Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eşiniz Nasıl Biri Olacak?
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Eşiniz Nasıl Biri Olacak?
(01-05-2012 12:35 AM)URANJÜP Yazılan:  
Bir erkek arkadaşımın venüsü 0 derece 58 dakika koçta, ayı ise 29 derece balıkta. 7.evinde başak burcunda satürn ve kuzey ay düğümü var. Aslında jüpiter; venüsüne ve ayına trine açı yapmakta. Sadece güneşine kare. Bu arkadaşım ikili ilişkilerde kendini şanssız buluyor ve iyi giden ilişkileri mutlu şekilde sonlanmıyor. 7.evdeki satürn sadece geç evlilik verir diye biliyorum. Bu arakadaşıma sadece evlilik biraz ilerleyen yaşlarda gerçekleşecek aslında kısmetsiz değilsin demeli miyim[Resim: normalgulucuk.gif]Yükselen kova, 7.ev aslan..
satürn 7. evde geç evlilik veriyorun haricinde benim tanıdığım evli kişlerde pek mutluluk vermediği , bilhassa manevi ve duygusal yönden mutsuzlar , satürnle başedebilmeyi çözmeleri lazım sanırım.

venüs koç ay balık biri oldukça aktif bir burcu , diğeri geri planda kalmayı seven bir burcu simgeliyor, ne istediği konusunda kafası karısık olabilir. ayrıca güneş-ay açıları olumsuz da olsa iyidir, ama erkeklerde bu kare eş ile anlaşmazlıklar , benliği ön planda tutma anlamına gelebilir.
01-05-2012 01:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(01-04-2012 07:25 PM)DEMET Yazılan:  http://a1201.hizliresim.com/t/4/1kxyt.gif
bu dabenim evlenme ihtimalim olan kişinin haritası gülücük haritaya bakarak yorum yapamam ama nesini seviyorummm onu söyleyebilirim. Duygusal yönü çok kuvvetli ve çok iyi niyetli olması benim de kendimi iyi hissetmemi sağlıyor.

senin kovadaki gezegenlerinle onun ay'ı birleşmiş, bu güzel . ayrıca onun venüsü oğlak ve marsı'da oğlakta tipik bir balığa göre daha az duygusal olabilir, güvenilir imajı vardır. ayrıca sadakate önem veriyordur muhtemelen, öyledir de. ama bu ilişkide aktif taraf muhtemelen sen olacaksın, ilerleyen zamanlarda sıkılabilirsin , sen bir kovasın =)
01-05-2012 02:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslankral Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

1.evimdeki satüründenmidir nedir bende minyon tipli yaşını hiç göstermeyen biriyim bu yüzden karşıma benden yaşça küçük kişiler çıkıyor sanırım bu gidişle ya benden yaşça küçük biriyle evlenicem buda asla istemediğim bişey. yada hiç evlenmiyeceğim(olgun benden yaşça büyük kimse ile karşılaşmadığım için).

http://g1206.hizliresim.com/y/w/8wcds.gif
01-05-2012 09:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

7 evimi başak kesiyor yönetici merkür koçta ve 7. evin icinde pluto var ben ne kadar inkar etsem de orada ))) hem merkürüme karsıt hem de mars ve satürnüme kare bakıyor ama baska bir yerde okumustum ilk es icin 7. eve 2. es icin 8. eve bakılır doğrumudur bilemem tabi ama 8. evde de uranüs yerlesmis ))

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
01-06-2012 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(01-05-2012 01:59 PM)Tuğçe Yazılan:  venüs koç ay balık biri oldukça aktif bir burcu , diğeri geri planda kalmayı seven bir burcu simgeliyor, ne istediği konusunda kafası karısık olabilir.

Evet haritası bu konumlara sahip birini tanıyorum doğru.
Kendisinin ayrıca Yükseleni Aslan.Koç burcunda da stelyumu mevcut.

Tüm burç ev sistemine göre 7.ev Balık. Venüs var burada.
Sadece bu kadarı yeterli mi açılara da bakmak lazım mı?

Placidus'a göre de Balık ile başlıyor ama Koç'la devam ediyor.Güneş var bu sefer de.acaba
01-06-2012 12:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

öyle bakınca işte o diyorum ayı da güneşi de ikizler olan biri yetersiz baktım sanki ))yorumlar mısın rica etsem ben de bu yorum ışığında ayı güneşi ikizlerde oaln 8. evi balık 2. evini aslan burcu kesen birini yorumlıycamgülücük

Virgotaurus ayrıca 4. evimdeki satürn ve mars da söz sahibimidir kafam karıstı benim?

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
01-06-2012 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(01-06-2012 12:21 AM)virgotaurus Yazılan:  
(01-06-2012 12:17 AM)nisan15 Yazılan:  7 evimi başak kesiyor yönetici merkür koçta ve 7. evin icinde pluto var ben ne kadar inkar etsem de orada ))) hem merkürüme karsıt hem de mars ve satürnüme kare bakıyor ama baska bir yerde okumustum ilk es icin 7. eve 2. es icin 8. eve bakılır doğrumudur bilemem tabi ama 8. evde de uranüs yerlesmis ))

1.evin dönüşüm evi 8.ev..7.evin dönüşüm evide 7.evden itibaren sayılan 8.ev yani 2.ev diye bişey okumuştum. Senin ikinci evin koçta ve koç burcunun gezegeni mars ikizlerde ve 4. evde. Birde böyle bak bakalımgülücük

2.eş için 9.ev diye biliyorum ben..
01-06-2012 01:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Eşim nasıl biri olacak ?

Bilmiyorum ama astroloji bilse çok iyi olurdu.

Örneğin '' bugün benim için çok venüs-plüto karesi '' dediğimde beni anlayabilmeli , üzerine rahat bişeyler giyinip yanıma gelmeli , masaj yapmalı ve biraz şımarmalı , sonra da onunla yakalamacılık oynamalıyız :D

01-07-2012 06:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sjofn Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Jüpiter 7. evimde, ikizlerde. Tek eşliliği anormal, ciddi ilişkileri adeta imkansız buluyorum :D
02-14-2015 06:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir