Değerlendir:
  • 20 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koç Erkeği
Yazar Mesaj
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Koç Erkeği
koçlar iyi hoş eğlenceli kendine güvenli bir o kadar atak fakat baskın ateş yoğunluğu içlerindeki duygu dünyasını köreltmekte ve genelde horoskopta su öğeleri bulundurmazsa fazlasıyla bireyselliğe kayabilecek bir burç...kendileri alçalanım olmaktadır;açıklanmaz bir şekilde duygu yoğunluğu tavan yapan bir insan olmama rağmen koçlardan etkilenirim,severim yanlarında çok eğlenirim,çocuksu heyecanları hoşuma gider ama uzun vadede çok arkadaş olmadım belki bencillikleri beni kırabilir-naçizane balık

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
11-25-2009 01:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

hayatları sadece girişim yapmak ve kazanma hırsından ibaret. sizi de girişimler yapmanız konusunda sürekli harekete geçirir. artık yorulursunuz hırsından. oldukça benmerkezci olurlar. çoğu şeyi karşı taraftan beklerler. direkt ve dobradır. ne düşünüyorsa söyler, nadiren ketum olur. hep bakımlı olmanızı ister. kırmızı ojelere, frapan kadınlara bayılır. ama çok abartırsanız kıskançlıktan delirir. sportmen olur mutlaka bir spor dalıyla ilgilenir. kavgacıdır. çabuk parlar çabuk söner. benim tanıdığım zat-ı muhterem bu yönde.. ,)

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-25-2009 02:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

koç erkeklerinde olsun ay burcu koçlarda olsun sevgili serena nın da dediği gibi çabuk parlama ve sönme özelliği gelişkin. en sevdiğim taraflarından biri yaptıklarıyla her ne kadar ortalığı birbirine katsalar bile pişman olmaları gönüllerinin hemen dalını bükmesi hemen babayani bir tavır alma...hani biraz daha o egolarından kurtulsalar bir aslan gibi yüce gönüllü de olabilirlergülücük)

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
11-25-2009 02:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

ya bir de çok ilginç, ben bunları peşinden koşar ,kovalar diye bilirdim. bizimkisi nazlı kız ben koşuyorum peşinden. nasıl koç bu ya gülücük)

11-25-2009 02:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Cvp: RE: Koç Erkeği
Serena Yazılan:ya bir de çok ilginç, ben bunları peşinden koşar ,kovalar diye bilirdim. bizimkisi nazlı kız ben koşuyorum peşinden. nasıl koç bu ya gülücük)

yakaladığında evlendirme dairesinden uzak yerlerde dolaşgülücük
imza:bir koçla nikah dairesine gitmiş birisigülücük
11-25-2009 02:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: Koç Erkeği
Bende ne zaman bir topluma girsem, gıcık olduğum herifler çoğunlukla koç çıkıyor. Gittiğim bir kursta ve dün çiçekçi de, uyuz olduğum iki tipte koç çıktıki, onlarında benden hoşlandığını hiç sanmıyorum. Onlar astrolojik olarak gıcık olma hakkına daha fazla sahip ama. Terazideki mars-satürn-pluton kavuşumum güneşlerine değince, hitler görmüş gibi oluyorlardır. ,

Not; 8.ev güneş koçuna sahip Melancholic hariç....Adam merkürümü uyarıyor ondan sebep heralde..:D
11-25-2009 03:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

melis_bk için
Koçlar hakkındaki genel gölgeler ;

Ben varım dedikleri için çocuksu havaları hiç geçmez ruhları bu yüzden sığlıktan kurtulamaz...

Her şeye oldurmak için burunlarını sokarlar başladıkları enerji aynı işin sonunu getirmede göremezsiniz....

Her işi yarım bırakırlar.....

Kafa başlangıca çalışır çünkü onlara dükkan açtırın ama işlettirmeyin gülücük)

Hep şimdide yaşadıkları için ahde vefa aramayın onlarda üzülürsünüz...

Şimdi işine yarıyorsunuz yada yaramıyorsunuzdur....

Başka....

insanı ilişkilere yıkılan bütün çamlar kendilerine aittir...

Genelde konuşma stilleri ..köylü kurnazıdır...

Bir işe yaramaz anlattıkları .....

Keza güneşi birinci eve düşenler ....ayı koç olanlar....bu hafif meşreflikten bolca nasiplerini almışlardırgülücük

Burada melisin isteği üzerine koçlarıda didiklemiş oldukgülücük)

burdaki tanımlamalar kişilere yada kurumlara has değildirgülücük)
11-25-2009 04:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

''koçlara dükkan açtırın ama işlettirmeyin '' :D
bu kadar olur almira. çok güzel tespit. ayrıca gerçekten bir çoğu geçmişlerine pek bağlı olmuyor, bu da doğru. örneğin ben oldukça duygusal olması gereken balık burcuna mensup olmama rağmen bir ay koçu olarak geçmişe dair hiçbir iz hatırlamıyorum bile. fazla geçmişe takılan, bir kusurum olmadıgı sürece geçmişi çok didikleyen, ahlar vahlar içinde eski sevgiliyi anan biri değilim..

11-25-2009 05:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: Koç Erkeği
Serena Yazılan:''koçlara dükkan açtırın ama işlettirmeyin '' :D
bu kadar olur almira. çok güzel tespit. ayrıca gerçekten bir çoğu geçmişlerine pek bağlı olmuyor, bu da doğru. örneğin ben oldukça duygusal olması gereken balık burcuna mensup olmama rağmen bir ay koçu olarak geçmişe dair hiçbir iz hatırlamıyorum bile. fazla geçmişe takılan, bir kusurum olmadıgı sürece geçmişi çok didikleyen, ahlar vahlar içinde eski sevgiliyi anan biri değilim..

Gerçek alanda her insan bir işe yarar mutlaka yarar otursa bile yarar ...koçların girişim ve yenilik konusundaki girşikenlikleri yatsınamaz...

Ama sürdürmek için ya dükkanı yenilemek yada ona başka bir iş kolu açmaz zorundasınız...

Buna binlerce örnek verebilirim...

Bahçesine pavlona(Çin kavağı) dikip bir iki yıl sonra söküp kiraz yetiştireceğim diyenimi arasınız...

Bu iş yeri mekan olarak iyi değil taşınacağım diyenimi arasınız...

Ayrıca hiç bir koç uzun süre aynı evde kalmaz...

mecara olsun ordan orayaa ordan oraya taşınır durur adamlar sırf hareket....

Buda çok doğalgülücük)))
11-25-2009 05:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merveee Çevrimdışı
Yasaklanmış

bir koç sevgilim oldu vakti zamanında
enerji dolular .kalpleri temiz.zaman zaman baya belaya bulaşıyorlar ama atlatmasını da iyi biliyorlar . inatçılar .dediklerini karşısındakinin yapmasını bekliyorlar .sinirleri anlık ve geçici oluyor.hiç kinci değiller başka etkiler yoksa .sevdikleri kadını çok sahipleniyorlar .sevgilerini samimi yalansız gösteriyorlar hiç yapmacık değiller .
06-23-2011 06:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir