Değerlendir:
  • 36 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Yazar Mesaj
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: 1.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
(12-08-2010 04:38 PM)aeon Yazılan:  yok ya ben sevmiyorum buzdolabı gibi cazibeleri.
sıcak olacak .

belkide veünüsm koç ayım aslan diye böyle düşünüyorum bilemem.

ay ve/veya venüsü ; başak ve /veya oğlak olan bir bay böyle bir kombinasyonu beğenebilir.(soğuk cazibe. )

venüs koç ay aslan haritanızı merak ettim doğrusu.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
05-22-2011 10:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Yükselen kova.. Satürnemi bakmalıyım ? yoksa uranüsemi ?
ciçekciçekçiçek
10-25-2011 04:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(10-25-2011 04:58 AM)safak17100 Yazılan:  Yükselen kova.. Satürnemi bakmalıyım ? yoksa uranüsemi ?
ciçekciçekçiçek
Bu biraz da sizin düşüncenize bağlı.

Mesela klasik astrolojiye kendilerini daha yakın hissedenler Satürn'e,moderne yakın hissedenler de Uranüs'ü tercih ediyor.
Ben disiplinli,gelenesel Satürn ile yenilikçi,özgürlükçü,hatta bu uğurda asi Uranüs'ü birbirine bağdaştıramıyorum.
10-25-2011 08:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

sağolasın.. beni burda ikiside etkiliyor heralde, ikiside uyuyor çünkü bana
10-25-2011 06:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Eğer yükselen yöneticisini Şiron alırsam..

ONUNCU EVDEKİ BİRİNCİ YÖNETİCİ: iş başında olmayı ve devamlı çöalışmayı severler.Farkedilmeyi severler.Bir ebeveyn hayatlarında önemli olabilir.(Placidus)

ON BİRİNCİ EVDEKİ BİRİNCİ YÖNETİCİ : Oldukça maceraperesttirler.Tehlikeli alanlarda olmaktan hoşlanırlar.Diğer insanların düşünceleri onlar için önemlidir.Arkadaşları onlar için belirleyicidir.(Whole signs)

İkisinden de çok emin değilim.
Placidus daha baskın çıkıyor ama çalışmayı sevmem yapacağım işe bağlı.
Yaptığım stajlardan birinde paso telefonlara bakıyordum.Saçımı başımı yolacak gibiydim.Firar etmek istiyordum oradan.
Diğer bir stajımda paso bilgisayar başındayım sürekli bilgi giriyordum.Müzik filan çalıyor..O güzeldi şimdi. :D
12-04-2011 03:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zdlynise
Kayıtsız

1. ev akrep.... pluto ve mars akrepte..
venüs ve güneş oğlak...
buna da bi yaparmısınız?çiçek
12-04-2011 05:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(12-21-2011 04:04 AM)kelebekk Yazılan:  elimi hangi eve atsam cinsel cazibe, karizma diyo.. bu ne ya.. yokmu kazanç, para falan, bana o lazım:D...!!!

2. ev olsa senin çalışman gerekiyor , 8. evde yan gel yat gelsin karşı taraftan miras :D
12-21-2011 04:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

1. ev yöneticisi 1. evde bunu daha kapsamlı açacak olan varmı ? [Resim: normalgulucuk.gif]
12-21-2011 04:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

(12-21-2011 04:17 AM)By Ceykp Yazılan:  1. ev yöneticisi 1. evde bunu daha kapsamlı açacak olan varmı ? [Resim: normalgulucuk.gif]

1. insanlar üzerinden belirgin bir ilk izlenim yaratmak sizin için çok önemli. büyükanne ya da büyükbabaya güçlü bir benzerlik olabilir.

2. Başkaları üzerinde bıraktığınız izlenim sizin için önemli. siz kendinin ve vucüdünun farkında olan birisiniz. haritanızda koç burcunda hiç gezegen olmasa bile siz bir lider gibi davranabilr, atak olabilirsiniz. kendiyle ilgilenen, kendini motive eden biri. kendi kaderinin kendi elinde olduğuna inanarak yaşar, belki bir parça öngörünüz olan birisinizdir.

3 . kişinin kendinden gelen güçlü duygular. genellikle bu konum iyi etkilerdeyse sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşamı gösterir.
04-21-2012 03:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(04-21-2012 03:37 AM)smoochy Yazılan:  
(12-21-2011 04:17 AM)By Ceykp Yazılan:  1. ev yöneticisi 1. evde bunu daha kapsamlı açacak olan varmı ? [Resim: normalgulucuk.gif]

1. insanlar üzerinden belirgin bir ilk izlenim yaratmak sizin için çok önemli. büyükanne ya da büyükbabaya güçlü bir benzerlik olabilir.

2. Başkaları üzerinde bıraktığınız izlenim sizin için önemli. siz kendinin ve vucüdünun farkında olan birisiniz. haritanızda koç burcunda hiç gezegen olmasa bile siz bir lider gibi davranabilr, atak olabilirsiniz. kendiyle ilgilenen, kendini motive eden biri. kendi kaderinin kendi elinde olduğuna inanarak yaşar, belki bir parça öngörünüz olan birisinizdir.

3 . kişinin kendinden gelen güçlü duygular. genellikle bu konum iyi etkilerdeyse sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşamı gösterir.

Teşekkür ederim smoochy gülücük

1. Gerçekten çocukluğumun ilk yılları aile büyüklerinin yanında geçti. Dedem ve babaannemle iç içeydim. Benzerlik olabileceğini düşünmemiştim ama bilinçaltıma yer etmişlerdir kesin.

2. - 3. Herkes kendi kendini motive ederde, motive ettiğim doğrudur.

Tekrar teşekkürler çiçek
04-21-2012 02:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir