Değerlendir:
  • 48 Oy - 2.98 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürn Açıları
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Satürn Açıları
(01-15-2011 01:26 AM)panel Yazılan:  Arkadaşlar satürn'üm iyi açılar almış,rahat ettiği burçta ama 6. ev gibi gizli bir evde.Satürn'ümün kuvvetli olduğunu Yıldırım söylemişti.Hatta Satürn VIP bile olabilirmişim.Gerçekten herşeyi çok ciddiye alıyorum.bu açılarla ilgili yorum alabileceğim başka bir arkdşım var mı acaba?İyi geceler...

satrünün yayda ve satürnün yay burcunda iyi veya kötü bir konumu yok .

evet satürnün güneş ve merkürüne 120 derecdelik açısı var ve , ayınla karşıt açı içerisinde.

duyguları gösterememe ve blokaj gibi satürn gölgelerini ay üzerinde hissedebilirsin.
merkür için sisitemli ve iyi konsantrasyona sahip bir zihin ifadesi uygundur.mantıklı muhakeme kabiliyeti , matematik vs.

son olarak güneşle açısı ise tedfbirli bir kişiliğe işaret eder.

ancak , merkürünle olan açısını çok önemsememk lazım. 120 derecenin mantığı , aynı elementen burçlar arasındaki rahat enerji akışıdır.burada farklı elementte odluklarını görüyoruz.etkisi az olur.

ayrıca gündelik işler ve çalışma hayatıyla ilgili dgerçekleştirme stresi ve gecikmelerden söz edebilirizverygood
01-15-2011 08:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(01-11-2011 03:06 PM)Daily Yazılan:  kinkos açı nedir?

150 lik açı kastedilmiş.
01-16-2011 06:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Satürn neptün 150

Her konuda yapılan haksızlıklara karşıdır ve bu uğurda ömrünü harcayabilir, başkalarının derdi onun derdidir ve üzüntüden önce psikolojik ardındanda fiziksel sağlık sorunları yaşar.şair ve filozofik bir ruhu vardır bu konularla ilgili kendini gösterebilir.bitkin bir görüntüsü vardır çabucak yorulur halsizlikten şikayet eder.zor dönemlerinde deniz kenarı yerlerde olmak ona ilham verebilir , kendini yenileyebilir, büyük şehirlerin kalabalığı ve gürültüsü bile onu hasta edebilir.

Satürn pluto square

olayları ve kişileri kontrol etme içgüdüsü olan , belki ailevi yada çevresel baskıyla büyümüş ve bunu bir ebeveyn olduğunda eşine ve çocuklarına yansıtan , soğuk bir metabolizmaya sahip gülücük , inatçı , dayanıklı , birazda takıntılı kişilik özelliklerinden sözedebiliriz Yaşamları çok sert deneyimlerle doludur. İstemedikleri olayla onları bulur. Bu yüzden hayatlarındaki değişimlere karşı direnirler.Bu yüzden acı çekerler. Acı çekmeninde doğal olduğuna inanmaları faydalı olabilir. Güç kazanma uğruna başkalrını yönetme eğiliminede dikkat etmelidirler.Sanki bütün dünyanın yükü üstlerindeymiş gibi davranırlar. Birçok işleri ağır ve gizlilikler içindedir. Genellikle gizli ilimlerle yanlışça uğraşır, ya da bunun kurbanı olurlar. Başkalarını olumsuzca değiştirmeye çalışır, onların hayat görüşleriyle oynarlar.

SATÜRN KUZEY AY DÜĞÜMÜ OPPOSITE

İdarecilik yetenekleri vardır. Bu kişiler konservatiftirler. Protokollere ve dini, kültürel ve toplumsal kaidelere karşı uyumlu ve dikkatli olurlar. Bu sayede saygın bir yerleri vardır. Genellikle kuralcıdırlar.bir ebeveynin temsilcisi olabilir. O ebeveyne bağımlılık, onunla özdeşleşme, kendini ondan ayıramama gibi durumları gösterir; bilinçsizce ve derinden o ebeveynin temaları kişiye aşılanmış gibidir kişi yapması gereken şeyin aslında yapmaması gereken şey olduğunu düşünür. Yani doğru zamanda doğru şeyi yapmakta zorlanır. Kişi bunu yapamayacağını hisseder, çünkü çocuklukta birileri ona yapamayacağını söylemiştir aslında var olmayan endişeleri, korkuları, tüm hareketlerimizi etkileyen içsel bir duvarı gösterir. Doğru kullanıldığında çok çalışma, sorumluluk ve taahhütte bulunma kapasitesini getirir

SATÜRN ASC 150
bulamadım
SATÜRN MC 145
bulamadım

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
02-28-2011 11:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venüs85 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Saturnum venüs ve mars ile sekstil, jüpiter ile de 72 lik açı yapıyor. Venüs ve mars ile olan konumu bana sevdiğim kişiye bağlılık, kalıcılık verir diye düşünüyorum ancak başka bir yerde de şunu okumuştum: erkeklerde venüs-uranüs kötü açıları, bayanlarda mars-uranüs kötü açılarının çapkınlığa meyil verdiğini. Bende mars-uranüs karesi var. Saturnun açılarını da dikkate alırsak bu durumu nasıl yorumlayabiliriz? Ayrıca jüpiter ile saturn arasındaki quintil nın getirileri neler olabilir?

"İyilik içten gelir, iyilik bir seçimdir, bir insan seçemezse insanlıktan çıkar."

A Clockwork Orange
09-22-2011 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Liya Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Satürnün bütün gezegenlerime açısı var (k.a.d, şiron, asc, mc de dahil) ve etkilerini çok fazla hissediyorum malesef :( hep kötü yanları yok tabi gerçekten olgunlaştıran bir etkisi var ama zor çook zor.

Haritam
http://b1207.hizliresim.com/z/m/9v7rs.gif
08-23-2012 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sonbahar96 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

doğum haritamda Satürn o kadar kötü konumlanmış ki 4. evde koç burcunda güneşe zıt jüpitere kare venüse 135lik kadla zıt açı yapıyor :( :( etkisini çok hissediyorum en ufak şeylerde bile hep bi engel çıkıyor önüme

http://hizliresim.com/EEGMj8
12-29-2014 08:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Satürn Açıları
(12-29-2014 08:18 PM)sonbahar96 Yazılan:  doğum haritamda Satürn o kadar kötü konumlanmış ki 4. evde koç burcunda güneşe zıt jüpitere kare venüse 135lik kadla zıt açı yapıyor :( :( etkisini çok hissediyorum en ufak şeylerde bile hep bi engel çıkıyor önüme

Sen buna şükretgözkýrpma Benim haritamdaki gibi hem birinci evde hem Ay'la kare Güneş ve Merkür'le zıt açı yapıyor da olabilirdi.

Sen şikayet ediyorsan biz ne yapalım soru
12-30-2014 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

satürn pluto karesi :
bence çevresinde değişime direnen otoritelerin varlığını gösterir.Değişirken çevresindekileri yıkıcı bir güçle de değiştirmek isteyebilir.Büyük bir değişim arzusu ama karşı gelen bir çok unsurun oluşu kişide takıntı yaratabilir otoriteye karşı.İçinde potansiyel anarşist vardır.Ya da satürn hayat dersini gösteriyorsa satürn ün bulunduğu burca bağlı olarak hangi konularda güce aşık olduğunu da gösterebilir. Satürn zayıf mı pluto zayıf mı bunlar da önemli ama ikisi de güçlüyse ne olur bilinmez.düşünelim birlikte. Örneğin benim satürn üm kova da plutom akrepte .ve kare yapmışlar.Satürn üm ay ile üçgen yapıp aile kavramını arkasına almış.Plutom da neptün üme sextile açı yapmış.Neptün ün desteğini almış.Ay ve pluto herhangi bir karşılaşma yaşamıyor.Yani ailenin yapılmasını istediğim değişimden haberleri bile yok.Ve aile yani ay da otoritenin yanında.İyi anlaşıyorlar.Ama plutom neptün oğlağımı yanına almış.İdeal toplum anlayışına katkıda bulunuyor.Pluto yumuşamış neptünden dolayı ve satürn baskın gelmiş.Satürn pluto karesi satürn den yana sonuçlanmış.

haritam
http://bit.ly/1Ba0i6W

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
01-01-2015 05:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(01-27-2015 11:41 AM)Lajâ Yazılan:  
(12-30-2014 12:08 AM)Ninsianna Yazılan:  
(12-29-2014 08:18 PM)sonbahar96 Yazılan:  doğum haritamda Satürn o kadar kötü konumlanmış ki 4. evde koç burcunda güneşe zıt jüpitere kare venüse 135lik kadla zıt açı yapıyor :( :( etkisini çok hissediyorum en ufak şeylerde bile hep bi engel çıkıyor önüme

Sen buna şükretgözkýrpma Benim haritamdaki gibi hem birinci evde hem Ay'la kare Güneş ve Merkür'le zıt açı yapıyor da olabilirdi.

Sen şikayet ediyorsan biz ne yapalım soru

Allah yardım etsin hiç halim yok

Sağolgülücük
02-02-2015 07:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Cimeray Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Merhaba, saturn mc ile 150'lik açı yapıyor. Bunu nasıl yorumlayabiliriz?

Doğum Haritam (Placidus)

Doğum Haritam (Whole Signs)
12-05-2018 03:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Satürn - Plüto Açıları astrosohbet 17 43,048 01-11-2020 05:58 PM
Son Mesaj: Raggio di sole
  Satürn - Neptün Açıları astrosohbet 10 25,279 03-11-2018 02:26 AM
Son Mesaj: say24
  Satürn - Uranüs Açıları astrosohbet 5 17,273 02-27-2017 01:44 PM