Değerlendir:
  • 68 Oy - 2.93 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ücretsiz Vedic Harita...
Yazar Mesaj
freeloader Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 5

RE: Ücretsiz Vedic Harita...
Arkadaşlar sitelerde uğraşmayın, Jagannatha Hora adlı programı indirin. Tamamen ücretsizdir ve programın içinde yogalardan tutun dasalara kadar her şey var.
10-02-2016 05:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: Ücretsiz Vedic Harita...
(10-02-2016 04:11 PM)gemini Yazılan:  Burda görünce meraklanıp ben de bir vedic haritamı çıkarıyım dedim.
O da nesi ben ben olmaktan çıktım :D hepten farklı biri oldum... En şaşırdığım kısım ay burcum oldu... Hiç sevmediğim ve anlaşamadığım burç olan yengeç benim ay burcum çıktı sürprizzz

Güneş burcum, venüsüm, merkürüm ve rahu neyse boğa da 7. evimde çıktı.
Ay yengeç 9. evde... Yükselenim akrep oldu..... Marsım satrünüm 12. eve teraziye geldi. acaba haritam resmen yerinden oynadı gibi.....

Normal batı astrolojisindeki haritadanki her şeyden 23 derece çıkar, vedicteki gezegen konumlarını öğrenirsin. Vedicte evler dereceye gore değil burca göre yerleşiyor. Ben tahmin için öğrenmeye çalışıyorum.
10-02-2016 06:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(10-02-2016 06:03 PM)capri Yazılan:  
(10-02-2016 04:11 PM)gemini Yazılan:  Burda görünce meraklanıp ben de bir vedic haritamı çıkarıyım dedim.
O da nesi ben ben olmaktan çıktım :D hepten farklı biri oldum... En şaşırdığım kısım ay burcum oldu... Hiç sevmediğim ve anlaşamadığım burç olan yengeç benim ay burcum çıktı sürprizzz

Güneş burcum, venüsüm, merkürüm ve rahu neyse boğa da 7. evimde çıktı.
Ay yengeç 9. evde... Yükselenim akrep oldu..... Marsım satrünüm 12. eve teraziye geldi. acaba haritam resmen yerinden oynadı gibi.....

Normal batı astrolojisindeki haritadanki her şeyden 23 derece çıkar, vedicteki gezegen konumlarını öğrenirsin. Vedicte evler dereceye gore değil burca göre yerleşiyor. Ben tahmin için öğrenmeye çalışıyorum.

İlgimi çektiği için bakayım dedim ama terimler kafamı bulandırdı. Bir de bilgiler kısıtlı ve hep aynı şeyler tekrarlıyor. Batı astrolojisindeki gibi kaynak çeşitliliği yok.
Bunaltmazsa bakınmaya devam edeceğim ve kendi zihnimde oturtmaya çalışıcam

10-02-2016 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Tamı tamına aynı kafadayız, öğrenmesi kolay değil. Neler önemli öncelikli anlamak çok zor. Çok fazla şey varmış gibi, belki turkce ya da İngilizce bi kaynak bakabilirim eğer gerekli olursa.
10-03-2016 12:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-03-2016 07:23 PM)vilma Yazılan:  Çok karışık bende katılıyorum bi de batı astrolojisi gibi çok kaynak yok ancak youtube da videolar izleyerek anlamaya çalışıyorum. Bişey öğrendim vedicle çocuğun cinsiyeti anlaşılabiliyormuş. Çocuğu olan biri üzerinden deneme yapmak lazım gülücük

Güzel şey bulmuşsun. Ben de bi kaç şey buldum ama bana önemli gibi de gelmiyolarsuna-bak
10-03-2016 08:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-03-2016 07:23 PM)vilma Yazılan:  Çok karışık bende katılıyorum bi de batı astrolojisi gibi çok kaynak yok ancak youtube da videolar izleyerek anlamaya çalışıyorum. Bişey öğrendim vedicle çocuğun cinsiyeti anlaşılabiliyormuş. Çocuğu olan biri üzerinden deneme yapmak lazım gülücük

Benim bebeğime bakııııııın, cinsiyeti ne olacakmıııış makara
Çok yakın zamanda doğumum, gün sayıyorum nasipse

Bu arada @capri sanırım yeni başlayınca böyle oluyor. Normal zamanda didik didik yaparım ama belirttiğim gibi doğuma son günlerimi sayıyorum, evde son temizlik ve hazırlıkları yapıyorum

10-03-2016 09:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-03-2016 09:33 PM)gemini Yazılan:  [quote='vilma' pid='197377' dateline='1475508187']

Bu arada @capri sanırım yeni başlayınca böyle oluyor. Normal zamanda didik didik yaparım ama belirttiğim gibi doğuma son günlerimi sayıyorum, evde son temizlik ve hazırlıkları yapıyorum[/b]

Sanırım sizin eve bi terazi geliyorverygood şimdiden şansı bahtı bol olsun. Siteye haritasını koyarsanız biz de yorumlarız, tabiki de batıya göre :D
10-03-2016 10:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-03-2016 10:04 PM)capri Yazılan:  
(10-03-2016 09:33 PM)gemini Yazılan:  [quote='vilma' pid='197377' dateline='1475508187']

Bu arada @capri sanırım yeni başlayınca böyle oluyor. Normal zamanda didik didik yaparım ama belirttiğim gibi doğuma son günlerimi sayıyorum, evde son temizlik ve hazırlıkları yapıyorum[/b]

Sanırım sizin eve bi terazi geliyorverygood şimdiden şansı bahtı bol olsun. Siteye haritasını koyarsanız biz de yorumlarız, tabiki de batıya göre :D

Amin
Rabbim cümle bebeklerin şansını bahtını açık etsin inş. Muhtemelen terazi, ama uyuşukluk yapıp geç gelicem derse bir akreeeep olacak.
Ama beklemesin :D akrep bana pek iyi gelmiyor

Şu anlık ortalama Doğum zamanına göre bikaç gezegeninin yeri belli. Merakla gözlüyorum gülücük
Güneş, Jüpiter terazi, Venüs akrep (bu korkutuyor) Merkür Başak (bu da duruma göre değişebilir), Mars oğlak (sanki bu da korkutuyor) Satürn'ü de yay
Artık yükselen, ay ne olur görücez

10-04-2016 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Kavuşum sayılıyor bildiğim kadarıyla. Açılar sadece sabit yıldızlarda önemli diye biliyorum.
10-21-2016 12:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Ben vedice ara vermek zorunda kaldım yoğunluktan dolayı. Artık senden yardım alicam gibi;) bi de merak ettim neyi kesfettin de kötü oldu?
10-21-2016 01:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  akasya vedic analizi El Auria 18 20,400 07-15-2008 02:47 PM
Son Mesaj: acmiyam

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir