Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.82 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12. EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Yazar Mesaj
ozzzyyy Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: 12. EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
(11-03-2008 07:30 PM)nurbanu10 Yazılan:  ONİKİNCİ EV YÖNETİCİSİ 4. EVDE :Kendinize ait bir mekanınız olmasını istersiniz.Çok özel bir insansınız.İnsanlar sizin sessiz ve utangaç biri olduğunuzu düşünürler.Genelde kendi dünyanıza çekilirsiniz.Özellikle de yönetici gezegen Neptün ,Venüs,Ay veya Plüton ise.Ebeveynlerinize bakmak yükümlülüğünüz olabilir.
aynen...
09-19-2010 11:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Placidus'a göre 12.evim Başak.Yöneticiyi Şiron alırsam 10.evde.

-ONİKİNCİ EV YÖNETİCİSİ 10 EVDE :Tıp ,hemşirelik gibi alanlarda kariyeriniz olabilir.Kariyeriniz sizin iç yapınızı tanımanıza neden olur.

Matematiğim iyi olaydı ve kana duyarlı olmasaydım,hemşirelik veya laborantlık bölümlerinde şansımı denemekten çekinmezdim.

Merkür alırsam 8.evde.

-
ONİKİNCİ EV YÖNETİCİSİ 8. EVDE :Hayatınızda miras önemli rol oynayabilir.dileklerinizi bir miras yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.Gizli kaynaklardan destek alabilirsiniz.

Mirasın M'si bile yok.:D

Tüm burç ev sistemine göre 12.evim Aslan yönetici Güneş 8.evde.

aries'in alıntısını da okudum oradaki 10.ev açıklamasını kendime uygun bulmadım.Bir çatışma varsa herhalde kaçma yolum iş olmaz.
8.ev de öyle.Ruhsal,psikolojik yeteneğim yok benim.
Ki rüyalarım bile çıkmaz.
07-17-2012 01:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: 12. EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
12.ev aynı zamanda gizli düşmanları da temsil ediyor ya hani, 12.eve düşen burcun yöneticisinin bulunduğu evin konularından gizli düşmanlık görebilir miyiz acaba? Ne kadar mantıklı bilemedim ama ne düşünürsünüz?

Örnek verecek olursak benim 12 ev aslan burcu ve yöneticisi olan güneş 3. evde. Yakın çevre, komşular ve kardeşlerden gelebilecek soruna işaret ediyor olabilir mi?

rezonans
07-27-2015 06:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(07-27-2015 06:01 PM)cero Yazılan:  12.ev aynı zamanda gizli düşmanları da temsil ediyor ya hani, 12.eve düşen burcun yöneticisinin bulunduğu evin konularından gizli düşmanlık görebilir miyiz acaba? Ne kadar mantıklı bilemedim ama ne düşünürsünüz?

Örnek verecek olursak benim 12 ev aslan burcu ve yöneticisi olan güneş 3. evde. Yakın çevre, komşular ve kardeşlerden gelebilecek soruna işaret ediyor olabilir mi?

Mantıklı bir soru,ancak gözlemle anlayabiliriz sanırım.

Başlığa olan yorumum:

ONİKİNCİ EV YÖNETİCİSİ 3. EVDE:İç düşüncelerinizi dış dünyaya iletme ihtiyacı bu yerleşimin kendini ifade etme tarzıdır.Birçok yazar bu konumdadır.Sahne arkasında görevli,konuşmacı ve bunun gibi bir şekilde diğerleriyle iletişim kuran biri olabilirsiniz.

@Cero :D :D :D Tam adamı okumuş başlığı,durum bende bu yönde,yükselen Aslan (ilk 10 derecesi 12.evde,bu yüzden yazma gereği duyduğumu eklemeyi unutmuşum),Güneş'im 3.evde; anne tarafımdaki yakın akrabalarımdan kaynaklı bayağı sorun yaşadım.
Kardeşim olmasını çok istediğim ama olmadığı için,hatta üzerine bir de düşük olduğu için yıllarca kendimi zor toparladım.

Bir de Ay 11.evde evet arkadaşlarımla ilgili imtihanlarım da biraz fazla sayılabilir,kimisi gerçekten ayna oluyor,kimisi gereksiz çekilde çekememezlik besleyip uzaklaşıyor,değişik şeyler,hepsinin canı sağ olsun..

12.Ev yöneticisi olarak bir de doğal yöneticisi olan Neptün'ü düşünürsem;
ONİKİNCİ EV YÖNETİCİSİ 6. EVDE:Çok çalışkansınız.Eğer gerçek bir işiniz yoksa çalıştığınız yer bir gönüllüler servisi olabilir.Enerjinizi doğru yönlendirmezseniz hasta olabilirsiniz
Şu an o kadar çalışkan değilim ama enerjimi doğru yönlendiremediğim ve gereksiz harcadığım taktirde özellikle ruhen çok kötü olduğum su götürmez bir gerçek.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-19-2017 08:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

12. Evim boğa , yöneticisi venüs 9. Evde gizli düşmanlarım yurtdışında veya yükseköğretim yani üniversite de mi olabilir.

12. Ev kisinin ruhu bence. Ben icimde bir boğanın olduğuna eminim.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
02-19-2017 03:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

12. Evim ikizler Yöneticisi Merkür terazide 4. Evde
12 -> 4 olunca kendi köşesine çekilen biri olarak yorumlanmış
Doğru odama çekilmeyi tek kalmayı Her gün bir süre yalnız kalmayı isterim Yoksa rahatsız hissederim

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
02-19-2017 04:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

(02-19-2017 03:06 PM)Alejandro Yazılan:  12. Evim boğa , yöneticisi venüs 9. Evde gizli düşmanlarım yurtdışında veya yükseköğretim yani üniversite de mi olabilir.

İlla böyle düşünmeyiniz. 12/9.evler uzmanlık alanlarıdır, merhamettir. Bir felsefe ve ulvi bir amaçtır. 12.evin yöneticisi 9 da olması iyi olabilir. Kendinizi rahat hissettiğiniz alanın 9.ev olduğunu söyleyebiliriz

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-22-2017 05:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(02-22-2017 05:18 PM)Ahmeedd Yazılan:  
(02-19-2017 03:06 PM)Alejandro Yazılan:  12. Evim boğa , yöneticisi venüs 9. Evde gizli düşmanlarım yurtdışında veya yükseköğretim yani üniversite de mi olabilir.

İlla böyle düşünmeyiniz. 12/9.evler uzmanlık alanlarıdır, merhamettir. Bir felsefe ve ulvi bir amaçtır. 12.evin yöneticisi 9 da olması iyi olabilir. Kendinizi rahat hissettiğiniz alanın 9.ev olduğunu söyleyebiliriz

Param olsa gidicem yurtdışına , gerçekten rüyalarım felan da ingilizce oluyor yurtdışında geçiyor bununla da alakalı olabilir

Dini bir anlamı olduğunu da düşünüyorum ayrıca

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
02-22-2017 08:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

(02-22-2017 05:18 PM)Ahmeedd Yazılan:  

hemm bende bi yorum yapayım...

bende kendimi hep uzaklara gitme hayalleri kurarken bulurum. ve gerçekten de seyahat ettikçe rahatlarım gülücük

aslında hayalleriim hep 9.ev konularıyla ilgili gülücük

uzaklara gitmek, dünyaya hükmetmi bir lider olup dünyaya eşitlik ve adalet getirmek, insanlara hayattan kazandığım tecrübeleri anlatıp hayatlarını kolaylaştırmak gülücük
02-22-2017 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir