Değerlendir:
  • 59 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

8.Ev Yöneticisi Evlerde
Yazar Mesaj
lacrimosa Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: 8.Ev Yöneticisi Evlerde
[b][font=Verdana, Arial, sans-serif]
[highlight=#e6e6e6]8.EV YÖNETİCİSİ 6. EVDE:Eşiniz ve diğer insanların kaynaklarını yönetmek için uğraşırsınız.Çoğunlukla eşinizle aynı işte,ancak işin farklı yönleri üzerine çalışırsınız.Sağlığınız size sürpriz yapabilir.İyi bir cinsel yaşam fizyolojik ve psikolojik sağlığınız için önemlidir.[/highlight]

[font=Verdana, Arial, sans-serif]
[highlight=#e6e6e6]
[/highlight]
[/font]
[font=Verdana, Arial, sans-serif]
[highlight=#e6e6e6]insanların kaynaklarını takip etmek gibi bi işim oldugu dogru gülücük[/highlight]
[/font]
[/font][/align][/font][/b]
01-03-2012 02:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

8.EV YÖNETİCİSİ 9.EVDE:Yüksek zekanız dönüşümüzde önemli rol oynar.Zıt etkilerde yüksek öğrenim yapamazsınız.Hayatınızın belli bir döneminde okula geri dönebilirsiniz.

nasıl doğru belli değil, en azından son kısmı gülücük
01-03-2012 03:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
body snatcher Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 10

8.ev yengeç,
yönetici ay

8.EV YÖNETİCİSİ 1. EVDE:Gizli konulara eğiliminiz varsa,bu konulardaki becerinizi göstermek istersiniz.Bu yerleşimdeki pek çok insanın cinsel cazibesi vardır.Karizmatik birisiniz.ölüm hakkında çok konuşursunuz.

güneş akrep ile ne güzel kanka oldular değil mi? gülücük

http://b1112.hizliresim.com/s/7/ym23.jpg
bütün açılar;
http://a1112.hizliresim.com/s/7/ym21.jpg
01-03-2012 04:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

Alıntı:"yaşam hevesleri hiç bitmeyenlerin 8. evi güçlü olur" u ,pes etmemeyi daha uygun görüyorum.

Bence 8. evi yoğun olan kişilerin yaşam enerjilerinin, hayata tutunma, yaşama azimlerinin arkasındaki güç korkudur.

Korku insana hareket gudusu verir.

Ölüme meydan okuma kabul etmekten çok , bir tür ölümle yarışma ölümden kaçma, ölümü unutma çabası

8. evin konusu olan sexte aynı şekilde ölüme karşı verilen bir mucadele gibi. Üremek yeni bir canlı meydana getirmek, ölümü cezalandırma şekli.
10-31-2012 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(10-31-2012 11:18 PM)By Ceykp Yazılan:  Ölüm, aynı anda hem korkup hemde korkmamayı becerebilmektir.

kaktüs ten ilham geldi gülücük

gülücük

annem yanımda bir kaç kez ölümden döndü..

birinde annem ve ben arazideydik.. resmen gözlerinin karası falan kayboldu, benbeyaz gözler ve benbeyaz bi surat.. *sanırım ölenin gözelri bunlar* dedim içimden... bi yandan annemi oturrtum, bir yandan elini yüzünü yıkadım, bi yandan içimden ne kadar bildiğim dua varsa okudum, bir yandan o ortamda anneme kendimi gölge yaptım..

bu ve bunun gibi bir çok olay yaşadım.., ister arkadaşalrımla olsun, ister aileden birileriyle.. sanırım ya çok serinkanlıyım.. ya da kemal sunal gibi *korkusuz korkak* gülücük))))

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-31-2012 11:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir