Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mahşeri Cümbüş
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Mahşeri Cümbüş
sadece 2 bölüm izledim ve benim gibi zor beğenen birini oldukça etkilediler , forumlarına göz attım ve tiyatro sporu kavramıyla tanıştım , üstelik 2001'den beri bu sporu gülücük yapıyorlarmış , takdir etmemek elde değil -alkış

şu anda 3 erkek 3 bayandan oluşan ve cumartesi akşam 23 civarı Fox tv'de canlı yayında eğlenceli oyunlar sunan bu insanları ve aralarındaki sinerjileri astrolojik açıdan ele almak istedim.

[Resim: mahsericmbsud3.th.jpg][Resim: thpix.gif]

her biri birbirinden yetenkli ve tabii 1 favori hakkım olsaydı Özlem derdim ;)

Özlem Türay ; 11 eylül 1981 doğumlu
Dilek Çelebi ; 1 mayıs 1980 doğumlu
Burak Satıbol ; 25 mayıs 1979 doğumlu
Ayhan Taş ; 25 haziran 1971 doğumlu
Yiğit Arı ; 28 haziran 1974 doğumlu
Ayça Işıldar ; 3 şubat 1980 doğumlu..

haritalarını kısa kısa inceleyip aralarındaki sinastriye bakmaya çalışalım istiyorum.

bilmeyenler için bu grubun özelliğini söyleyim ;

seyirci canlı yayında bir konu - bir nesne belirliyor ve 3'ten geriye sayıyor ve o anda 3 kişilik ekipler halinde anında DOĞAÇLAMA yaparak konuya mizah katıyorlar. bizler için oldukça eğlenceli ama bence onlar açısından zor bir oyun bu çünkü konuya dair hiç bir kurgu getirmeden anında senaryo üretip oynuyorlar.
tiyatro sanatına renk ve dinamizm getirdiklerini düşünüyorum , kendilerini tebrik ediyorum ve müsait oldukça buradan yorumlarımı ekleyeceğim.

verygood

11-02-2008 04:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

RE: Mahşeri Cümbüş
Ben de Burak ve Özlem'in oyununu beğeniyorum gülücük
11-02-2008 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

1 yılı aşkındır izliyorum.ailecek cumartesi geceleri onlara kitleniyoruz diyebilirim.süper doğaçlama yapıyorlar.bende özlemi çok beğeniyorum.tek kelimeyle süperlergülücük

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
11-03-2008 12:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Mahşeri Cümbüş
galiba çoğunluk özlem'i daha çok beğeniyor , bende ondan başlayım istedim ;)

[Resim: zlemtrayvk5.th.gif][Resim: thpix.gif]

doğum saatini bilmiyoruz ama yinede bildiklerimize dayanarak pek çok şey söyleyebiliriz.

Özlem'de terazi burcunda stelyum görüyoruz.. merkür + jüpiter + satürn + venüs + plüto 5'lisi terazi burcunda birikim yapıyorlar..

böyle stelyum durumlarında , o burca yoğunlaşmak bize önemli göstergeler sunacaktır..
Terazi burcuna odaklandığımızda Terazinin sanatla , uyumla , estetikle en bağlantılı burç olduğunu söyleyebiliriz başka detaylara bakmadan da..

ayrıca Özlem'in bir avantajı da Marsın aslanda olması ki aslan burcunun da rol kabiliyeti verdiğini ve enerjisini sahnede rol yapmaya akıtabileceğini yani kabaca potansiyeline uygun bir iş yaptığını söyleyebiliriz..

haritasında Güneş-Neptün karesi duyarlılığını arttıran birazda ona hassaslık verip alınganlaştıran bir konum diyebiliriz.

Ay burcu kovada ve terazideki merkür-jüpiter-satürn üçlüsüne 120'lik güzel açılar yapıyor ve bence oldukça hoş bir potansiyel çünkü Ay kovada huzursuzdur ama kendine çıkış yolları bulmuştur diyebiliriz.
özellikle HAVA ELEMENTİNDEKİ Ay - Merkür üçgen açısının çok parlak bir zekayı ifade edebileceğini söyleyebiliriz , duygular ile dil (yada pratik zeka diyelim) arasında akıcı bir enerji vardır ve HAVA elementi sözkonusu olduğunda bu akıcılığın HIZI artacaktır..

Özlem'in transitleriyle ilgili bişey söylemek istiyorum ; şu dönem hepimizi bir şekilde etkileyen Satürn-Uranüs Zıt açısı Özlemin Güneşine vuruyor diyebiliriz..
transit satürn tam Özlemin güneşinin üzerinde ve transit uranüs ise tam karşılarında !

üyelerimizden sevgili Nihal'in tam olarak Ay burcunun üzerinde gerçekleşen bu konumun (satürn-uranüs zıtlığı) annesiyle ilgili olan konuları gündeme getirdiğini biliyoruz.
Özlem'in ise güneşi üzerindeki bu konumun babası yada bir erkekle ilgili problemlerin göstergesi olabileceği yorumu geliyor aklıma..

umarım kolaylıkla geçirir bu transitlerini , özellikle ekipten ayrılma gibi şeyler olursa üzülürüm.

11-03-2008 04:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Mahşeri Cümbüş - Ayhan
[Resim: ayhantaqt0.th.gif][Resim: thpix.gif]

Güneş - merkür kavuşumu , uranüsle kare açı yapıyor yani tipik yengeç duygusallığı ve kırılganlığı azalıyor..

venüsü ikizlerde ve marsı kova burcunda ve toprak elementi eksikliği olan bir yapısı var..

şu dönemde satürn-uranüs zıtlığı onun venüsüne sert bakıyor , yakın zamanda ilişkileriyle ilgili problemler yaşamış-yaşıyor olabilir..

11-03-2008 09:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Mahşeri Cümbüş - Burak
[Resim: burakok9.th.gif][Resim: thpix.gif]

boğa burcunda stelyum görüyoruz ki kilolu bir insan olduğunu söyleyebiliriz.

boğa burcu vurgusunun ağır abi tiplemesini esneten Jüpiter açılarını görüyoruz.

11-03-2008 09:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Mahşeri Cümbüş - yiğit
[Resim: yiitarsa3.th.gif][Resim: thpix.gif]

yengeç burcunda güneş-merkür-satürn birikimi..

venüs ikizler burcunda ve Ay-Uranüs kavuşumu..

ve neptünden güzel açı alan mars aslanı..

11-03-2008 09:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Mahşeri Cümbüş - Dilek
[Resim: dilekqe1.th.gif][Resim: thpix.gif]

Dilek ekibin en kıpır kıpır elemanı olarak göze çarpıyor ki yine ekibin kurucularından oluyor kendisi..

sadece tek bir potansiyelini söyleyeceğim gülücük

merkür - mars - neptün arasında ATEŞ elementinde Büyük Şans Üçgeni + bunu UÇURTMA yapan bir venüs ikizleri..

11-03-2008 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Mahşeri Cümbüş - Ayça
[Resim: ayasl1.th.gif][Resim: thpix.gif]

Ayça da başak burcunda stelyum görüyoruz.. belki ekibin oyun öncesi en çok endişelenen üyesi Ayça olabilir yorumunu yapabiliriz. ancak başak vurgusu aynı zamanda konsantrasyon yeteneği verecektir diyebiliriz.

11-03-2008 09:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

http://www.vidivodo.com/112629/4-donme-2subat

bunu izlemenizi öneririm gülücük)

11-07-2008 04:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla