Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
Yazar Mesaj
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: 1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
sıron 1. EVDE

Her şeye atılır. Korkusuzdur. Kural ve engel tanımaz. Çünkü kuralları o koyar... Özgür olmalıdır. Kendi yöntemleri ile ilmi, felsefi, dini araştırmalar içindedir. Kimin ne düşündüğüne bakmadan fikir önderliği yapar. Sürekli zihinsel faaliyet içinde, hakikatı ararlar. Yaratıcı zekaları vardır. Ders verici acı tecrübeler neticesinde kendi sınırlarının neler olduğunu öğrenirler. Zorluklardan kurtulmasını bilir.sorunlu dönemlerde karşı koyabilme, dayanma gücü vardır. Hem Kendisi, hemde başkaları için tedavi edici, iyileştirici, öğretici ve yeniieyici özellik verir.

Şiron Boğa Burcunda

Boğa Burcu sahip olunan mülk ve para konularını içerir. Aynı zamanda para kazanma, servet edinme yeteneğine de işaret eder. Şiron bu konuda kişinin paraya gereğinden fazla değer vermesini sağlar. Para konusunda iyi bir danışmandır. Ama söz konusu kişi hayatın farklı alanlarında ki zevkleri de deneyimlemelidir.

evill

YILDIZ HARITAM
11-11-2008 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: RE: 1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
sundancer Yazılan:saol aprilios yazılanlar cok dogru.su son 1 senedir herkesten ve herşeyden uzaklaştım.cok içine kapanık birisi oldum.neyseki oglaklar yanlızlıga katlanabilecek bir burctur.idare ediyoruz işte.demekki vesta bu kadar cok etkileyebiliyor insanların hayatını.bu yorumları solar fire'den mi aldın bende incelemek isterim.emegin için saol
Kullandığım Solar Fire Deluxe (astroloji) programında da, konuya ilişkin açıklamalar var fakat ben yukarıdaki bilgileri, küçük bir aramada karşıma çıkan birkaç tane İngilizce kaynaklı siteden temin ederek, sizin için çevirmeye çalıştım.

Programdan sadece sizin Vesta'nızın konumu ve burcu hakkında bilgi edindim yani...

Rica ederim ( :

11-11-2008 06:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gulsen24 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: 1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
VESTA
Benim vesta 1. evimde ve yay burcunda.Gerçektende doğum sırasında büyük bir badire atlatmışım.Hatta ölü gibi doğduğumu rahmetli annem söylerdi.Ozamanki imkanlarla zorlu uğraşlardan sonra ilk nefesimi alıp ağlamışım.Belirteyim dedim.

gülbahçesi
11-11-2008 09:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

bendede vesta 1.evde yayda ve venüsle kavuşumda.
Benimde doğumum zor olmuş annemin söylediğine göre , sende ben çok çektim az kalsın ölüyordum der .gülücük
11-11-2008 10:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sundancer Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

bende tam asc nin üstünde ama dogumum normal olmuş bildigim kadarıylagülücük

haritam
11-11-2008 10:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

benim mars'ım 1.ev'de ve başak burcunda..mars;satürn ve uranüsle kare,plutonla'da yarkare yapmış...tek iyi açısı mc ile 120 der'lik açı yapmış olması...yorumlarınızı bekliyorum
01-17-2009 06:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Mars kare Uranüs;bu açı,kişiye cesurluk verebilir.Bu kişiler risk almaktan korkmazlar ve maceraya atılmaya heveslidirler.Komedyenlik özellikleri de vardır.Bazen bu açı kişilin aydınlanmasına yardım edebilir bazen de delilik verebilir.Kişiye hareketlilik,enerjik bir yapı verir.Davranışları bazen düşüncesizce,aceleci ve zamansız olabilir.Sabırsız,gergin,çoğunlukla sinirli olurlar.Kendilerini bazen kontrol etmeyi başaramazlar ve sinirlerini yatıştırmak için biraz gevşemeye ihtiyaçları vardır ve bunu için de yürüyüş çok iyi gelir.Başkaları tarafından sınırlandırılmaktan,kısıtlanmaktan hoşlanmazlar ve bu gibi durumlarda kararlarında bağımsız,kararlı,hoşgörüsüz olabilirler.Otoritelere karşı yada otorite gibi gözüken kişilere karşı isyankar veya kayıtsız olabilirler.Başkalarıyla işbirliği yapmayı pek istemezler ,açık sözlü,acımasızca eleştiren,ani davranış ve arzuları olan kişilerdir.Enerjileri fazladır ve kendi tarzlarında bir şeyler yapmak için kişisel özgürlüğe ihtiyaç duyarlar .Fiziksel olarak sık yaralanmalar görülebilir,tehlikeli durumlarla karşılaşabilirler ama yine de özgürlükleri,bağımsızlıkları için uğraşırlar.Ayrıca sezgileri de güçlü olabilir.

Mars kare Satürn;Bu kişiler biraz mükemmeliyetçidirler.Bu kişiler duygusal ve psikolojik yönden kendilerini savunma ihtiyacı hissederler.Çok fazla çalışırlar ama çalışmalarının karşılığını tam olarak alamazlar.Sorumluluklarını ve davranışlarını dengelemeyi pek başaramazlar.Yollarının üzerinde zorluklar olduğunu ve amaçlarına ulaşmak için iyi konsantre olmak,sabretmek ve cesaretlerini yitirmemeleri gerekir.Kendilerini kısıtlarlar ve zor işlerde ustadırlar.Bazen kendi güç ve yeteneklerinden şüphe ederler bu zamanlarda biraz sabrederek kendilerini göstermelerini denerlerse bu düşüncelerinin yersiz olduğunun farkına varabilrler.Bazen boşuna uğraştıkları düşüncesi öfke yaratabilir ve buda problemlere neden olabilr.Diğer insanlarla birlikte çalışmayı,iş birliği yapmayı denedikleri zaman kendilerini başarısız olmuş hissediyorlar bu yüzden tek başlarına çok daha iyi çalışırlar ve daha başarılı olurlar.Etraflarındaki olumsuz enerjileri,zorlukları hissederler,bir şekilde haberdar olurlar ve bu zorlukların üstesinden gelmeyi öğrenirler.Davranışları zaman zaman değişiklik gösterir bazen sinirli saldırgan olurken bazen de durgun ve duyarsız olurlar.Kendileriyle bir savaş,çekişme halindedirler çünkü zor bir problemle karşılaştığında ne yapacaklarına karar vermeyebilirler.Sabır,dayanıklılık gerektiren işlerde başarılıdırlar.Eğer mesleklerinde iyi bir yere gelmek istiyorlarsa en alt seviyeden başlamaya razı olmaları gerekir.Yaşamdaki en önemli derslerinden biri,diğerleriyle ilişkilerinde nasıl davranması gerektiği,kendisini nasıl ve özelliklerinin ne kadarını gösterebildiği.Düşünceleri neyse açıkça belirtmeleri gerekir ve özellikle tereddüt ve kararsızlıktan kaçınmalılar.Romantik ilişkilerinde mizaçları ve niyetlerinde tutarsızlık görülebilir.Bu kiler bazen kinci olabilirler ve bazen şiddet kullanabilirler

Mars trine MC; Bu açı faydalıdır ama özelliklerini doğru yönde kullanırlarsa. Başarmak için hevesli ve olumlu davranışları vardır. Sosyal sorumlulukları güçlü bir yapıları vardır. Yeni bilgiler öğrenmek için heveslidirler. Otoritelerle iyi anlaşırlar Kendilerini ispatlamak için uğraşmalarına gerek yoktur. Boş kalmayı sevmezler ve her zaman üzerinde çalışacakları bir projeleri vardır. Kendi haklarını, bilirler ve artıca kendilerine güvenleri tam denecek kadar çoktur. İnandıkları ve istedikleri şeyler için mücadele etmeyi bilirler. Genellikle çok çalışırlar ama çok çalıştıklarının farkında değillerdir ve çok çalışmak zorlamaz onları çünkü enerjileri fazladır ve çalışmayı zorunluluk olarak görmezler.
Başta basit bir hobi olarak başladıkları işte zamanla bu iş kariyerleri ve işleri olur. Çok fazla rekabetçi değillerdir ama diğer insanlara bağlı olmayı, istemezler ve başkasının kendi için hazırladığı programlara karışılmasını istemezler. Bu açı, büyük heves ve enerji verir. Pozitif, iyimser ve kendine güvenen bir yapıları vardır. Herhangi bir işi başarmak için fiziksel enerji ve gerekli olan malzeme,azim ve beceriye sahiptirler.Kişisel amaçlar ve hırsları doğrultusunda diğerleriyle işbirliği içinde kendilerini telkin ederler.
01-17-2009 08:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

nuray esen Yazılan:pluto 1 evde ve retro nasıl bır kısılık verır sızce

gizemli , zorlu , iradeli , hırslı ve tutkulu bir kişilik verir ancak 1.evin hangi burç olduğu + Plüto'nun yaptığı açılar da oldukça önemlidir sorunuzun tam cevabı açısından.

01-18-2009 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

nuray esen Yazılan:pluto terazıde acıları ise gunes pluto 120 pluto jupıter90 pluto saturn120 pluto neptun sekstıl

güneş-plüto açısı orb olarak çok fazla değilse yani kuvvetliyse + Plüto ile yükselen burç aynı ise (yada ASC noktasına 10 derece kadar yakın ise) , o kişi için Plütonik bir kişilik diyebiliriz.

derin düşünen , analitik ve araştırmacı bir zekası olan , oturaklı-sağlamcı bir yapısı ve güçlü iradesi olan kişilik özellikleri ön planda olabilir.

tabi haritanın diğer faktörleri , aksi yönde vurguya sahip değilse..

01-18-2009 02:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

amine Yazılan:benim 1.evimde Venüs,Neptün,Uranüs kavuşumu var...bilgisi olan varmı

1.evde venüs güzellik verir.venüs uranüs kavuşumu senin dışardan biraz havai görünmene sebep olabilir.gülücük
01-18-2009 06:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir