Değerlendir:
  • 37 Oy - 2.97 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

* İzlenimler *
Yazar Mesaj
perilice58 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

* İzlenimler *

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış , sana her sesleneşimde ya acım dinmiyor ya sevgim coşuyor....

Bahar gözli anacığım
09-07-2008 08:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: İzlenimler...
ben bugün şunu gördüm. hani etrafımızdaki sinsi, üçkağıtçı, tehlikeli, yüze gülen arkadan ispiyonlayan,ayak kaydıran insanlar vardır ya ve bu insanlar hep belli bir yaşa gelmiş insanlardır ya...

ve çocuklara, doğaları gereği asla bunları yakıştıramayız ya... valla billaha gördüm. bir çocuğun yüzündeki büyük bir yılan olma potansiyelini (belki de kendisini) gördüm.şimdi diyeceksiniz ki çocuktur bu tabi yalancı olacak, cadı olacak, üçkağıtçı olacak. ama bu sefer farklıydı. gülücük

ve o insanlar için çocukken de demek böyle oluyorlarmış dedim.
bunu çok merak ederdim. yani "o" türden insanların çocukluklarını merak ederdim. gördük işte...

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
02-20-2011 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(02-20-2011 11:32 PM)marskovası Yazılan:  
(02-20-2011 10:57 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  valla billaha gördüm. bir çocuğun yüzündeki büyük bir yılan olma potansiyelini (belki de kendisini) gördüm.
Belki de bunu görebilme yeteneğini verebilen sana yks akrepliğindir? Ve "çocuktur ne yapsa yeridir" olmayacağı için bir akrebin görüşü (en otoriter anneler akrepten çıkar denilir) kendini yanıltmadan gerçeği gördün. Umalım haritasını aşsın...

:D ama tuhaftı. akrep özelliği yoktu. o yaşta inanılmaz bir politika yeteneği ve yüze tamam deyip arkadan iş çevirme, milleti kışkırtma yeteneği var.
burcu ve merkürü aslan
ay burcu kova
mars-venüs kavuşumu yengeçte.

bu bana has bir şey olacak ama kovaların needeyse tamamında sinsilik görmüşümdür. ve tabi yengeçlerdede( en çok anlaştığım arkadaş gruplarından oldukları için biliyorum.)

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

02-20-2011 11:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

iki defa felaketin eşiğinden dönmeme neden olan bi kız arkadaşım ve hayatımı kurtaran başka birinin koç burçlarında güneş şiron kavuşumu var. benim koçta sadece şiron var.şiron başağın yöneticisimidir soruları gündemdeyken aklıma takıldı.

evlilik anım, çocuğumun doğum saati doğum günü saatimle aynı saat.
bugüne kadar uzun süren arkadaşlıklarım da ay yengeç yerleşimi var.benim satürn yengeç ve boğada mars ay kavuşumum var.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
02-21-2011 02:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

İzlediğim şu ola ki :D Kişinin yükseleninde gezegen yoksa o yükselenin güzel huylarını alıyor, fazla baskın yanlarını değil. Özellikle yks aslanlardan bile kaçıyordum eskiden ancak 2 senedir yks aslan bir arkadaş edindim ki, insan bu kadar mı mütevazi olur, haddini bilir, saygıda kusur etmez! Sonra bakındım biraz haritasına yks gezegen yok, sıfır narsizm ancak kendisini dış maskesini bildiğimden hiç ojesiz çıkmaz, saçlarını 3 ayda bir değiştirir başka renge boyar ve iddialı renkler, sarı arası pembe tonaj.
02-22-2011 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

başaklar kıskanç olmuyor sanki. kompleksli ve egosu şişik, sürekli dikkat çekmeye çalışan bir başağa da rastlamadım.

02-22-2011 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(02-22-2011 01:46 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  başaklar kıskanç olmuyor sanki. kompleksli ve egosu şişik, sürekli dikkat çekmeye çalışan bir başağa da rastlamadım.

Sürekli dikkat çekmek isteyene ben de rast gelmedim ama egosu hafiften de olsa şişik,kıskanç güneş başakları tanıyorum gülücük

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
02-22-2011 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(02-22-2011 01:53 AM)misnur Yazılan:  
(02-22-2011 01:46 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  başaklar kıskanç olmuyor sanki. kompleksli ve egosu şişik, sürekli dikkat çekmeye çalışan bir başağa da rastlamadım.

Sürekli dikkat çekmek isteyene ben de rast gelmedim ama egosu hafiften de olsa şişik,kıskanç güneş başakları tanıyorum gülücük

:D sanırım ne demek istediğini anladım. (anlamamış da olabilirim :D ) ben kıskançlığı; başakların eleştirel yapılarıyla, yapılan işleri hep eksik buldukları için konu hakkında sürekli konuşmalarıyla ayrı tutmuştum. bu iki kavram bazen karışabiliyor.
ve hırslı olmalarıyla tabi ki. hırslı insanları ve çok eleştiren insanları kıskanç kategorisine koyarız ya çoğu zaman... onun için kıskanç dememiştim. senin çevrendeki başaklar öyleyse durum kötü o zaman gülücük

başaklar için bir de şu izlenimim var. lider değiller. ama kendilerine verilen bir görevi layıkıyla yerine getirirler. boşlukları iyi dolduruyorlar

02-22-2011 02:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(02-22-2011 02:04 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(02-22-2011 01:53 AM)misnur Yazılan:  

:D sanırım ne demek istediğini anladım. (anlamamış da olabilirim :D ) ben kıskançlığı; başakların eleştirel yapılarıyla, yapılan işleri hep eksik buldukları için konu hakkında sürekli konuşmalarıyla ayrı tutmuştum. bu iki kavram bazen karışabiliyor.
ve hırslı olmalarıyla tabi ki. hırslı insanları ve çok eleştiren insanları kıskanç kategorisine koyarız ya çoğu zaman... onun için kıskanç dememiştim. senin çevrendeki başaklar öyleyse durum kötü o zaman gülücük

başaklar için bir de şu izlenimim var. lider değiller. ama kendilerine verilen bir görevi layıkıyla yerine getirirler. boşlukları iyi dolduruyorlar

kıskanç olduğumu sanmıyorum ama lider bir başak olduğumu söyleyebilirim :D

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
02-22-2011 02:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

astrolojik açıdan bişeye dayanarakmı söyledin daily
02-22-2011 02:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git: