Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.47 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3 EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Yazar Mesaj
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

3 EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
3.ev yöneticisi merkür ve doğal işareti İkizler olduğundan bu ev iletişim evi olarak adlandırılır.

BİRİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ: Siz tavırlarını,düşüncelerini,fikirlerini mutlaka ifade etmesi gereken birisiniz.Eğer yönetici Uranüsse,düşüncelerinizi ayırt edilebilir bir şekilde kendi tarzınızla seslendirebilirsiniz.Bazen bu yerleşimdedikoducu,çekiştirici bir özellik verir.Genellikle diyaloglarınız,yerel politika akrabalarınız,tanıdıklarınız hakkındadır.Kendi hakkınızdasusup kaldığınız konuşmadığınız pek görülmez.Bir başka yönünüz,yolculuğa ya da ellerinizle yapabileceğiniz bir işe düşkün olmanızdır.

İKİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ: Değer sisteminizi sözcüklere dökmeye özen gösterirsiniz.Teori ve inançlarınızı ödün vermez bir şekilde savunursunuz.Mal mülk hakkında otorite gibi konuşursunuz.Oldukça pratiksiniz.

ÜÇÜNCÜ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:Birçok önde gelen yazar bu konumdadır ve bu kesinlikle kelimeleri yazılı ya da sözlü olsun kullanmada rahatlık ve kolaylık verir.Düşüncelerinizi oldukça iddialı bir biçimde ifade etmek ihtiyacı hissedersiniz.Genellikle iyi bir yön algılama hissine sahipsiniz.Eğer yönetici Mars ya da Uranüs ise çocuklukta ev hayatınız birçok yerleşim ve okul değişikliği ile kaoslu hale gelebilir.

DÖRDÜNCÜ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:Bu genellikle ebeveynlerinizden birinin yerini alan kardeşe işaret eder yada tersine siz kardeşlerinizekarşı ebeveyn rolü üstlenirsiniz.En rahat etiğiniz yer ev ortamıdır.Eğer gezegeniniz iyi konumdaysa. bu size ebeveynlerinizle iyi bir iletişim sağlar.tersi durumda onlar tarafından anlaşılamazsınız.

BEŞİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:Eğer yöneticinizi iyi kullanırsanız tüm insanların en romantik ifadesi olabilirsiniz.Böyle olmazsa abartıya doğru bir eğiliminiz olabilir.Gezegen Mars yada Uranüs ise spora eğilim artabilir.

ALTINCI EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ: Dikkat etmezseniz, işiniz ,diyetiniz alışkanlıklarınız hakkında yaptığınız konuşmalarla çevrenizdekileri sıkabilirsiniz.İşiniz sizin için önemli ve iletişim kurabilirseniz mutlu olursunuz.Bazen bu konum bir kardeşinizle çalışma fırsatı verir.Size hareketli olmayı sağlayacak bir meslek uygundur.

YEDİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:Başkalarının fikirlerinin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz.Genellikle insanlarla iletişim kurmakta ,fikirleri değiştirmekte zorluk çekmezsiniz.Bu politika için iyi bir meziyettir çünkü değişen durumlarla
siz gayet ikna edici bir konuşmacı olabilirsiniz.

SEKİZİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:Ters etkiler erken doğumda kaybedilen bir kardeşi temsil eder.Hayat ve ölüm ile ilgili meselelere çok meraklısınız.Gizli sır taşıyan konulara karşı ilgi duyabilirsiniz.Günlük konuşmalarınız daha çok özlü söz tarzındadır.Çünkü siz boş gevezeliklerden hiç hoşlanmaz ve anlamlı,derin tartışmaları seversiniz.satranç ,tavla gibi çekişmeli oyunlar oynamayı tercih edersiniz.

DOKUZUNCU EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:Hayal gücünüz sınır tanımaz , zihniniz yeni fikir ve etkilere açıktır.Yazmaya karşı kabiliyetiniz vardır.Felsefe ,din ve seyahatler ilginizi çeker.Yabancı dil öğrenmek sizin için çok kolaydır.Yakın akrabalarınızdan ayrılabilirsiniz çünkü uzun süre bir yere bağlı kalmak sizin için zordur.

ONUNCU EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ: Düşüncelerinizi yüksek sesle ifade etmek istersinizve bu amacı en iyi sahnede gerçekleştirebileceğinizi düşünürsünüz.Gezegenler kötü etki aldıysa kötü bir şöhret edinirsiniz.

ON BİRİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:İletişim yeteneğinizi insanlık yararına kullanabilirsiniz.Eğer bir grubun üyesi iseniziletişime daha yatkın olursunuz.Yönetici Mars ya da Uranüs ise oldukça sakar olabilirsiniz.Arkadaşlar günlük hayatınızda önemli rol oynar,genellikle komşularınız yakın arkadaşınız olur.Komşu ve yakın arkadaşlarınızla bir ömür boyu iletişim sürdürebilirsiniz.

ON İKİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:Komedyenler genellikle bu konumdadır.Hayatın eğlenceli yanını görürsünüz fakat bir kardeşinizi içine alan bir trajedi yaşayabilirsiniz.(kötü etkilerde).Sahne arkasında başarılı olabilirsiniz.
10-02-2008 06:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: 3 EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
3.ev ile 12.ev arasındaki bağlantının yazma-çizme-tasarlama potansiyeli vereceğini düşünüyorum , bunu ilave edeyim.

10-02-2008 06:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Phoenix Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: 3 EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Yıldırım Yazılan:3.ev ile 12.ev arasındaki bağlantının yazma-çizme-tasarlama potansiyeli vereceğini düşünüyorum , bunu ilave edeyim.

evet çok doğru. bir arkadaşım tasarımcı, çizer ve haritasında bu konum var

İdrak edebilmek en büyük zenginliktir!

''hell is other people.''

[Resim: wewewewe.th.jpg]
08-09-2009 11:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

ON İKİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:Komedyenler genellikle bu konumdadır.Hayatın eğlenceli yanını görürsünüz fakat bir kardeşinizi içine alan bir trajedi yaşayabilirsiniz.(kötü etkilerde).Sahne arkasında başarılı olabilirsiniz.

komedi kısmı uyuyoda.
"kardeşinizi içine alan bir trajedi yaşayabilirsiniz." :S umarım bole bısı olmaz..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
10-26-2009 07:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

BİRİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ: Siz tavırlarını,düşüncelerini,fikirlerini mutlaka ifade etmesi gereken birisiniz.Eğer yönetici Uranüsse,düşüncelerinizi ayırt edilebilir bir şekilde kendi tarzınızla seslendirebilirsiniz.Bazen bu yerleşimdedikoducu,çekiştirici bir özellik verir.Genellikle diyaloglarınız,yerel politika akrabalarınız,tanıdıklarınız hakkındadır.Kendi hakkınızdasusup kaldığınız konuşmadığınız pek görülmez.Bir başka yönünüz,yolculuğa ya da ellerinizle yapabileceğiniz bir işe düşkün olmanızdır.

işte bu :D

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
04-05-2011 10:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ev ortamında öğrenmeye müsaid bir yapın varsa da 3.ev yöneticisi 4.ev için iyi bir konumdur.
evinde kütüphane kurmak , evde öğrenmeyi sevmek , hatta ilköğretiminde annenin etkisi çok oldumu , evde seni ders çalıştırırmıydı.

yuva diye bellediğin ve kendini güvende hissettiğin yerde çalışmayı sevmek gibi özellikler veriri.

tabi burç ve gezegen de önemli.
04-06-2011 12:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(04-06-2011 12:21 PM)aeon Yazılan:  ev ortamında öğrenmeye müsaid bir yapın varsa da 3.ev yöneticisi 4.ev için iyi bir konumdur.
evinde kütüphane kurmak , evde öğrenmeyi sevmek , hatta ilköğretiminde annenin etkisi çok oldumu , evde seni ders çalıştırırmıydı.

yuva diye bellediğin ve kendini güvende hissettiğin yerde çalışmayı sevmek gibi özellikler veriri.

tabi burç ve gezegen de önemli.

msjını yeni gördüm tşkler aeon.anne etkisi yok ama evde kütüphane kurmak.bu, evde odasına kapanıp sürekli okuyan ,yazan ,çizen bi özellik verirmi acaba.vardırya öyle tipler:D

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
06-01-2011 09:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Yolculuga meyil evet fazlaca var ..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-04-2011 11:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

3.ev her iki sistemde de Akrep ile başlıyor.Eğer yöneticiyi Plüton alırsam:
Placidus:
Alıntı:İKİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ: Değer sisteminizi sözcüklere dökmeye özen gösterirsiniz.Teori ve inançlarınızı ödün vermez bir şekilde savunursunuz.Mal mülk hakkında otorite gibi konuşursunuz.Oldukça pratiksiniz.
Anlamlandıramadım diyebilirim.

Whole:
Alıntı:ÜÇÜNCÜ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:Birçok önde gelen yazar bu konumdadır ve bu kesinlikle kelimeleri yazılı ya da sözlü olsun kullanmada rahatlık ve kolaylık verir.Düşüncelerinizi oldukça iddialı bir biçimde ifade etmek ihtiyacı hissedersiniz.Genellikle iyi bir yön algılama hissine sahipsiniz.Eğer yönetici Mars ya da Uranüs ise çocuklukta ev hayatınız birçok yerleşim ve okul değişikliği ile kaoslu hale gelebilir.
Lisenin ortalarına doğru yazı yeteneğim bir yok oldu pir yok oldu.

Yöneticiyi Mars alırsam:
Placidus:
Alıntı:BEŞİNCİ EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ:Eğer yöneticinizi iyi kullanırsanız tüm insanların en romantik ifadesi olabilirsiniz.Böyle olmazsa abartıya doğru bir eğiliminiz olabilir.Gezegen Mars yada Uranüs ise spora eğilim artabilir.

Ben başlıbaşına Placidus'u anlamlandıramadım galiba.İnsanların en romantik ifadesi?

Whole:
Alıntı:ALTINCI EVDEKİ ÜÇÜNCÜ YÖNETİCİ: Dikkat etmezseniz, işiniz ,diyetiniz alışkanlıklarınız hakkında yaptığınız konuşmalarla çevrenizdekileri sıkabilirsiniz.İşiniz sizin için önemli ve iletişim kurabilirseniz mutlu olursunuz.Bazen bu konum bir kardeşinizle çalışma fırsatı verir.Size hareketli olmayı sağlayacak bir meslek uygundur.

Plüton yöneticili Whole en uygunu.Bir zamanlar o evden Tr.Plüton geçti.Ve o yetenek kayboluverdi.
12-18-2011 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aphrodite Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

üçüncü ev boğa burcu ile başlıyor yöneticisi venüs boğada 3. evde :)
küçükken birkaç öğretmen kompozisyonlarım beğenmişti ama yarışmalarda dereceye giremedim hiç. zaten bir yarışmaya katıldıktan sonra moralim altüst oldu bir dahada katılmadım:)- yazı yeteneğimin olduğunu pek sanmıyorum ama. objektif yazamıyorum hiç hep duygusallık oluyor. sanırım bu yüzden dereceye giremedim yarışmada. :D sporun yararlarının anlatıldığı yarışmaya kim öyle bir metin yollarki:D
yazı yazmak için birde konsatrasyon gerekiyor ama ben sabit kalamıyorum sıkılıyorum hemen. merkür ikizler etkisi olabilir. açılarıda pek iyi değil zaten merkürün..
12-19-2011 10:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir