Değerlendir:
  • 16 Oy - 3.44 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Geçmiş Olayları Yorumlamak
Yazar Mesaj
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Geçmiş Olayları Yorumlamak
Sevgili Acmiyam,
faydalı olduysa ne ala...ama zararlarını da unutmamak lazım... ben burda sedece zararlarından , olabilecek ön yargılardan bahsetmeye calısıyorum...
Bir Yorumcunun cok buyuk sorumlulugu vardır... Bilgi demek sorumluluk demektir... o bilgiyi yansıtırken bilmekten öte anlamış olmak gerekiyor...Kolay değil, neticede karsında olmadıgın, bilmedigin, tanımadıgın bir kişi hakkında, onu az cok bilen birisine tarif etmek durumundasın... ne gerek var ki... biz dernek olarak cok kamu yararına bedelsiz etkinlikler yaptık... Boyner magazalarında, migros alısveris merkezlerinde...koyuyoruz bir bilgisayar , dernekten bir arkadas sıradakinin haritasını cıkartıp bizlere veriyor ve alıyoruz kişiyi karsımıza yoruma baslıyoruz... harita sahibinin ismi Ayse, karsımda oturan bir adam..bakar mısın olaya...orda haritayı bırakıp adama bunu istemenin neden yanlış oldugunu yukarda yazdıklarım gibi anlatmaya calısıyoruz....ilk önce "kendin ol" diyoruz...ve ben de buna inaniyorum kalpten...sen kendin ol, yeter, gerisi zaten corap söküğü gibi gelir...Eşinin ya da cocugunun haritasını bilip de onu anlamak icin enerji sarfetmen yerine, o enerjiyi kendini anlamak için harcamak , hem sana hem de birebir ilişki yasadığın kişilere çok faydalı olur....

Kendini anladıgın zaman kendini kabul etmiş olursun, ve kendini cok daha guzel yansıtmaya başlarsın etrafına...seni kabul ederler hep, o zaman onlardan bir seyler isteme hakkına sahip olursun...falan filan....gülücük)) cok kere yazdımdı ben bunları....o yuzden bırakın baskalarının haritasını, kendinize yönelin.... en önemli olay budur....
hic bir kadın bir erkegi anlayamaz, ve hic br erkek de bir kadını anlayamaz ki zaten...dogaya aykırıdır cunku... bir kadın kafa yapısıyla tam anlayamazsınız bir erkegi ve tam tersi....zaten bu yuzden kendimize yonelmemiz lazım....derim ...nacizane....gülücük))
sevgiyle kalın...gülücük))

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
09-25-2008 01:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Geçmiş Olayları Yorumlamak - uranus - 09-23-2008, 11:56 PM
RE: Geçmiş Olayları Yorumlamak - Melike - 09-24-2008, 11:55 PM
RE: Geçmiş Olayları Yorumlamak - uranus - 09-25-2008, 12:49 AM
RE: Geçmiş Olayları Yorumlamak - uranus - 09-25-2008 01:11 AM
RE: Geçmiş Olayları Yorumlamak - Melike - 09-25-2008, 07:41 PM
RE: Geçmiş Olayları Yorumlamak - hare - 10-09-2008, 07:24 PM
RE: Geçmiş Olayları Yorumlamak - uranus - 10-20-2008, 11:51 PM
RE: Geçmiş Olayları Yorumlamak - uranus - 10-27-2008, 12:00 PM