Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.57 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Başkalarının Haritalarını İstemek
Yazar Mesaj
hiro nakamuro Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Başkalarının Haritalarını İstemek
uranüs verdiğin bilgiler ve yorumların çok güzel demek istediğini anladım aslında ben hayata şöyle bakıyorum mesela bişey yaşarken onu yoğun yaşarken birden bi durup durum değerlendirmesi yapıyorum ve analiz yaptıktan sonra ben ne kazandım ben ne kaybettim ne hata yaptım diye düşünüyorum ve en çok önem verdiğim konu insanların kaderlerine hükmetmemek çünkü insan kendi kaderini kendi değiştirmeli ben böyle düşünüyorum.ben şuna çok kızıyorum mesela insanların bencilliği bunu çok yapıyorlar sırf egoları için insanların kaderlerini çok değiştiriyorlar insanlara hata yaptırıyolar düşünsenize egosu çok fazla olan bir aile çocuğunu nasıl yetiştirir kendi istediği şeyleri yapmasını istiyor çocuğun haritası zayıfsa onların arasında kalır psikolojisi bozulur bi sor cocuk bunu istiyor mu seviyor mu sonra cocuk hata yapıyor sonuçları iyi olmuyor psikolojisi bozuluyor veyada çocuk şanşlıysa haritası güçlüyse kaderini ailesi değiştiremiyor istediği şeylere ulaşmasını biliyor insan ilişkilerine dikkat edin insanların kendilerini ispatlamasına pek fazla izin vermiyorlar böylece kişilikleri gelişmiyor ve böylece kendini tanıyamıyor ve mutlu olamıyor senin dediğin gibi uranüs.bide senin yorumlarıda düşünürsek kişi yandı çünkü yaşam bi anda oyuna dönüşür hesaplamalar başlar işte o zaman yaşadığın hiç bir anın duygusu olmaz senin kişiliğinin karşısında ön yargılı biri ve yaşanamayacak anlar başlar.hayatın tadı kalmaz...bence çok haklısın konunda teşekkürler

[Resim: hironakamuropv2.th.gif][Resim: thpix.gif]
12-19-2008 07:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Başkalarının Haritalarını İstemek - hiro nakamuro - 12-19-2008 07:37 PM
RE: Başkalarının Haritalarını İstemek - Orçun - 01-07-2009, 08:42 PM
RE: Başkalarının Haritalarını İstemek - aeon - 09-07-2009, 01:49 AM
RE: Başkalarının Haritalarını İstemek - aeon - 09-07-2009, 02:44 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir