Değerlendir:
  • 32 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary Sohbet
Yazar Mesaj
Uranos Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Horary Sohbet
Horary astrolojisiyle hiç ilgilenmedim ama içeriğini biliyorum. Yalnız bu konuya dair kafamda sorular var.

Şöyle ki, mesela bir insanın yeni bir ilişkiye başladığı tarihi, işe girdiği tarihi, herhangi bir teklif aldığı zamanı vs baz alarak durumun haritası çıkartılırsa gelecekle ilgili tahminlerde bulunulması mantıklı.

Ama aklımıza bir soru geldiği zaman onun haritasını çıkarmak bana bilimsel gelmiyor açıkçası. Daha çok fala uyuyor.

Sesame sen dersin bu konuda?
09-20-2008 01:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Uranos Yazılan:1 . Şöyle ki, mesela bir insanın yeni bir ilişkiye başladığı tarihi, işe girdiği tarihi, herhangi bir teklif aldığı zamanı vs baz alarak durumun haritası çıkartılırsa gelecekle ilgili tahminlerde bulunulması mantıklı.

Uranos Yazılan:2 . Ama aklımıza bir soru geldiği zaman onun haritasını çıkarmak bana bilimsel gelmiyor açıkçası. Daha çok fala uyuyor.

ben bu iki düşünce arasında bir fark göremedim, sevgili Uranos..hımm

2side bir başlangıcın haritası ..??

birincisini mantıklı buluyorsan ikincisini yadırgamaman gerek aslında..??? 1.electional 2.horary..
gülücük

(ya, ben biraz fal' yakıştırmasını sevmiyorum da, çok başka birşeyden bahsediyor oluyoruz o zaman..)

Karanlığın en çok arttığı anda, gökteki yıldızları görebilirsiniz.
09-20-2008 09:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

akasya Yazılan:bende sizin takipçinizim sesame san daha önce ilgimi çekmişti ama fazla bilgilenemedim bu konuda

ama görüyorum ki hata etmişim horary diğer sistemler gibi değil en azından monotonlaşmıyor hep aksiyon var

nerede hareket orada bereket mantığı yani ve günlük hayatta insanların çok fazla istifade edebilieceği güzel bir sistem öptüm

eğer doğru kullanmayı becerebilirsek, bu söylediklerin çok doğru sevgili akasya.

ama çok çalışmamız laazımm, çookk.. gülücük çiçek

09-20-2008 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

SESAME Yazılan:
akasya Yazılan:bende sizin takipçinizim sesame san daha önce ilgimi çekmişti ama fazla bilgilenemedim bu konuda

ama görüyorum ki hata etmişim horary diğer sistemler gibi değil en azından monotonlaşmıyor hep aksiyon var

nerede hareket orada bereket mantığı yani ve günlük hayatta insanların çok fazla istifade edebilieceği güzel bir sistem öptüm

eğer doğru kullanmayı becerebilirsek, bu söylediklerin çok doğru sevgili akasya.

ama çok çalışmamız laazımm, çookk.. gülücük çiçek
horary sisteminin mantığını nihayet anladım sesame çok iyi özetlenmiş. ben horary hakkımı ilerde kullanmak üzere saklı tutuyorum :D

normal harita analizine hakim olduktan sonra horary uzmanlığını gerçekleştiriyorsunuz sanırım. haritama bir bakıp yorumlayabilirseniz bu beni çok mutlu eder, güzel İzmir'e sevgiler gözkýrpma
09-20-2008 09:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Uranos Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

SESAME Yazılan:
Uranos Yazılan:1 . Şöyle ki, mesela bir insanın yeni bir ilişkiye başladığı tarihi, işe girdiği tarihi, herhangi bir teklif aldığı zamanı vs baz alarak durumun haritası çıkartılırsa gelecekle ilgili tahminlerde bulunulması mantıklı.

Uranos Yazılan:2 . Ama aklımıza bir soru geldiği zaman onun haritasını çıkarmak bana bilimsel gelmiyor açıkçası. Daha çok fala uyuyor.

ben bu iki düşünce arasında bir fark göremedim, sevgili Uranos..hımm

2side bir başlangıcın haritası ..??

birincisini mantıklı buluyorsan ikincisini yadırgamaman gerek aslında..??? 1.electional 2.horary..
gülücük

(ya, ben biraz fal' yakıştırmasını sevmiyorum da, çok başka birşeyden bahsediyor oluyoruz o zaman..)

Çünkü o soru aklımıza daha önce defalarca gelmiş olabilir. Ayrıca insan işinin nasıl gideceği sorusunu düşünürken birkaç dk sonra ilişkisinin nereye gideceği sorusunu da sorabilir. Ama 1. durumda eldeki veriler somut. Kesin ve net tarih var. Kısaca ikisi aynı şey değil Sesame.
09-20-2008 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

RE: Horary Sohbet
o yüzden o AN'ı yakalaman gerek..o yüzden horary aklından geçen her soruyu yanıtlamıyor..

09-20-2008 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

Cvp: RE: Horary Sohbet
SESAME Yazılan:o yüzden o AN'ı yakalaman gerek..o yüzden horary aklından geçen her soruyu yanıtlamıyor..

bende size katılıyorum sevgili sesame an dediğimiz şeyde sonuçta gayb değildir çünkü an dan kasıt kısa süreler

bu yanlış anlama gaybın gerçek mahiyetini bliimede ki eksiklerimizden kaynaklanıyor

arkadaşlar 100 ila 300 yıl içerisinde olacak olaylarla ilgili bilgiler semaya 100 ila 300 yıl evvelinden bırakılır yani gayb hazinesinden çıkarılır ve istidatı açık olanların istifadesine sunulur ve hazineden çıkarılıp semaya bırakıldığı andan itibaren o bilgiler gayb değildir

allah dilediğine bu bilgileri ulaştırır ve artık bilinir asıl itibariyle fal diye bir şey yoktur

iki gerçek vardır

1-işin ilmini bilen insanlar bilirler bunun manevi boyutunun adı keramettir velilere verilmiştir madde boyutu bilimdir oda bilim insanlarına verilmiştir

2-bazılarıda vardır ki bir takım vesveselerle(ki bu vesveselerin kaynağı da semaya bırakılan bilgilerin negatif varlıklar tarafından gelişi güzel vesevese sahibine aktarılmasıdır ki çoğu bilgileri yanlış verirler ) bir şeyler bildiğini zanneder ulu orta söyler ki buda şarlatanlıktır bu vesvese sahiplerine takılmış bir sürü isim vardır

astroloji bilim ki hepimiz biliyoruz kısa süreli anlarla astroloji hesabı yapmak gaybla ilgili olmadığından ve semaya bırakılan bilgileri içerdiğinden fal değildir
09-21-2008 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Cvp: RE: Horary Sohbet
akasya Yazılan:
SESAME Yazılan:o yüzden o AN'ı yakalaman gerek..o yüzden horary aklından geçen her soruyu yanıtlamıyor..

bende size katılıyorum sevgili sesame an dediğimiz şeyde sonuçta gayb değildir çünkü an dan kasıt kısa süreler

bu yanlış anlama gaybın gerçek mahiyetini bliimede ki eksiklerimizden kaynaklanıyor

arkadaşlar 100 ila 300 yıl içerisinde olacak olaylarla ilgili bilgiler semaya 100 ila 300 yıl evvelinden bırakılır yani gayb hazinesinden çıkarılır ve istidatı açık olanların istifadesine sunulur ve hazineden çıkarılıp semaya bırakıldığı andan itibaren o bilgiler gayb değildir

allah dilediğine bu bilgileri ulaştırır ve artık bilinir asıl itibariyle fal diye bir şey yoktur

iki gerçek vardır

1-işin ilmini bilen insanlar bilirler bunun manevi boyutunun adı keramettir velilere verilmiştir madde boyutu bilimdir oda bilim insanlarına verilmiştir

2-bazılarıda vardır ki bir takım vesveselerle(ki bu vesveselerin kaynağı da semaya bırakılan bilgilerin negatif varlıklar tarafından gelişi güzel vesevese sahibine aktarılmasıdır ki çoğu bilgileri yanlış verirler ) bir şeyler bildiğini zanneder ulu orta söyler ki buda şarlatanlıktır bu vesvese sahiplerine takılmış bir sürü isim vardır

astroloji bilim ki hepimiz biliyoruz kısa süreli anlarla astroloji hesabı yapmak gaybla ilgili olmadığından ve semaya bırakılan bilgileri içerdiğinden fal değildir

gülücük gülücük gülücük

sorunun ortaya çıktığı, ve İLK kez dile getirdiğiniz o An' soru realize edilmiştir..uranosun deyimiyle somuttur.. ve horary prensibine göre;

**Birden fazla soruyu, farklı soruları aynı anda sormayın. Horary 1 tek soruya cevap vermek üzere çalışabilir.Ancak bağlantılı sorular sorabilirsiniz: ‘O evi alabilecek miyim? Alabileceksem Ne zaman?’ gibi..Sorularınızı sorarken tembel davranmayın, sormak istediğinizi tam ifadenizi kullanarak sorun.

love ;

09-21-2008 12:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

soruyu cuma günü saat 20:54 de sormuşum

asc burcu boğa yöneticisi venüs

cuma günü saat 20.54 venüs saati uyumlu

asc boğa onun burcu güneş başak benim asc ikiside toprak uyumlu

ay güneş üçgen açı yaptığına göre ay boşlukta değil büyüyen ay fazında

merkür,venüs mars ki kişisel gezegenler üçü birden yanan yolda

sanırım sadece satürn yanık durumda

kişisel gezegenlerinin etkisiz kalması ve satürnün yanık olması yorumu imkansız hale getiriyor

doğru yoldamıyım sevgili sesame
09-21-2008 12:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

RE: Horary Sohbet
çok iyi gidiyorsun akasya gülücük

saturn güneş ışınları altında zayıf diyebiliriz , yanık olan mars maalesef :(

buda senin mesajında söylediğin konuya işaret ediyor.. ;

09-21-2008 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary(soru) astrolojisi salmakis 291 492,632 10-11-2019 08:32 PM
Son Mesaj: Biblo
  Horary Çalışmaları JoMaJa 349 584,730 10-11-2019 08:29 PM
Son Mesaj: Biblo
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,015 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,595 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 22,906 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir