Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Robert E. ZOLLER
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Robert E. ZOLLER
Robert E. ZOLLER Ortaçağ astrolojisinde Dünyanın en önde gelen ismidir.
2002 de astroloji araştırma ve buluşlarındaki üstün başarı nedeniyle uluslararası alanda kabul gören Regulus ödülünü kazanmıştır.
30 yıldır astroloji üzerine çalışmakta ve çeşitli kurslar vermektedir.

Daha önce söylemiştim, astrologların haritalarını incelemek, analiz etmek çok istediğim bir şey ve forumda çok harika analiz yapan arkadaşlarımız var. Birlikte harita üzerinde yorumlarımızı değerlendirerek güzel bir harita anlizi çıkaracağımızı umuyorum.
Astrolojiyi yeni öğrenmeye başlayan arkadaşlarımızda katılsınlar lütfen, bende dahilgülücük)

Haritasını ekledim, hepimize kolay gelsin arkadaşlar...

[Resim: astro2gw15robertezollerav1.th.gif][Resim: thpix.gif]

http://www.astrotheme.com/portraits/r4M47ZEN523b.htm

[Resim: r4m47zen523bmg5.png]

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
11-09-2008 08:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Robert E. ZOLLER
Robert zoller'in haritasında ilk gözüme çarpan 2 vurgudan söz edeyim..

1- 11.evde kova burcunda Güneş-merkür-mars ve pallastan oluşan stelyum..

ben hem kova burcunun hemde 11.evin astrolojiyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum. burada oluşacak bir stelyum , odaklanma yeteneği verecektir ve bu stelyuma zıt açı yapan Satürnde disiplin katacaktır. Astrolojik çalışmalar , gazete ve magazin dergilerinin aksine Disiplin ister , uzun saatler boyunca sıkılmadan haritaya konsantre olmak ister..

bu sebeple Robert Zoller'in doğal bir eğilimi - potansiyeli olduğunu düşünüyorum ki pek takip ettiğim bir astrolog değil , en azından şu ana kadar pek takip etmiş değilim kendisini.

2- Ay - ASC üzerinde Balık burcunda bu kişinin MÜTHİŞ BİR DUYARLILIĞI olduğunu gösterir. sezgisel kuvvet , empati yeteneği gibi meziyetler hem haritayla hemde harita sahibiyle bütünleşmesini , özdeşleşmesini kolaylaştıracaktır.

Beyhan Ay-Asc kavuşumu sende de var gözkýrpma

3- Kovada ki stelyumuna 120 dereceyle güzel bakan Neptünün İmajinasyon yeteneği vereceğinden sözedebiliriz ki İmajinasyon yeteneğiyle astroloji arasındaki bağlantıyı ya steven forest yada stephen arroyo değerlendirmelerimde söz etmiştim..

şimdilik gördüklerim bunlar ;)

11-10-2008 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir