Değerlendir:
  • 31 Oy - 3.45 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7. Evi İlerletme - İkinci evlilik
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: 7. Evi İlerletme - İkinci evlilik
JoMaJa Yazılan:Şimdi bu başlığı açma sebebim bikaçyerde okuduğum bir bilgi.Ama kullanılabilirliğinden pek emin değilim.Bu bilgiye göre 1. evlilik 7. evden , 2. evlilik 9. evden , 3. evlilik 11. evden.... analiz edilir.Yani mantık 3 ev ilerletme.Evleri türetmeyi daha önce görmüştük(özellikle horary de)Ama açıkçası 7. evin neden 3 ev ilerletildiğinin mantığını (şimdilik) biyerde okumadığım için , içime sinen bir bilgi değil.Yani neden özellikle 3 ev(60 lık yada sextil olma durumu)

Sevgili Jamoja,
Benim bildiğim kadarıyla bu sadece evlilikle ilgili olarak kullanılan bir yöntem değil.Mesela doğacak çocuklarınla ilgili yorum yaparken de 5. ev 1. ,7. ev ikinci ,9. ev 3. çocuk diye alınarak gidilir.Tabi bu durum 5. evindeki gezegenlerin sayısına bağlı olarak biraz değişebilir.Yani 5. evindeki 3 gezegen varsa bunlar ilk üç çocuğunu anlatırlar,daha sonraki çocuklar için 7. evden devam edersin yorumlamaya.

Ben bu yöntemi Gülten Suveren'in dergilerinden biliyorum.Kendisi tecrübeli bir Astrolog olduğu ve epey harita incelediği için verdiği bu bilgiye güvenebilirmişim gibi geliyor.

Bu yöntemin kardeşlerin incelenmesinde de kullanıldığını astro.com'da okudum.Yani burda da yine 3. ev ilk kardeş,5. ev ikinci,7. ev üçüncü kadeşi anlatır şeklinde gitmek gerekiyormuş.

Nin.Me.Sar.Ra
10-09-2008 03:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: 7. Evi İlerletme - İkinci evlilik - NinMeSarRa_ - 10-09-2008 03:49 AM
RE: 7. Evi İlerletme - İkinci evlilik - Derin - 03-18-2011, 04:55 PM
RE: 7. Evi İlerletme - İkinci evlilik - Derin - 03-18-2011, 05:35 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Evlilik Potansiyeli ve Eşlerle İlgili Göstergeler Derin 14 26,866 01-06-2018 10:33 PM
Son Mesaj: Laamimha

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir