Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eşiniz Nasıl Biri Olacak?
Yazar Mesaj
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Eşiniz Nasıl Biri Olacak?
Erkeğin doğum haritasında eşi Aya eksi yöndeki en yakın gezegenin niteliği ile tanımlanır.kadının doğum haritasındaeşi ise Güneşin ilişkileri ile belirlenir.Doğum haritasında yedinci evde bir gezegen varsabu durum değişebilir.O zaman bu gezegene göredeğerlendirme yapılır.Şöyle ki:
MERKÜR:Akıllı,duygulu,konuşma yeteneği olan,güçlü,pratik,hareketli
MARS:Sinirli,cesur,ateşli
JÜPİTER:Neşeli,kibar,verici,dürüst,iyi huylu
SATÜRN:Ciddi,ayrıntılara önem veren,sorumluluklarını bilen ama sevimsiz
GÜNEŞ:Eli açık,soylu,doğru sözlü,kararlı
URANÜS:Alışılmamış,değişik,sert,bağımsız,yönetilmesi güç
VENÜS:Güzel,hünerli,sevimli
09-30-2008 02:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: eşiniz nasıl biri olacak?
teşekkürler nurbanu , bende şunu ekleyim ; Transit gezegenlerden hangisi 7.evin başlangıç çizgisi olan Dsc üzerinde yükseliyorsa o transit gezegenin yapısına benzer kişilere doğru çekilebiliriz.

mesela transit Neptün , 7.ev başlangıç çizgisinde olanlar , Neptünyen tiplere doğru çekim duyabilirler ve karşılarında dost-düşmaiş ortağı yada aşık olarak Neptünyen kişiler bulabilirler.
bu bilgi daha ziyade , mars ve sonrası ağır giden gezegenler için geçerlidir diyebiliriz.

09-30-2008 07:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

RE: eşimniz nasıl biri olacak?
Eşimin doğum haritasında ayın eksi yönündeki gezegen terazideki uranüs.. 23 derecede..benim natal haritamda uranüs 22.40 terazide ve uranüsüm ay ve merkürle kavuşum yaptığı için uranisyen yapım ağır basıyor..7.evinde neptün var.
benim haritamda 7 evde 5.08 derecede neptün var..eşimin haritasında 7 evde neptün uçartma kalıbının kilit noktası..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=
10-10-2008 04:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
perilice58 Çevrimdışı
Üye
**

Cvp: eşimniz nasıl biri olacak?
utandım benim eşimde mükemmel utandım olacak sosyal neşeli pozitif espirili yemek yapmasınıda iyi bilen gülücük) benden uzun (not: topuklu ayakkabı rahatt giyebilmeliyim ) gülücük) mesleğini seven ve başarılı olan vs ohoo hangi bir özelliğini sayam mükemmel ask

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış , sana her sesleneşimde ya acım dinmiyor ya sevgim coşuyor....

Bahar gözli anacığım
10-10-2008 04:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Madem herkez eşini övüyor bende anlatim gülücük Benim 7.inci evim Aslan ve yöneticiside güneş venüsümle kavuşuyor,aynı zamada yükselenimle.. BEnim eşim son derece iyi niyetli,eli açık,pozitif,aynı zamanda komik,neşeli,yakışıklı gülücük aile kavramına önem veren,tam bir aile babası,zamanının çoğunu benimle geçirir,sıgara içmez,içki içmez,sorumluluk sahibi tam benimle bağdaşlaşan bir erkek... sevgiler

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
10-10-2008 04:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
perilice58 Çevrimdışı
Üye
**

çiçek ıhlamur hoşgeldin

benim 7. evde ay da kovada ama ben koç erkeği olsun istiyom gülücük) bunu nöreceğiz şimdi ask

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış , sana her sesleneşimde ya acım dinmiyor ya sevgim coşuyor....

Bahar gözli anacığım
10-11-2008 11:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

7.Evim başak olsada bu konumda hiç gezegen yok.

Benim eksik tarafım titizlik mi detay mı ?

Bu yayın eksikliğimi yoksa balığınmı ?

Eşin titiz olacağımı benim mi titizlik kavramına uydurulacağımın göstergesi ?

Başağın temel anlatım cümleleri açısından titizliği kullandım.

Bu yüzelsel bakışta olabilir....

Derin bakmayı eşimden mi öğreneceğim?
10-08-2009 01:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(09-30-2008 02:11 PM)nurbanu10 Yazılan:  Erkeğin doğum haritasında eşi Aya eksi yöndeki en yakın gezegenin niteliği ile tanımlanır.kadının doğum haritasındaeşi ise Güneşin ilişkileri ile belirlenir.Doğum haritasında yedinci evde bir gezegen varsabu durum değişebilir.O zaman bu gezegene göredeğerlendirme yapılır.Şöyle ki:
MERKÜR:Akıllı,duygulu,konuşma yeteneği olan,güçlü,pratik,hareketli
MARS:Sinirli,cesur,ateşli
JÜPİTER:Neşeli,kibar,verici,dürüst,iyi huylu
SATÜRN:Ciddi,ayrıntılara önem veren,sorumluluklarını bilen ama sevimsiz
GÜNEŞ:Eli açık,soylu,doğru sözlü,kararlı
URANÜS:Alışılmamış,değişik,sert,bağımsız,yönetilmesi güç
VENÜS:Güzel,hünerli,sevimli

ben direkt ay'a bakılır diye biliyorum soru
01-27-2010 02:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: eşimniz nasıl biri olacak?
(09-30-2008 07:30 PM)Yıldırım Yazılan:  teşekkürler nurbanu , bende şunu ekleyim ; Transit gezegenlerden hangisi 7.evin başlangıç çizgisi olan Dsc üzerinde yükseliyorsa o transit gezegenin yapısına benzer kişilere doğru çekilebiliriz.

mesela transit Neptün , 7.ev başlangıç çizgisinde olanlar , Neptünyen tiplere doğru çekim duyabilirler ve karşılarında dost-düşmaiş ortağı yada aşık olarak Neptünyen kişiler bulabilirler.
bu bilgi daha ziyade , mars ve sonrası ağır giden gezegenler için geçerlidir diyebiliriz.

muhteşem bir tespit sevgili yıldırım. plüto 7. evime girerken bir akrep burcuna sırılsıklam aşıktım-alkış

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
01-27-2010 10:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

RE: eşiniz nasıl biri olacak?
benim 7evimde oglak pluto var suan transit satürnle plutom kavusumdalar ,ayrıcana 7evimde terazi burcuda bulunmakta ordada uranüs var okudugum yorumlarda eşin ani ölümü filan diyordu ayrıca suan iki agır gezegenim 7evde kavusumda buna yorumcu arkadaşlardan bi yorum alabilirmiyim

bu da ben
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=
07-01-2010 04:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir