Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eşiniz Nasıl Biri Olacak?
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: eşiniz nasıl biri olacak?
(07-01-2010 03:19 PM)BBMurder Yazılan:  Bu arada benim 7.evimde Pluto (+Akrep) var. Pluto açıları şöyle;

Alıntı:Güneş Kare Pluto

Venüs Üçgen Pluto

Haritamdaki bir kaç açıyla alakalı okuduğum bişiden hatırladığım kadarıyla şey diyordu ; haritasında pluto etkisi böyle fazla olan kişilerde akrep burcundan biriyle evlenme olasılığı yüksek vs.

Doğru mudur?

Senin haritandaki verileri değerlendirince bütün yollar Plutonu güçlü birine çıkıyor diyebilirim.7. evinde pluton var,7. ev boş olunca bakılması gereken Güneşin de bir tek açısı var o da Plutonla.

Nin.Me.Sar.Ra
07-01-2010 08:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

7. evle ilgili dikkatimi çeken bir şeyden bahsedeyim bu arada.Kızkardeşimin ve dolayısıyla benim arkadaşım olan bir kişinin haritasında 7. evindeki Satürn-Pluton birleşiminin 1. evdeki güneşle zıt açısı var.Evlendiği kişinin 1. evinde Satürn ve Pluton var.Geçen yıl evlenen kuzenimin 7. evi boş.Güneş-Satürn ve uranüsle birleşiyor.Evlendiği kişinin haritasında bu gezegenler güçlü değil ama ben bu kişinin Yükseleninin bu gezegenleri için alacak şekilde Terazi ya da Akrep olduğunu sanıyorum tipinden ve Aslan-İkizler karışımı için soğuk sayılabilecek imajından ötürü.Yani 7. evimizdeki gezegen(ler)in karşımıza çıkacak kişilerin Yükseleni olma ihtimali daha güçlü sanıyorum.

Nin.Me.Sar.Ra
07-01-2010 09:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

7.ev boşsa oradaki burcun yöneticisin yerleşimine,açlarına bakılmıyor mu ? Güneşede bakılıyorda önce ev yöneticisi diye biliyordum .

Yıldırım öyle yorumluyordu.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
07-02-2010 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

7. evinin yöneticisinin konumu kişinin ikili ilişkilerde nasıl davranacağını gösteriyor olabilir,Güneşin açılarıysa karşınıza nasıl birinin çıkabileceğini.

Nin.Me.Sar.Ra
07-02-2010 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Eşinin nasıl olduğu belli biri olarak ;7.evimde gezegen yok yönetici merkür,juno, yükselen ve neptünle yayda kavuşumda ay balıkla kare,mars aslanla 120,şironla 135,plutoyla 60 lık açısı var..
Eşim gnş koç,yükselen aslan,ay yengeç ve ay-gnş-plt-jptr t karesine sahip ..Eşim ve yay özelliklerinin ortak noktasını bulamıyorum..
Ayrıca bir adamı çekici buluyorsam kesin akrep ve balık potansiyeli var..
07-02-2010 05:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Eşiniz Nasıl Biri Olacak?
çok merak ederim , benim 7.evde kalabalık olduğu için daha çok kafam karısıyor bır bılen yardım edermi ne etkileri olabılır eşimde?

7.ev balık, 7.evde koçta güneş merkür ve venüs var.

neptün 4.evde oğlakta. mars 8.evde boğada. açılarahiç girmiyorum suna-bak

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
11-10-2010 06:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
akasya Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

(07-02-2010 12:55 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  7. evinin yöneticisinin konumu kişinin ikili ilişkilerde nasıl davranacağını gösteriyor olabilir,Güneşin açılarıysa karşınıza nasıl birinin çıkabileceğini.

şimdi nin.me sar.ra cım

7.ev balık +ay balık(6.evden ds kavuşum) balık-yengeç karışımı bir davranış sözkonusu (ilginçtir ki annem güneş balık -ay yengeç bu kadar olur yani) ds kavuşumla ,ayı yada yengeci güçlü bir eş yada aydan ötürü anneye benzeyen bir eş (benim annem asc kova-asc uranüs karşıt) yine ilginçtir ki annemin plüton 7.evinde(ben akrebim)

neyse annem araya fazla girdi

7.ev boş güneşe baktım merkür,uranüs,mars kavuşum satürn kare

nasıl biri derken kafası işlek,bedenen güçlü atak,süpriz yumurta gibi ne çıkacağı belli olmayan ve domuşuk (olgun ciddi vs)

peki

7.ev yöneticisi neptün 4.evde yayda venüsle kucaklaşmış

bu yönetici yerleşmi eşimin tipini mi gösterir

bilen varsa lütfen söylesin bu yerleşimlerle karşıma ne çıkar

renkli gözlümü, kısa boylumu mesela ne

çıkanlardaki ortak noktalarıda söyleyim bilgi açısından

*hepside karateciydi -yada kung-fu (yay)

*çoğunlukla mürekkep yalamışlardı (yay)

*her boy, her beden ve her renk çıktı karşıma (neptün olsa gerek)

*yakışıklı olanı vardı (hadi bu venüs )çirkin olanı da (peki ya bu)

>> Filistin'e Selam Direnişe Devam <<
11-10-2010 08:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Alıntı:7. evinin yöneticisinin konumu kişinin ikili ilişkilerde nasıl davranacağını gösteriyor olabilir,Güneşin açılarıysa karşınıza nasıl birinin çıkabileceğini.

Bu güneşe bakılma durumu genel bir durum mu yoksa sadece bayanlarda mı bakılıyor ?
EĞer öyleyse erkeklerde neye bakılıyor , ay a mı ?
11-10-2010 08:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(11-10-2010 08:49 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
Alıntı:7. evinin yöneticisinin konumu kişinin ikili ilişkilerde nasıl davranacağını gösteriyor olabilir,Güneşin açılarıysa karşınıza nasıl birinin çıkabileceğini.

Bu güneşe bakılma durumu genel bir durum mu yoksa sadece bayanlarda mı bakılıyor ?
EĞer öyleyse erkeklerde neye bakılıyor , ay a mı ?

Genel anlamda Güneş bir insanın haritasında karşısına çıkacak erkekleri/erkeklerle ilişkilerini , Ay da karşısına çıkacak kadınları/kadınlarla ilişkilerini anlatır.

Nin.Me.Sar.Ra
11-10-2010 08:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(11-10-2010 08:28 PM)akasya Yazılan:  
(07-02-2010 12:55 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  7. evinin yöneticisinin konumu kişinin ikili ilişkilerde nasıl davranacağını gösteriyor olabilir,Güneşin açılarıysa karşınıza nasıl birinin çıkabileceğini.

şimdi nin.me sar.ra cım

7.ev boş güneşe baktım merkür,uranüs,mars kavuşum satürn kare

nasıl biri derken kafası işlek,bedenen güçlü atak,süpriz yumurta gibi ne çıkacağı belli olmayan ve domuşuk (olgun ciddi vs)

Güneş birden çok gezegenle açı yapınca hangi gezegene öncelik verilir onu bimiyorum açıkçası.
(09-30-2008 02:11 PM)nurbanu10 Yazılan:  Erkeğin doğum haritasında eşi Aya eksi yöndeki en yakın gezegenin niteliği ile tanımlanır.kadının doğum haritasındaeşi ise Güneşin ilişkileri ile belirlenir.

Bu formül uygulanıyor olabilir.Güneşe eksi yöndeki ilk gezegene öncelik veriliyor olabilir

Nin.Me.Sar.Ra
11-10-2010 08:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir