Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
Yazar Mesaj
friday 13 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: 1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
hep bir kilo sorunu vardır
anannem "gece 12-3 arası hatırlamıyorum":-p der çıkar işin içinden sağolsun sonra der
bizde hani boğa olmadıı bariz ama birazda ikizler ve koç birbirine benziyor diye arasında kaldık işin açıkcası

teyzemin pek boyu yoktur ama enine geniştir
arkasından konuşmak gibi olmasında:D

omuzları çok olmamakla beraber düşüktür... fena hlde Saba Tümer e benzer
aslında tam bir Türk kadını tipi deyip çıkayım işin içinden

çiçek çiçek çiçek
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1291463609
11-14-2010 02:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

satürn-uranüs-neptünüm var dansy
04-04-2011 02:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(01-17-2009 08:30 PM)Simurg Yazılan:  Mars kare Uranüs;bu açı,kişiye cesurluk verebilir.Bu kişiler risk almaktan korkmazlar ve maceraya atılmaya heveslidirler.Komedyenlik özellikleri de vardır.Bazen bu açı kişilin aydınlanmasına yardım edebilir bazen de delilik verebilir.Kişiye hareketlilik,enerjik bir yapı verir.Davranışları bazen düşüncesizce,aceleci ve zamansız olabilir.Sabırsız,gergin,çoğunlukla sinirli olurlar.Kendilerini bazen kontrol etmeyi başaramazlar ve sinirlerini yatıştırmak için biraz gevşemeye ihtiyaçları vardır ve bunu için de yürüyüş çok iyi gelir.Başkaları tarafından sınırlandırılmaktan,kısıtlanmaktan hoşlanmazlar ve bu gibi durumlarda kararlarında bağımsız,kararlı,hoşgörüsüz olabilirler.Otoritelere karşı yada otorite gibi gözüken kişilere karşı isyankar veya kayıtsız olabilirler.Başkalarıyla işbirliği yapmayı pek istemezler ,açık sözlü,acımasızca eleştiren,ani davranış ve arzuları olan kişilerdir.Enerjileri fazladır ve kendi tarzlarında bir şeyler yapmak için kişisel özgürlüğe ihtiyaç duyarlar .Fiziksel olarak sık yaralanmalar görülebilir,tehlikeli durumlarla karşılaşabilirler ama yine de özgürlükleri,bağımsızlıkları için uğraşırlar.Ayrıca sezgileri de güçlü olabilir.

Mars kare Satürn;Bu kişiler biraz mükemmeliyetçidirler.Bu kişiler duygusal ve psikolojik yönden kendilerini savunma ihtiyacı hissederler.Çok fazla çalışırlar ama çalışmalarının karşılığını tam olarak alamazlar.Sorumluluklarını ve davranışlarını dengelemeyi pek başaramazlar.Yollarının üzerinde zorluklar olduğunu ve amaçlarına ulaşmak için iyi konsantre olmak,sabretmek ve cesaretlerini yitirmemeleri gerekir.Kendilerini kısıtlarlar ve zor işlerde ustadırlar.Bazen kendi güç ve yeteneklerinden şüphe ederler bu zamanlarda biraz sabrederek kendilerini göstermelerini denerlerse bu düşüncelerinin yersiz olduğunun farkına varabilrler.Bazen boşuna uğraştıkları düşüncesi öfke yaratabilir ve buda problemlere neden olabilr.Diğer insanlarla birlikte çalışmayı,iş birliği yapmayı denedikleri zaman kendilerini başarısız olmuş hissediyorlar bu yüzden tek başlarına çok daha iyi çalışırlar ve daha başarılı olurlar.Etraflarındaki olumsuz enerjileri,zorlukları hissederler,bir şekilde haberdar olurlar ve bu zorlukların üstesinden gelmeyi öğrenirler.Davranışları zaman zaman değişiklik gösterir bazen sinirli saldırgan olurken bazen de durgun ve duyarsız olurlar.Kendileriyle bir savaş,çekişme halindedirler çünkü zor bir problemle karşılaştığında ne yapacaklarına karar vermeyebilirler.Sabır,dayanıklılık gerektiren işlerde başarılıdırlar.Eğer mesleklerinde iyi bir yere gelmek istiyorlarsa en alt seviyeden başlamaya razı olmaları gerekir.Yaşamdaki en önemli derslerinden biri,diğerleriyle ilişkilerinde nasıl davranması gerektiği,kendisini nasıl ve özelliklerinin ne kadarını gösterebildiği.Düşünceleri neyse açıkça belirtmeleri gerekir ve özellikle tereddüt ve kararsızlıktan kaçınmalılar.Romantik ilişkilerinde mizaçları ve niyetlerinde tutarsızlık görülebilir.Bu kiler bazen kinci olabilirler ve bazen şiddet kullanabilirler

Mars trine MC; Bu açı faydalıdır ama özelliklerini doğru yönde kullanırlarsa. Başarmak için hevesli ve olumlu davranışları vardır. Sosyal sorumlulukları güçlü bir yapıları vardır. Yeni bilgiler öğrenmek için heveslidirler. Otoritelerle iyi anlaşırlar Kendilerini ispatlamak için uğraşmalarına gerek yoktur. Boş kalmayı sevmezler ve her zaman üzerinde çalışacakları bir projeleri vardır. Kendi haklarını, bilirler ve artıca kendilerine güvenleri tam denecek kadar çoktur. İnandıkları ve istedikleri şeyler için mücadele etmeyi bilirler. Genellikle çok çalışırlar ama çok çalıştıklarının farkında değillerdir ve çok çalışmak zorlamaz onları çünkü enerjileri fazladır ve çalışmayı zorunluluk olarak görmezler.
Başta basit bir hobi olarak başladıkları işte zamanla bu iş kariyerleri ve işleri olur. Çok fazla rekabetçi değillerdir ama diğer insanlara bağlı olmayı, istemezler ve başkasının kendi için hazırladığı programlara karışılmasını istemezler. Bu açı, büyük heves ve enerji verir. Pozitif, iyimser ve kendine güvenen bir yapıları vardır. Herhangi bir işi başarmak için fiziksel enerji ve gerekli olan malzeme,azim ve beceriye sahiptirler.Kişisel amaçlar ve hırsları doğrultusunda diğerleriyle işbirliği içinde kendilerini telkin ederler.

mars saturn kare

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
04-05-2011 09:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

güneş var 1.evımde sadece gülücük verygood

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
04-05-2011 10:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
meltemac Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

1. evimde 5 gezegen var gerçi ay sonlarda onu 2. evde mi yorumlamalıyım. başka sitelerde baktığımda venüs mars 12. evde acaba hangisi doğru

Gezegen konumları
gezegen işaret derecesi hareket
Güneş Koç 17 ° 13'55 ev 1 doğrudan
Ay Boğa 19 ° 51'02 ev 1 sonu doğrudan
merkür Balık 27 ° 55'31 ev 12 doğrudan
Venüs Koç 17 ° 10'09 ev 1 doğrudan
Mars Koç 16 ° 14'16 ev 1 doğrudan
Jüpiter Terazi burcu 3 ° 58'23 ev 6 gerici
Satürn Terazi burcu 5 ° 35'18 ev 6 gerici
Uranus Akrep burcu 29 ° 38'47 evde 8 gerici
Neptün Yay 24 ° 49'31 ev 9 gerici
Pluto Terazi burcu 23 ° 07'48 evde 7 gerici
Gerçek Düğüm Leo 8 ° 11'37 ev 5 gerici
Bir evin sonunda Gezegenler sonraki evde yorumlanır.

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/17/8483.gif
05-13-2011 04:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-13-2011 04:38 PM)meltemac Yazılan:  1. evimde 5 gezegen var gerçi ay sonlarda onu 2. evde mi yorumlamalıyım. başka sitelerde baktığımda venüs mars 12. evde acaba hangisi doğru

Gezegen konumları
gezegen işaret derecesi hareket
Güneş Koç 17 ° 13'55 ev 1 doğrudan
Ay Boğa 19 ° 51'02 ev 1 sonu doğrudan
merkür Balık 27 ° 55'31 ev 12 doğrudan
Venüs Koç 17 ° 10'09 ev 1 doğrudan
Mars Koç 16 ° 14'16 ev 1 doğrudan
Jüpiter Terazi burcu 3 ° 58'23 ev 6 gerici
Satürn Terazi burcu 5 ° 35'18 ev 6 gerici
Uranus Akrep burcu 29 ° 38'47 evde 8 gerici
Neptün Yay 24 ° 49'31 ev 9 gerici
Pluto Terazi burcu 23 ° 07'48 evde 7 gerici
Gerçek Düğüm Leo 8 ° 11'37 ev 5 gerici
Bir evin sonunda Gezegenler sonraki evde yorumlanır.

ay ve şironu 2.evde kabul edebilirsiniz.
venüs-mars-güneş üçlüsü 1.evde

05-13-2011 08:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Ben 1.evimdeki Merkür ve Venüsün bana ...İkizler ve Terazi özellikleri kattığını sanıyordum ....Ancak Astrofacultede okuduğum bir yazıda GECE haritası olan kişilerde 1.evde bulunan Merkürün Başak Venüsün de Boğa özelliği kattığı yazıyor ...Aklım karıştı hangisi doğru

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
05-16-2011 03:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-16-2011 03:34 PM)Kıvılcım Yazılan:  Ben 1.evimdeki Merkür ve Venüsün bana ...İkizler ve Terazi özellikleri kattığını sanıyordum ....Ancak Astrofacultede okuduğum bir yazıda GECE haritası olan kişilerde 1.evde bulunan Merkürün Başak Venüsün de Boğa özelliği kattığı yazıyor ...Aklım karıştı hangisi doğru

merkürün başak , venüsün boğa burcuyla olan ilişkisi ev yöneticilikleri konusuyla alakalıdır. başak evini merkürün yönettiği / boğa evini venüsün yönettiği söylenir.

bugüne kadar merkür ve venüs güçlü açılarının başak yada boğa özelliği verdiğini hiç gözlemlemedim.

05-16-2011 03:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Merkür 1.evde ise;Merkür'ün birinci evde bulunması insanın konuşkan ve neşeli olmasına yol açabilir. Doğum haritasında birinci evdeki Merkür ters durumda değilse ve ayrıca sevdiği ve rahat ettiği bir burçta bulunuyorsa parlak zekâ verebilir. Ayrıca konuşma ilginç ve zevklidir. İnsanda espri yeteneği de görünebilir. Merkür’ün bu konumu insanın düşüncelerini rahatlıkla ve etkileyici şekilde açıklamasını da sağlar.
Birinci evde Koç veya Aslan varsa sözler daha coşkulu ve daha zevkli de olabilir. Merkür ayrıca hava grubu burçlarda da kendini gösterir. Buna karşılık birinci evde Oğlakta bulunan Merkür insanın düşüncelerini dikkatle seçilmiş sözcüklerle anlatmasını sağlayabilir. Fakat bu konuşma pek de zevkli olmayabilir. Yani aşırı ciddilik biraz da can sıkabilir. Ama Merkür bu burçta bile tatlı açılar yapıyorsa durum epey değişebilir.

Güneş 1.evde ise; Güneş birinci evdeyse aynı zamanda yükselenin de içinde olabilir. Güneş birinci evde vücudun güçlü olacağını gösterir. Ayrıca sağlıklarından pek şikayet etmezler. Liderlik arzusu bulunmaktadır. Belki de bilinç altına yerleşmiş olan bu isteğin farkında olunmayabilir fakat zamanla durum fark edilir. Çok derin dini inançları da bulunabilir.İyi bir yöneticiye özgü niteliklere sahiptirler.Güneşin güçlü konumundan iyice yararlanabilmek için yıldız haritanın birinci burcunu yani yükselen burcu iyice incelemek gerekir.Bu burcun verdiği yetenekler ve iş alanları başarı bakımından son derece önemlidir.Bzen güneş birinci evde ve ikinci burcun ilk bölümünde olabilir.

AC'ye en yakın gezegen merkür bu arada yükselen balık merkür insanı gibi ince ve uzun bir yapım yok balık görüntüm daha fazla lakin isterdim ki en azından bakıslarım akrep insanları gibi derin olsun ve karsımdakinin icine islesin ben alık alık bakıyorum..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
05-16-2011 07:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

nisan15, az önce burada http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...3&page=743 üzgünlüğünüzü belirtmiş ancak devam etmektesiniz gibi. Bu yazı da buradan http://attart.blogcu.com/1-ev-asc/9051955 alınmış, ltf nereden aldığınızı belirtiniz, aldığınız yeri unuttuysanız google bir iki cümlesini yazın buluyor o ben öyle ulaştım bu yazıyı nerden bulduğunuza. Güzel paylaşımlar kendi yaratıcılğımızla oluşur kanısındayım, yoksa her yerden alıntı yapılabilir ancak biz de yeni değiliz biliyoruz nerede ne bloğu ya da astroloğu var, biz ne katabiliyoruz, kattıklarımızla ilerleyebiliriz diyorum sevgili nisan15...
05-16-2011 08:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir