Değerlendir:
  • 37 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pallas Ev ve Burçlarda
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Pallas Ev ve Burçlarda
Alıntı:Pallas Kovada: Vizyonu görüş ve ideali sağlamaktır. Vücutta elektrik enerjileriyle ilgili alanlara yatkındır. Sanatsal yanı orjinalde ve de geleneklerde yatmaktadır. Muhtemelen devrimci, insan değerleri savunucusu ve de bireyselliğe saygı duyulması alanında başarılıdır. Sıradan insanların bu ideallerinde yeri yoktur

.
şu kısmını seviyorum. insana kendisini çok özel hissetttiriyor gülücük

benim pallasım mc ile kavuşum.

farklılığından dolayı toplum dışına itilmiş tip varsa, yadırgamam ve haklarını savunmaya çalışırım .
06-07-2011 12:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

Pallas Kovada: Vizyonu görüş ve ideali sağlamaktır. Vücutta elektrik enerjileriyle ilgili alanlara yatkındır. Sanatsal yanı orjinalde ve de geleneklerde yatmaktadır. Muhtemelen devrimci, insan değerleri savunucusu ve de bireyselliğe saygı duyulması alanında başarılıdır. Sıradan insanların bu ideallerinde yeri yoktur

uranüs kovamlada beraber bu yorum çok uyuyo bana. özellikle şu kısmı "Muhtemelen devrimci, insan değerleri savunucusu ve de bireyselliğe saygı duyulması alanında başarılıdır" herkez mersine ben tersinedirgülücük insanlara değer veririm, toplumun bütünlüğüne önem veririm.elimde olsa dünyad "ülke" diye bişey bile olmasın isterdim.
yani bunun insan değerleri ve bireysellikle alakası: bütün farklılıklara rağmen insanların birbirine değer verebilmesi, birbiriyle bütünleşebilmesi, insanların kutuplaşmaması, herkeze bir "parça" gözüyle bakılması, değer verilmesi

u_u
06-30-2011 08:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Pallas'ım placidus sistemde 8.evde,Merkürle kavuşum,Uranüs'le üçgen...Zaten finans alanıyla ilgili bir bölümde okuyorum.
Tüm burç ev sistemiinde 9.ev oluyor.Öğrenciliğe aşığım.Kafamda bana uygun herhangi bir meslek yok.İstediğim sadece okumak okumak okumak...

Tanıdığım birinin haritasında Pallas'ın açıları benimkilerle aynı.Ayrıca Ac noktasına sekstili var.
11.evde yerleşimi var.Hukuk okuyor.

Çalıştığım bir başka haritada Pallas geriliyor 4.evde Akrep'te.Pallas Venüs Koç'a üçgen açı yapmış.Yaptığı tek açı bu !
Pallas kendisine pek yaramamış anlaşılan..
11-18-2011 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-06-2011 03:41 PM)deniz kaya Yazılan:  Selamlar
Marx : Değişmeyen Tek şey değişimin kendisidir. umarım insanlık için güzel yönlerde değişim olur.

eee Marx'ın pallası hangi burçtaymış ki =)

12-06-2011 05:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(12-06-2011 05:51 PM)Neptunian Yazılan:  
(12-06-2011 03:41 PM)deniz kaya Yazılan:  Selamlar
Marx : Değişmeyen Tek şey değişimin kendisidir. umarım insanlık için güzel yönlerde değişim olur.

eee Marx'ın pallası hangi burçtaymış ki =)

Valla bilmiyorum,muhtemelen pallaası kovadadır. gülücük

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
08-16-2012 11:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Pallas sizce ne kadar etkili biliyormusunuz ??

Çünkü Pallas 10. Evimde ve. Balıkta ;

"Kaderi onu şöhrete götürür"

Hayatım boyunca kaderimin beni şöhfeteugötürceğine inandım da olmadı be yaw şuan tezgahtarlık yapıyorum

Keriimcan gibi ünlü olsam bari oda makyaj mağazasında çalışırdı

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
11-29-2016 02:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Hande Yener tezgahtarken ünlü oldu sanırım 27 yaşındaydı
hala geç değil senin için gülücük

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
11-29-2016 10:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Oluru var Alihan,daha erken,belli olmaz :D

Kendi Pallas'ıma gelirsem:
BAŞAK
İşinde sezgileri ve merhametiyle ilerler, psişik ve algı konuları ona göredir. Rüya yorumlayabilir, tasvir ve meditasyonda rehber olabilir. Sanatsal yönü, tüy gibi hafifletmek, şiirsel veya ilham verendir. Siyasal açıdan bir barış severdir,insan varlığı ve etkileşiminde aydın görüştedir.Sağlık alanlarında görülebilir. Teknik ve pratik öğretimde iyidir. Ustalığı ayrıntıları görme, tecrübe deneyimleyip, özünü korumadır.

(Beni bana özetledi resmen,şiir konusunda ilham perilerim binde bir gelir ama çoğu insan benimle dertleşmeyi sever,evet barışseverim,dil,din,ırk ayrımım yoktur.Tıpla ilgili şeylere ilgim var doğru ve 2.evimde olduğu için düşündüğüm alan değişikliğine belki yardımcı olur gülücük )
2.evde

Maddi bolluğa erişim ve kullanmada yeteneklidir. Sanatsal becerisi pratikte bilincin değerlerinden haberdar olma üzerinedir.

E hadi inşallah gülücük

PALLAS ASC 45

Orjinal fikirlerin vardır ama fikirlerini insanlar kabul etmezler saçma bulabilirler bu yüzden onlarla sorun yaşarsın insanalr seni anlamazlar

(Gerçekten öyle,anlatana kadar göbeğim çatlayabilir,oysaki pekçok şeyi sezgilerimle yaparım ve bir şekilde doğru çıkar,bazen her şey somut olmaz.)

MARS PALLAS SEKSTIL

Sporcu ve askerler için çok iyi bir etkidir zihninle fiziksel faaliyeti birleştirmeyi sağlar yararıcı birisindir inandığıun şeyleri savunursun sosyal reform hareketlerine katılabilirsin

(Fiziğim buna elverişli değil ama inandığım şeyleri savunmak evet sonuna kadar,sosyal yönden de dilim durmaz,neysem o)

URANÜS PALLAS TRINE

problemlere orjinal çözümler bulursun kültürel faaliyetleri seversin Orjinal düşüncelerin vardır sezgilerin güçlüdür bilimsel konularda baaşrılı olabilirsin teknolojiyi kullanan birisin

(Genelde bu yüzden Güzin ablayım sanırım gülücük Evet bilimle uğraşmayı seven biriyim ve sezgilerimin güçlü olduğunu söylerler )

NEPTÜN PALLAS TRINE

Hayalgücünü artırır sanatçılar için çok iyi bir etkidir bilimadamlarıda içinde iyi bir açıdır bu açı sayesinde proje bitmeden bitmiş halini gözünde canlandırabilirsin

(Sanatçı olur mu bilemedim de bilim insanı belki gülücük )

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-21-2017 06:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Frederico Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Pallas konumum hakkında fikirlerinizi bekliyorum.
Sanırım sitedeki en güçlü Pallas bende gülücük

03-27-2019 08:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pallas açıları Yakamoz 12 65,967 03-27-2019 08:07 PM
Son Mesaj: Frederico
  PALLAS ~ astrosohbet 81 101,621 07-13-2017 03:57 AM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir