Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.74 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NEPTÜN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: NEPTÜN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
(07-16-2011 08:53 PM)marskovası Yazılan:  "Bir Neptün transit geçişini önceden bilirseniz, sis bastırtığında fenerinizi yakmayı akıl edersiniz."
Gülenay Pema Antep

ya da sis bastırdığında etrafınızda tutunabileceğiniz somut şeyler olmasına özen gösteriniz.

somut şeyler

- bir tür başarı , mesleğiniz

- eşiniz sevgiliniz aileniz dostlarınız

- somut adımlarla desteklenen bir ideale adanmak

- size sizi ve amaçlarınızı hatırlatacak nesneler , eşyalar

vb.

07-16-2011 09:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

astroloji ile tam zamanında tanışmışım.. neptün balıkda ayıma kavuşup, güneşime zıt baktığında, daha ne kadar neptünyen olurdum bilemiyorum...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
07-16-2011 09:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Başaktaki güneşime zıt bakacak sorun yok gülücük) Gerçekle hayaller arasında sıkışacağım sanırım.
07-16-2011 09:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

Transit neptun 10. Evimde ilerleyecek ve ileriki yillarda kavusumdaki Balik gunesim ve jupiterimle kavusacak.Neptun transiti ile ilgili tum yazilarda yaraticilgi cogaltan bir etki olarak bahsediliyor.Onumuzdeki senelerde okul bitmis olacak ve tamda bu yaraticik ile ilgili ilham destegine ihtiyacim oldugunda etkisi olacak,Neptunun balikta guclu olacagindan bunu pozitif etki ve avantajima yorumluyorum.Fakat golge yani ,isle ilgili hayaller arasinda kaybolmaa ihtimali korkutuyor biraz.Gunesimi ise erkek figuru olarak,jupiteri ise 7. Ev yoneticisi olarak dusununce bunlarin simgeledigi erkek figurlerinde hayaller,aldanmalar konusu korkutuyor,yoksa baliktaki guclu neptun hayrima mi calisir? Ya da jupiter iyimserligim tuttu yine :-)

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
07-16-2011 11:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Neptünüm uzun yıllardır 1. evimdeydi... Artık 2. evime doğru yol alıyor... Satürnümle kavuşum yaptı şimdi güneşime yaklaşıyor.. Ne tür etkileri olabilir ?
11-13-2011 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(11-13-2011 11:18 PM)safak17100 Yazılan:  Neptünüm uzun yıllardır 1. evimdeydi... Artık 2. evime doğru yol alıyor... Satürnümle kavuşum yaptı şimdi güneşime yaklaşıyor.. Ne tür etkileri olabilir ?

kendini dünyadan kopmuş gibi hissedeebileceğin bir dönem gelecektir büyük ihtimal! her türlü manevi konunun seni cezbedeceğini düşünüyorum. Çoğu zaman, daldığın lakin çok az çıkabildiğin bir dünyan olabilir... (bunun içini sen doldur!!") Türk sanat müziğinin kürdili hicazkar, nihavent ve uşşak makamlarıyla tanışma, dost olma durumları da mevcut!!

rüyaların, fantastik filmlerine tur bindirecek kadar yaratıcı, bir o kadar da karmaşık ve simgelerle yüklü olacaktır bence. hatta uyandığında o görüntüleri hiçbir filmde izlemedeğini düşünebilirsin. belki de rüyalarından esinlenip onları yazmaya başlarsın. yani sanatsal açıdan devrimler yaşayabilir, yaşatabilirsin!

lakin para mevzularına dikkat et!

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
11-14-2011 01:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Transit Neptün 8. evime gecmis bulunmakta whole signa göre... esimin haritasinda da 5. eve gecmis bulunmakta...
Her ikimiz nasil deneyimleriz bunu genel olarak... ki Benim natalimda neptün 5. evde... esimin de natalinda 2. evde ...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-07-2012 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

1. evim balıkla başlayıp boğayla bitiyo. bu sene ilk dönem notlarım çok iyiydi de ikinci döneme geçerken neptünün 1. evime girmesiyle birlikte hem de uranüste hala birinci evimdeyken beni nedensiz depresyona soktu. Dolayısıyla 2. dönem derslerimde düştü Allah'tan daha 11. sınıfa geçiyorum bide bu sene Ygs ye girseydim bi daha okurdum heralde :/ Ama hiç bi sebebi olmadığından mıdır bilmiyorum ya da benim ruhum mu güçlü ne (egonun tavan yaptığı cümleyi okuyosunuz :D:D) 2 ayda hiç bişey kullanmadan atlattım. Kısacası neptün 1. evde insanı darmadağın yapıyo. Ben neyim, nereye gidiyorum, şu an ne yapıyorum, yaptıklarım ne kadar boş, çevremdeki bu insanlar neler konuşuyolar böyle? bu soruları sık sık sordum kendime. Tabi böyle bir durumda yapabildiğiniz tek şey sadece soru sormak. Bazen nirvanaya ulaştığnı zannediyosun düşüne düşüne ama sonra bi bakmışsın sadece bişeyler hayal edip durmuşsun yani somut hiç bir şey yapmamışsın. Ayrıca bide şu var her dakika hadi şimdi sessiz bir yere gideyim kulaklığımı açıp slow bi müzik dinlerken aynı zamanda düşlere dalıyım diyosun ama zamanla alışıyosun. neyse 2020 de falan Neptün Natal Güneşime, Ayıma ve Merkürüme zıt açı yaptığında ne olurum bilmiyorum :D Tabi aynı zamanda natal neptünle sextil natal plutomla trine açı yapıcak. Son iki cümledeki açıları bana yorumlayabilecek birileri var mı? :D

=>Haritam<=
09-06-2012 03:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Cvp: NEPTÜN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
Tr neptünün mcye karşıtlık atması;
Sosyal yaşamda ilerlememeye başlama,
Ev içinde sorunlar,
Hayatın temelinin yıkılması,
Aileye karşı aitlik duygusunun yıkılması,
Çocuk sahibi ise çocuklarla alakalı sorunlar,
Flört kurulan kişiler tarafından aldatılma
Arkadaşlarla mücadele.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
04-09-2018 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Cvp: NEPTÜN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
Tr neptünün mcye karşıtlık atması;
Sosyal yaşamda ilerlememeye başlama,
Ev içinde sorunlar,
Hayatın temelinin yıkılması,
Aileye karşı aitlik duygusunun yıkılması,
Çocuk sahibi ise çocuklarla alakalı sorunlar,
Flört kurulan kişiler tarafından aldatılma
Arkadaşlarla mücadele.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
04-09-2018 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Neptün' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 6 31,292 10-16-2017 08:26 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 5 10,194 09-06-2017 12:23 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 6,936 02-10-2013 08:26 AM
Son Mesaj: albunea
  Neptün Gerilemesi El Auria 21 31,353 08-16-2012 10:37 AM
Son Mesaj: eylülmavi
  Transit Neptün Açıları ginka 91 144,329 06-13-2012 01:39 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir