Değerlendir:
  • 27 Oy - 3.04 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pluton
Yazar Mesaj
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

RE: Pluton
gerçek aşkı isteyen plutonun gazabına uğramadan yaşayamaz...herşeyi kül eder..saflaştırır..tüm yanılmışlıkları, aldanmışlıkları..seviyorum plutonyenimi
02-06-2013 12:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkürijüp Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 2

Ben o pluton etkili birinin gazabına uğradım.Sürekli beni denemelerinden, kendi isteklerini yaptırmasından bunaldım.En son bitirdim, bakalım bundan sonra ne olacak.

pladicus
http://img7.ressim.net/out.php/i5646564_...-19172-gif
whole
http://imageshack.us/f/535/astro2gw52serapcardakhw.gif/
02-06-2013 12:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sagit Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 1

Yorumlar şaşırtıcı, öcü gezegen değil pluton, ayrıca yavaş bir gezegen olduğu için çokça "ay bana şöyle oldu, aman da bunu yaşadım" değil, hayatta olağan şekilde varolan, elde olmayan değişimleri-transformasyonu temsil eder pluton. Pluton öldürmez, ölümle de hiç bir ilgisi yoktur.

Pluton'un değişimi ASLA olumsuz değildir, olumlu da değildir. Bu sadece süregelen hayatta olağan bir dönüşüm. Ölümler de insana değişim yaşatır neticede, bu sadece bi yönü diye pluton'yu ölümle bağdaştırmamalı.

Bir insanın düzenini ele alalım, ailesi ile yaşıyor. Anne baba var, doğal süren bir hayatı var. Birden pluton etkisi gözlemleniyor, atıyorum 'ay'ınıza, anneniz ölüyor.
Pluton burada sizin yaşamınızda alıştığınız anne görüntüsünü elinizden alıp, sizi izlemeye alıyor. Bu süreçte hayatınıza normal devam ediyor gibi de görünseniz, içten inanılmaz bir transformasyon yaşayacaksınız.

Bu etki annenin ölmesi değil de, anne ile ilgili bir başka olay -iyi/kötü - ya da herhangi yabancı bir insanın birden hayatınızda belirip size bu tip bir değişim yaşatması da olabilir. (ay'dan bahsetmiş olalım- duygular diyelim)

Plutonsuz hayat sıkıcıdır dostlar. Kişi gelişim göstermez.
02-06-2013 01:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Cvp: Pluton
(01-26-2015 06:38 PM)battleroyale Yazılan:  Plüton cüce gezegen bile değil ve sanırım güneş sistemi dışında. Ne tür bir etki verebilir ki mantıklı düşünmeye çalışın.
Pluto tekrar gezegen statüsüne çıkarıldı.NASA'nın Plüton'a gönderdiği New Horizons uydusu geçtiğimiz gün uykusundan uyandırıldı; yakın geçiş Temmuz 2015'de! 2015de yakınından geçecek böylece Pluto hakkında daha çok bilgi sahibi olacağız.
Yukarıda birisi demiş pluto ölümle ilgili değil diye bencede öyle.Pluto değişim ve gizem bana göre.Düşünsenize insan vucudu 11 ayda bir kendini yeniler.Bu bilimsel olarak kanıtlanmış bişey.Hiçbirimiz 2 yıl veya 10 yıl önceki biz değiliz.Yenileniyoruz değişiyoruz.İyi ki pluto var
01-26-2015 07:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(01-26-2015 06:38 PM)battleroyale Yazılan:  Plüton cüce gezegen bile değil ve sanırım güneş sistemi dışında. Ne tür bir etki verebilir ki mantıklı düşünmeye çalışın.

Astronomiyi geçelim lütfen astrolojik olarak konumu değişmedi Pluton'un.Kendi ailemde Pluton güçlü olduğu için etkisini birebir gözlemleyebiliyorum
01-27-2015 04:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Acılar insanı değiştirir. Pluto acıyla değişimin gezegenidir

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
09-01-2017 02:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Cimeray Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

(11-03-2009 04:40 PM)astrosohbet Yazılan:  
yansima7 Yazılan:peki yıldırım, transit saturn un nataldeki venüse zıt açısıyla , kavuşumu arasındaki fark nasıl olur ?

transitlerde ,

açının türü ( kavuşum , kare , zıt vb.) o transidi hangi kıvamda deneyimleyeceğinize işaret eder.

kavuşum durumunda KAYNAŞMA , BÜTÜNLEŞME , ODAKLANMA kıvamı sözkonusudur..

Kare açılarda SÜRTÜŞME , MEYDAN OKUMA , REKABET kıvamından sözedebiliriz..

Üçgen açılarda UYUM , AHENK , KOLAYLIK vb.

60'lık sekstil açılarda DESTEKLEME vb.

Zıt açılarda ise KUTUPLAŞMA , BAŞKA BİRŞEY TARAFINDAN ( YADA BAŞKA BİRİ ) TAMAMLANMA vb.

sözkonusu olabilecektir.

öyleyse senin sorundaki Venüs sahibi , Satürn Venüs kavuşumunu deneyimlerken , Venüs konularında Satürne has özelliklere ODAKLANACAKTIR..
oysa Satürnün venüse yapacağı ZIT açıda , belkide Venüs konularında Satürn derslerini öğrenmek için karşısına SATÜRNYEN biri çıkacaktır..

Bu mesajınız beni çok etkiledi ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen deneyimimi paylaşmak istedim. Resmen geçmişe dair bir hesaplaşma yaşadım gülücük 3 yıl kadar evvel transit satürn natal venüsüme kare açı yaparken oğlak burcu bir kişi ile büyük bir sınav verdim. Durumdan kurtuluşum da satürnün yaptığı açının son bulmasıyla olmuş.

Doğum Haritam (Placidus)

Doğum Haritam (Whole Signs)
12-06-2018 05:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-06-2018 05:56 PM)Cimeray Yazılan:  
(11-03-2009 04:40 PM)astrosohbet Yazılan:  
yansima7 Yazılan:peki yıldırım, transit saturn un nataldeki venüse zıt açısıyla , kavuşumu arasındaki fark nasıl olur ?

transitlerde ,

açının türü ( kavuşum , kare , zıt vb.) o transidi hangi kıvamda deneyimleyeceğinize işaret eder.

kavuşum durumunda KAYNAŞMA , BÜTÜNLEŞME , ODAKLANMA kıvamı sözkonusudur..

Kare açılarda SÜRTÜŞME , MEYDAN OKUMA , REKABET kıvamından sözedebiliriz..

Üçgen açılarda UYUM , AHENK , KOLAYLIK vb.

60'lık sekstil açılarda DESTEKLEME vb.

Zıt açılarda ise KUTUPLAŞMA , BAŞKA BİRŞEY TARAFINDAN ( YADA BAŞKA BİRİ ) TAMAMLANMA vb.

sözkonusu olabilecektir.

öyleyse senin sorundaki Venüs sahibi , Satürn Venüs kavuşumunu deneyimlerken , Venüs konularında Satürne has özelliklere ODAKLANACAKTIR..
oysa Satürnün venüse yapacağı ZIT açıda , belkide Venüs konularında Satürn derslerini öğrenmek için karşısına SATÜRNYEN biri çıkacaktır..

Bu mesajınız beni çok etkiledi ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen deneyimimi paylaşmak istedim. Resmen geçmişe dair bir hesaplaşma yaşadım gülücük 3 yıl kadar evvel transit satürn natal venüsüme kare açı yaparken oğlak burcu bir kişi ile büyük bir sınav verdim. Durumdan kurtuluşum da satürnün yaptığı açının son bulmasıyla olmuş.

Yıllar önce yazdıklarımla bile insanları etkileyebildiğimi görmek güzel gülücük
Deneyiminizi paylaştığınız için de teşekkürler
Evet Satürn Venüs sert açılı transitlerde ayrılık deneyimini çoook defa gözlemledim, sizinki de bu durumu destekleyen ilave örnek oldu verygood

12-06-2018 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrolojik Plüton’un İrdelenmesi Angel 2 6,031 09-26-2012 02:36 AM
Son Mesaj: perfect_wawe

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir