Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: 1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
nuray esen Yazılan:benımde 1 evımde merkur ve gunes var merkur asc kavusum

merkür asc kavuşum kendinizi çok iyi ifade edebilirsiniz,insanlarla iletişiminiz kuvvetlidirverygood
01-19-2009 03:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

paylaşmış olma ihtimalim güçlü olsa da, tekrar paylaşayım.

yükselenim 26 derece boğa , çaput algol yıldızıyla kavuşum.

doğumum çok zor olmuş.boynuma kordon dolanmış , annemin ve benim ölüm riskimiz oluşmuş.

hatta doğumdan sonra 1 ay kadar mosmos yaratık gibi bir çocukmşum.

caputun boğulmayla ve boğaza yönelik hasarları olabiliyor.
ama yöetici venüse de bakmak gerekir.benim jupiterle kavuşum yaptığından herhalde , direkten döndüm.
06-09-2010 02:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(06-09-2010 03:26 PM)ela Yazılan:  1. evimde Asc ve gunesle kavusum yapmis jupiter ve marsla kavusum, ayla ucgen saturnle kare aci yapmis venusum var.

Birinci evin sonuna doğru bir güneşiniz var ...

Yükselen oğlağı anca kova bastırır...

Yoksa oğlak çarpmadaki yutan eleman (0 ) gibidir..

Güneş ikinci ev çizgisi ile ışıltıları ile boğa niteliğini maddi akıla dönüştürebilir...

AMA BUNUN böyle olacağını fazla düşünmüyorum ..

Ay kova güneş kova ...

Fazlaca prensipli ,otoriter bir yapı çıkabilir..

Fiziksel olarak değerlendirildiğinde..

Kova -oğlak ikilisi eş etki ile çalışabilir..

Satrün tip yada...

Urünyen potansiyel ...
06-12-2010 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(07-24-2010 02:18 PM)yasemen88 Yazılan:  1.evdeki gezegenlerin tam olarak fonksiyonlarını anlayamıyorum.kişilik ve karakter üzerinde etkiliyse 1.ev burada bulunan gezegenler kişiyi oldukça etkilyor sanırım.benim 1.evimde jüpiter merkür ve güneş var.hepsi de boğada. mesele jüpiter 1.evde felsefeyle ilgilenme olarak okumuştum.zaten jüpiter felsefeyle ilgili konuları kapsıyor 1.evde olunca tam olarak ne manaya geliyor açıklayabilir misiniz?

1. evdeki gezegenler senin fiziksel olarak dışarıya nasıl gözüktüğünle ilgilidiri yasemen ve Asc deki her gezegen seni gayet tabiki etkiler.Mesela 1. evinde söylediğine göre Jüpiter varsa neşeli ve nüktedan biri olabilirsin,şanslı olabilirsin kilo almaya meyilli olabilirsin,Merkür ise ince uzun boy verir,iletişimini güçlendirir,hatta gevezelik verir kendin hakkında konuşmaya yatkın olabilirsin,Herşeyi mantıkla açıklamaya çalışıyor olabilrsin.1. evdeki güneş ise sana büyük,geniş ve sıcacık gülümse vermiş olmalı.Yükselen Aslan fenotipinde olabilirsin.Bu gezegenlerden anladığım kadarıyla ama sen epey konuşkan,sıcak ve girişken bir insansın.Doğru mudur yasemen gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
10-02-2010 01:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(10-05-2010 10:33 PM)lajâ Yazılan:  g.a.d 1.ev etkisini tam olarak biliomusun? benimde 1. evde..

Kuzey ay düğümü bulunduğu evde şans noktası gibi çalışır, Güney Ay düğümü ise tam tersi.Birinci evdeki güney ay düğümünü ilk görüşte insanlar üzerinde olumsuz etki bırakabileceğin şeklinde yorumlayabilirsin

Nin.Me.Sar.Ra
10-05-2010 10:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

1.evim ikizler ve Satürn(yengeçte) var...Çok zor ve gecikmiş bir doğumla(10 aylık :)ve çok düşük kiloda doğmuşum..satürnümün Pluto ve Venüsle karesi ise bonus olmuş..Bazen duvara toslar gibi oluyorum..Birde yanında Güneşime ve Plutona üçgeni var...
11-02-2010 02:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(11-14-2010 01:47 AM)nutt Yazılan:  anlamadığım bir şey var,horoskoptaki her evde bir gezegen olmalı mıdır,ya yoksa?

her evde gezegen olması gibi bir durum - bir şart yoktur.
ama her evde mutlaka burçlar vardır.

evde gezegen yoksa o evi yöneten bir gezegen olduğu kabul edilir.

bu yönetici gezegen , o eve düşen burcun yöneticisidir.

11-14-2010 01:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
friday 13 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

(11-02-2010 02:40 AM)elo Yazılan:  1.evim ikizler ve Satürn(yengeçte) var...Çok zor ve gecikmiş bir doğumla(10 aylık :)ve çok düşük kiloda doğmuşum..satürnümün Pluto ve Venüsle karesi ise bonus olmuş..Bazen duvara toslar gibi oluyorum..Birde yanında Güneşime ve Plutona üçgeni var...
hesaplarıma göre teyzemin yükseleninde jüpiter var ama o çok zor doğmuş annesiyle ölüm tehlikesi atlatmış ve o doğana kadar çok zorlamış annesi ve doğumuda 9 saat sürmüş zaten biz şimdi güney ay düğümü var yükselende yoksa jüpiter mi var bununla yükselenini çözmeye çalışıyoruz
bana şimdi güd daha mantıklı geldi yani jüpiter olumlu güd olumsuzsa sizce hangisidir yardımcı olursanız çok sevinirim

çiçek çiçek çiçek
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1291463609
11-14-2010 02:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(11-14-2010 02:07 AM)bilgeee Yazılan:  
(11-02-2010 02:40 AM)elo Yazılan:  1.evim ikizler ve Satürn(yengeçte) var...Çok zor ve gecikmiş bir doğumla(10 aylık :)ve çok düşük kiloda doğmuşum..satürnümün Pluto ve Venüsle karesi ise bonus olmuş..Bazen duvara toslar gibi oluyorum..Birde yanında Güneşime ve Plutona üçgeni var...
hesaplarıma göre teyzemin yükseleninde jüpiter var ama o çok zor doğmuş annesiyle ölüm tehlikesi atlatmış ve o doğana kadar çok zorlamış annesi ve doğumuda 9 saat sürmüş zaten biz şimdi güney ay düğümü var yükselende yoksa jüpiter mi var bununla yükselenini çözmeye çalışıyoruz
bana şimdi güd daha mantıklı geldi yani jüpiter olumlu güd olumsuzsa sizce hangisidir yardımcı olursanız çok sevinirim

doğum haritasında Jüpiter sert açılar yapıyormu ?

yükselen burcu nedir ve yükselen yöneticisi sert açılar yapıyormu ?

bunları bilemiyorsanız doğum bilgilerini + yükselen burcunu yazabilirsiniz

11-14-2010 02:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(11-14-2010 02:21 AM)bilgeee Yazılan:  1 temmuz 1975 gece yarısı doğmuş ama tam saati bilinmiyor
koç mu balık mı anlayamadık bi türlü
ama doğum zamanı bariz olduğu için ondan yola çıkmya çalıştık

doğum saati tam olarak bilinmiyorsa sırf zor doğum yapmasına bakarak yükseleni tespit etmek zor olacaktır.

yinede doğru hesapladıysan ve jüpiter yükselen burcun üzerinde kabul edersek , satürnle sert açısı var mantıklı gibi.

teyzenin fiziksel yapısı genişlemeye müsaitmidir yani boy-kilo fazla mıdır ?

11-14-2010 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir