Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
Yazar Mesaj
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: 1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
Kafamı karıştıran ve fikirlerinizi merak ettigim bi' konu var. Bir gezegen, bir burcun son derecelerinde olursa, sonraki eve yerleştiği varsayılıyor bilgisine öncelikle katılıyor musunuz, bu kabul gören bir bilgi midir?

Durum böyle ise dogum saatimin net olmamasıyla beraber ay 12.evde aslan'da 28/29 derecelerde. Şimdiye kadar sitelerden harita çıkardığımda örneğin astro.com ay'ım aslan burcunda görünüyordu ancak bugün otomatik almuten hesabı yapan bir siteye doğum bilgilerimi girdim ay'ı aslan'a verdi ama 12. Eve değil 1.eve yerleştirdi. Fikirleriniz nelerdir acaba?

rezonans
07-16-2015 03:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Yorumun için tesekkür ederim.

"Ayının 1.eve yerleşmesi burçlarla mı alakalı yoksa daha çok evlerle mi alakalı sence ?
tabiki evlerle. doğumun saatiyle. ayı birinci eve almışsa yükseleni daha önceki bir dereceden almıştır bunun 28 29 dediğin derecelerle alakası ne ki ?"

Aslında benim kafamı karıstıran da bu oldu, simdi ay'ı 29 derece aslan olan birinin tabloda ay 12.eve düsüyor. Ama son derece olduğundan sonraki evde kabul görüyor gibi bir bilgi okudum yorumcu.com sitesinde de mesela yazıyor bu. Bu durumda burc bir yere bırakacak olursak ay'ı 12.ev olarak mı asc olarak mı degerlendirmeliyim bunu oturtamadım. Iki ev de onemli, konuları ayrı ya onun icin. Bir de aslında konuyu buraya getirmeme su görsel sebep oldu:

gorsel1

bu da natal haritam
gorsel2

Dip not: anneyi de temsil eden bir gezegen ve kayiplar evi olan 12 ev gecmisimle daha uyumlu.

rezonans
07-16-2015 02:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(07-16-2015 03:43 PM)Lionhearted Yazılan:  
(07-16-2015 02:28 PM)cero Yazılan:  Yorumun için tesekkür ederim.

"Ayının 1.eve yerleşmesi burçlarla mı alakalı yoksa daha çok evlerle mi alakalı sence ?
tabiki evlerle. doğumun saatiyle. ayı birinci eve almışsa yükseleni daha önceki bir dereceden almıştır bunun 28 29 dediğin derecelerle alakası ne ki ?"

Aslında benim kafamı karıstıran da bu oldu, simdi ay'ı 29 derece aslan olan birinin tabloda ay 12.eve düsüyor. Ama son derece olduğundan sonraki evde kabul görüyor gibi bir bilgi okudum yorumcu.com sitesinde de mesela yazıyor bu. Bu durumda burc bir yere bırakacak olursak ay'ı 12.ev olarak mı asc olarak mı degerlendirmeliyim bunu oturtamadım. Iki ev de onemli, konuları ayrı ya onun icin. Bir de aslında konuyu buraya getirmeme su görsel sebep oldu:

gorsel1

bu da natal haritam
gorsel2

Dip not: anneyi de temsil eden bir gezegen ve kayiplar evi olan 12 ev gecmisimle daha uyumlu.

kavuşum varsa yükselenle öyle değerlendirilir evet
ayrıca son derece değil 29. derecede
ayrıca görsellerde dikkat etmediğin birşey var
haritada yükselenin 10. derece başak görünüyor ama o hesaplama yaptığın sayfada yükselenini 4. derece almış ayın ile arasında 5 orbluk bir kavuşum olarak gösterdiği için 1.ev almış olabilir.

birde sayfa güzelmiş linkini yollasana.

(: 10 dakika fark koyarak hesaplama yaptigimda 29 55 çıkıyor dogum saatim net değil. Gece 1 den sonra baslayan sancıdan eminler 2 buçuktan once bi' aralar dogum olmuş. Ama az once 12.evi irdeliyoruz başlığını 17. sayfaya kadar okudum, mükemmel yorumları vardı yildirim'in, aydınlatıcı oldu. Ay aslan'i da 12.evde bolca okuyabildim, baya iyiydi.

Bu da istedigin link (:

rezonans
07-16-2015 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(07-19-2015 01:14 AM)battleroyale Yazılan:  valla görünen köy diyor ki ayın 12. evin sonlarına doğru bir yol almış fakat asc ile kavuşumda değil.
ama etki edeceğini varsayıyorum, ki etkisini sen görüyorsan sen anlarsın.

Benim ay kesin 12.evde aslan'da ya. Hiç kafa karıştırmaya gerek yokmuş, bilgi yetersizliğinden şaşırdım ama 12.ev ve orda ay'ın olması her anımı etkiler vaziyette.

Ama bi'şey sorucam, haritada hem mars zararlı konumda olup hem marsiyen olunur mu acaba çünkü öyle çıkıyor?

rezonans
07-19-2015 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Bogaburcuerkegi Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: 1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
Gunes kavusum mars boğa burcunda 12.evde
Gunes 45 venüs
Venüs kavusum jupiter ikiside balık burcunda 11.evde
Ay kavusum merkur
Ay 60 uranus
Venus 120 siron
Venus 60 sans noktasi
Venus 150 lilith
Güneş 90 uranus
Gunes 90 neptün
Gunes 120 kuzey ay dugumu
Gunes 150 pluto
Mars 90 neptün
Mars 120 kuzey ay dugumu
Mars 150 pluto
Mars 30 semi sextile asc
Neptün 120 asc
Uranus 120 asc
Pluto 180 asc
Lilith 120 asc
Asc 120 mc
Ay septile asc nasıl bir dis görünüş verir yorumlarsaniz cok tesekkur ederim
01-17-2016 08:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rebelheart Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Merhaba Sn.forum sakinleri
Nihayet yükselen burcumu öğrenmiş bulunmaktayım.
Yükselen Oğlak amma velakin malesef Neptün Uranüs kavuşumu 1.eve düşmekte.Neptün bütün işi bozmakta. Bu konuma sahip birileri var mı ?
Bu konuda ne söyleyebilirsiniz ? Transit Satürn ün bu kavusuma etkisi ne olacaktır? Harita genelinde bilgim olmasına karşın sizlerin de fikirlerini merak etmekteyim.
Harita ektedir anlayanlar bakarsa çok mutlu olurum.

https://hizliresim.com/LbVZBa
04-29-2018 05:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

RE: 1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
Dışardan soğuk ama hülyalı bakışlara sahip biri olabilirsiniz.
Değişik bir çekiciliğiniz olabilir.
Satürnün burdan geçişi sizi disipline çekecektir. Zayıflayabilirsiniz de.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
04-30-2018 11:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rebelheart Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Teşekkür ederim gülücük Umarım öyle olur. Bu arada estetik operasyonlar için doğru bir zaman olabilir mi satürn transitinin 1.ev konumu ?

05-01-2018 06:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rebelheart Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Satürn transiti 1. Ev vurgusu evlilik vb göstergesi sayılabilir mi ? Yoksa iyicil Jüpiter transitinin 1.ev konumu ve 7. ev yöneticisiyle olan olumlu açıları mı bunu belirler ? Baktığım birkaç haritada 1.ev vurgusu olan tanıdıklarım evlenmiş bulunmaktalar. Satürn konusunda emin degilim.

05-01-2018 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir