Değerlendir:
  • 50 Oy - 2.82 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

6.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Yazar Mesaj
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: 6.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
(05-11-2011 09:52 PM)aeon Yazılan:  kıvılcım ;
6.evini boğa kesmiş ,
yönetici venüsün küçük hastalıklarla gündelik yaşamı zorlaştıran ve nüks etme etkisi veren kironla 90 derce açısı var.

ayrıca 6.evinde ay var.
beslenmeyle ilgilid bir durum olabilir.

ama senin yükselenin yengeç değilmniydi , haritan mı değişti ??

Felice anlamadım doğum haritamın saati değişmiş şimdi düzelttim uygun olursan tekrar bakarmısın ?

Teşekkürler

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
05-12-2011 12:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

yeni ve doğru haritada , 6.evin yayda yönetici jupiter ; mars başaktan karşıt açı almış.

başak bağırskaları temsil eder. ayrıcva mars malefik etki verir , sert açısı sorun çıkartmış olabilir.
05-12-2011 05:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

6.ev Balık iki tane yöneticisi var ikisine de mi bakmak gerekir?

Jüpiter için;

6.EV YÖNETİCİSİ 10.EVDE:İşiniz kariyeriniz demektir ve size aradığınız ego tatminini sağlar.Alışkanlıklarınızı ve günlük rutin işlerinizi iyi organize edersiniz.24 saatinizi verimli kullandığınız ölçüde kendinizle gurur duyarsınız.Zıt etkilerde ebeveynlerinizden biri tarafından istediğinizden daha fazla çalışmaya zorlanabilirsiniz.İş konusunda hırslısınız.Diğer insanların hakkınızda ne düşündüğünü önemsersiniz.

Neptün için,

6.EV YÖNETİCİSİ 4. EVDE:Bu yerleşimdeki insanlar evi konusunda titizdirler.Zıt etkiler varsa titiz olmaktan nefret edersiniz, temizlik işlerinden uzak durmaya bakarsınız.Evinizde yapabileceğiniz bir işi tercih edersiniz.

Hem başarılı olmak isterim hem de zora gelemem.İşte beni anlatan yaman bir çelişki.
05-12-2011 08:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:6.ev Balık iki tane yöneticisi var ikisine de mi bakmak gerekir?

bu, yorum ve tercih meselesi .
klasik yönetcileri kullananlar neptünü kullanmaz .

modern yöneticileri kullananların bazıları klasik yönetici jupiteri es geçerken ,neptün ve jupiteri birlikte kullananları da oluyor.

ben klasik yöneticileri kullanıyorum daha isabetli sonuçlar verdiğini gördüm.

modern yönetme göre ;
akrep için pluto
kova için uranüs
balık için neptün , yönetici olarak kullanılır.
başak için de kironun yçnetici olduğu son zamanlarda taraftar bulmaya başladı.

klasik yönteme göre ise ;
akrep için mars
kova için satürn
balık için jupiter kullanılır.

ancak , kollektif gezegenlerin yönetici olarak kullanılması astrolojinin dualitesini bozuyor , klasik astrolojideki bir ton hesap çöpe atılmış oluyor.ayrıca bu şekilde nesilsel etkilerle natal haritanın etkileri bir tutuluyor.

her neyse, bu bir modern -klasik astroloji meselesi gülücük
sen ikisini de kullan , hangisi seni daha iyi yansıtırsa, bir süre sonra onu kullanırsın.
05-13-2011 10:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

6.ev yöneticim 5.evde çalışmayı severim ama sevdiğim bişi olursa gülücük

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
07-08-2011 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

6.EV YÖNETİCİSİ 8. EVDE:Yöneticiniz Plüton ve Akrep işin içindeyse bazı araştırmalara katılabilirsiniz.Tarzınız ve yaptığınız işin özünde cinsellik çok önemli bir role sahiptir.Başkalarının paralarını yönetmeye dayalı bir iş yapabilirsiniz.

Yönetici Satürn,8.evde-Balık'ta,para ve ben,o iş zor gibi.Yine haritamdaki Akrep vurgusuna ve 6.evde bulunan Uranüs ve Neptün'e,hatta 11.evde bulunan Ay'a dönüp "Bilim,bilim,bilim!!!!" demek istiyorum,inşallah olacak da,az kaldı sanırım gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-26-2017 07:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir