Değerlendir:
  • 40 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sağlık Astrolojisi
Yazar Mesaj
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Sağlık Astrolojisi
Benimde mantığıma uygun geliyor bu işleyiş... Harvard'a mail ise ayrı bir yazı konusu olmalı dansy

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
11-18-2010 02:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Bilinçaltı vücudu yönetir, bilinçaltı aşırı negatif duygularla yoğunlaştığında vücut fiziksel semptomlarla dikkatimizi çekmeye çalışır. Eğer dikkat edersek duygusal gerilimimizin nedeninin farkına varabiliriz ve elimizden geleni yapmaya çalışarak -yapamadıklarımızı da Yaratıcıya bırakarak- duygularımızla iletişim kurmayı başarabiliriz. Böylece bedenin sağlığı yeniden kazandıran o muazzam gücünü çalıştırabiliriz.

Alıntı => www . astrolojidergisi . com

11-26-2010 04:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(12-01-2010 11:46 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  kanla ilgili durumları ( kan dolaşımı, kansızlık vs.) karşılayan burç hangisiydi?
ikinci olarak haritamda hiç koç, terazi, aslan olmadığı için mi bunların temsil ettiği yerlerden hiç şikayetim olmadı?

baş ağrısı, böbrekler, sırt ağrıları ve kalp hassaslığı gbi durumları ömrümde hiç yaşamamın sebebi haritamda bu burçların boş olmasıyla mı alakalı?

Kan ve alyuvarları mars temsil eder.. Marsın sert ve güçsüz yerleşiminde kanla ilgili hastalıkları, kansızlığı görebiliriz.. Kalp, kan dolaşımı, sırt ağrıları aslan-kova aksı ile böbrekler terazi ile, baş ağrıları mars ile anlaşılabilir.. Jüpiter karaciğer ve femur kemiği ile bağlantılı..
Bu hastalıkları niye çekmediğini bilemem, terazide kapı gibi stelyumum var, marsım zavallı ve sert yerleşmiş, aslan-kova aksında dolunayım var.. 29 dan gidiyorum.. Kalp rahatsızlığı, bağ ağrısı, böbrek sorunlarım hiç olmadı.. Anemik ve ruh hastasıyım sadecehehee Ama bu hastalıklar ileride çıkmayacak anlamına gelmez;)
12-02-2010 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Ayyy ben bunlari okicam da... bazen bilgiler cok geliveriyor... bu aralar hele hic okumamaliyim neptün transitinden... ama cok dogru bilgiler oldugunu düsünüyorum.. paylasim icin tskler arkadaslar...
Ama önemli olan insanin bildigi ile amel edebilmesidir... bazen cok bilip de kullanamamak insani yoruyor...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-02-2010 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Bu kansızlık kadınlarda çok görülen bir durum. Hatta kadınlarda gördüğüm en yaygın durum , çoğu kadunda var.
Ben mi abartıyorum yoksa, neden böyle ? gülücük
12-02-2010 01:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Arkadaşlar demir eksikliğine bağlı aneminiz varsa, en güzel çaresi iğne yemek.. Hap etkili olmuyor.. Dünyanın pekmezini, kanlı dalağınıdil çýkarma (ıyy), yeseniz de yaramıyor.. Yaz başında gebermek üzereydim.. Ferritin 3,5 tu.. 2o tane iğne yedikten sonra, değerlerim depolanmış bir şekilde yükseldi.. Aman ihmal etmeyin, gerçekten beyne az oksijen gidiyor.. Beyin sağlıklı çalışmayınca insan çok yoruluyor;)
12-02-2010 01:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(12-02-2010 01:28 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Bu kansızlık kadınlarda çok görülen bir durum. Hatta kadınlarda gördüğüm en yaygın durum , çoğu kadunda var.

Doktorların da ilk söylediği şey, kadınların geneli böyle cümlesidir.. Regl dönemleri ile bağlantılanıyor daha çok.. Altta farklı bir etken yoksa.. Açık tenli kesimde daha fazla görülüyor. Abartmıyorsungülücük
12-02-2010 01:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(12-02-2010 01:28 PM)Félicé Yazılan:  Arkadaşlar demir eksikliğine bağlı aneminiz varsa, en güzel çaresi iğne yemek.. Hap etkili olmuyor.. Dünyanın pekmezini, kanlı dalağınıdil çýkarma (ıyy), yeseniz de yaramıyor.. Yaz başında gebermek üzereydim.. Ferritin 3,5 tu.. 2o tane iğne yedikten sonra, değerlerim depolanmış bir şekilde yükseldi.. Aman ihmal etmeyin, gerçekten beyne az oksijen gidiyor.. Beyin sağlıklı çalışmayınca insan çok yoruluyor;)

Bende de var bu.Çok çay içiyorum bıraksam geçecek sanıyordum.

Nin.Me.Sar.Ra
12-02-2010 01:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(12-02-2010 01:29 PM)Félicé Yazılan:  
(12-02-2010 01:28 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Bu kansızlık kadınlarda çok görülen bir durum. Hatta kadınlarda gördüğüm en yaygın durum , çoğu kadunda var.

Doktorların da ilk söylediği şey, kadınların geneli böyle cümlesidir.. Regl dönemleri ile bağlantılanıyor daha çok.. Altta farklı bir etken yoksa.. Açık tenli kesimde daha fazla görülüyor. Abartmıyorsungülücük

Regl dönemleriyle bağlantılandırılıyor derken... Yani her kadının doğası gereği yaşadığı bu durumdan dolayı kadınların genelinde "zaten" bu hastalığın çıkma olasılığı yüksek mi demek oluyor bu ?
YOksa "bazı" kadınlar bu durumu (regl) daha farklı yaşadıkları için mi ondan dolayı bu hastalık çıkıyor. ?
Umarım ifade edebilmişimdir gülücük
Ayrıca çok çay içiyormusun ?
12-02-2010 01:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

ben babamın karakızıyımgülücük renkle alaksı var mı bilmem..

hipotiroitle birleşince daha da yorucu oluyor gülücük forumdaki uzun yazıları bile okumaya üşeniyorum gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-02-2010 01:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir