç burcu , benden yaşça büyük biriyle severek mantık evliği (venüs kova farklı ilişkiler sever) ve eşimin parası ile kendi kariyerimden şöhreti yakalayınca belkide evliliğim bitebilcek. Sonunda ise eşim kendini evde yalnız hissedicek ve terkedilebilirim. Ama umutsuzluğa kapılmıyorum. Çünkü 7. Evdeki yay bana 2. Evliliği bile haber veriyor. 9. Evimde venüs ve uranüs var. Ayrıca eşimin ailesinin beni çok seveceğini bir astrolog çıtlatmıştı bir keresinde.

Bunlar tamamen benim çıkarımlarım tamemen zekam ile ihtimallerin fırtınasında ortaya çıkardım yanlış yada doğru. Ben bile inanamıyorum burda yazanlara. Bir transit gelir yada Allah yazar isterse bozar o yüzden gözümü kapatıp spontane şekilde hayatıma devam edicem gülücük

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
04-26-2016 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zeyyzeyy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Evlilikte başarısızlık açıları
Benim evlilik ihtimalim varmı bakamısınız lütfen 5. Evde birçok gezegen var
6 kasım 1987 Gaziantep saat 22.00
04-26-2016 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gumi Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Lilith ve uranüs 7. Evde lilith yaydan mars ile karşıt, merkür ile 120 derece açı, uranüs oğlakta venüs ve ay ile olumlu açı, güneşle kare açı yapmış.
Nasıl bir evlilik verir acaba
05-26-2016 04:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

Venüsüm ikizlerde retro. 7.evimde satürn var. Satürn 7.ev yöneticim olan jüpiterle kare, aynı zamanda güneşimle de kare. Diğer yedinci ev yöneticim neptün uranüs ile kavuşumda. Jupiterim 1. evdeki chiron ve kuzey ay düğümüyle de kare.

Beni başarısız bir evlilik bekliyor sanırım.
07-24-2017 02:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
DrNesli Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Herkese merhaba arkadaşlar gülücük
Haritam hakkında merak ettiğim bir konu var, astroloji hakkında pek bilgili değilim size sormak istedimgülücük

[Resim: showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2g...amp;res=63]

Yedinci evimde oğlakta Uranüs ve Neptün kavuşumu var , yedinci evimin yoneticisi Satürn ise 8.evimde kovada. Bu kötü evlilik göstergesi midir acaba? Bir de 7.evin yoneticisi Satürn 8.evde ; 8.evin yoneticisi Uranüs 7. evde. Bu ne demek oluyor ?

Teşekkür ederim şimdiden.
07-24-2017 05:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Dediğin durum 91-93 neslindeki pek çok yükselen yengeçte var. Kötü deme hemen. 7. ev uranüs ve neptün yorumları pek güzel değil tabi. Uranüs 7.evde bağlanmama, farklı eş seçimleri ve birden çok eş verebilir ya da neptün evliliği idealleştirebilir, partnerini de buna uydurmaya çalışabilir gibi. Fakat jenerasyon gezegenleri. Hangi gezegenlerle görünüm yaptıkları önemli. Mesela neptün venüs olumlu açısı idealindeki evlilik demek olabilir. Jenerasyon gezegenlerini diğer içsel gezegenlerinle beraber okumaya çalış. Sendeki konum 3 sene içindeki pek çok yükselen yengeçte var. Şu da var; hiç bi astrolojik gösterge kesinlik ifade etmez. Bu tam olarak şöyle olacak gibi. Ama ifade ettikleri mana önemlidir burda. İşte kesin gibidir.
İkinci soruna yanıtım daha güzel. Youtube da öner döşerin harita yorumları var. Her ev için sana rehber olabilir.
https://www.google.com.tr/url?sa=t&sourc...DP5aLvlO-g
Yanlış atmadıysam bu da linki, telefondan atamamış olabilirim.
07-24-2017 05:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
DrNesli Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Haklisiniz teşekkür ederim ,Neptün oğlak Venüs akrep olumlu bir açı olur herhalde, videoyu izleyeceğim gülücük
07-24-2017 05:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tugsem_10 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

başarısızlık mı başarı mı bilemiyorum bildiğiniz bir durum varsa yorum beklerim.yedinci evimde kuzey ay düğümü var boğada boğa kesmiş ikizlerdende biraz var.marsım yayın son dekanında.yani koç dekanında eşimin marsı koç ve yay dekanında.jüpiterim oğlakta eşim oğlak. güneşim 11. evde eşimin yükseleni kova.10. evimde başak var eşimin ayı boğada başak dekanında.onun ayı ve jüpiteri 7. evimde.buna rağmen bile bana baya zor geliyor geçinmek.artık kompozitimizin 12 evin kapısına yığılan gezegenlerden mi bilmem.
07-28-2017 03:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

7. evi boğa kesiyor. merkür ve malefik mars burada. ay, bu ikiliye zıt bakıyor. ayrıca saturn'den gelen semisquare da var.
7. ev dispozitörü korkunclu 8. evde ve retro, o da saturnle kare yapıyor.

Ne biçim haritaysa artık, nerden bakarsam bakayım elimde kalıyor

12-29-2017 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir