Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MC.Toplumsal Kimliğimiz
Yazar Mesaj
marskovası
Kayıtsız

RE: MC.Toplumsal Kimliğimiz
Tam tr uranüsüm zıt natal uranüsüme durumu yaşamıyorum ancak o 7 devrelerde yazdığım jüpi yaşıma (35) girince kötü yanlarımı kabul ve iyimserlik oturdu sanki. 2 çocuğun olsa ikisi de mükemmel olmaz, kötü yanları var diye 1 çocuğunu dışlayamazsın, olduğu gibi kabullenip sevmek ve elinde ki üründen yaratabileceğin en iyisini yaratmak verygood Kısacası, kötü yanlarımız var bunun yanısıra toplumun iyi nitelediği insan kriterleri var, onlara uymayınca savunma mekanizmamızı kullanıyoruz. Bu mekanizmayı bırakmak, ben buyum demek, barışmak kadın - erkek / iyi - kötü huyunla / güdü - ahlakın ya da sana doğru sandıkları şeyi öğrettikleri ya da toplumun dayadıklarıyla...
07-24-2011 04:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

mc ile kavuşan uranüsüm bana hep ''kimsenin yapmadığı şeyleri yap'' diyor.. ama ne kadar başarılıyım tartışılır..

asc yöneticim olan satürnün, mc ve uranüseolan karesi hep bi yerlerde duvar örmeyi başarıyor.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
07-24-2011 11:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(07-24-2011 11:47 PM)eylülmavi Yazılan:  mc ile kavuşan uranüsüm bana hep ''kimsenin yapmadığı şeyleri yap'' diyor.. ama ne kadar başarılıyım tartışılır..

asc yöneticim olan satürnün, mc ve uranüseolan karesi hep bi yerlerde duvar örmeyi başarıyor.

Mc balıkta yat dinlen diyor hep hiç çalışma azmim yok ama calışmak zorundayım :D
07-25-2011 12:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Mc oğlakta gerçekten uzun vadeli kariyer planları tam bana göre.dc min çevresinde de jüpiter neptün ve uranüs var burdaki uranüs bilimle uğaşmayı gösterebilir mi?
07-25-2011 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-25-2011 02:02 AM)feynmann_m Yazılan:  Mc oğlakta gerçekten uzun vadeli kariyer planları tam bana göre.dc min çevresinde de jüpiter neptün ve uranüs var burdaki uranüs bilimle uğaşmayı gösterebilir mi?

Ay burcun Kova ve Uranüsle uyumlu açı içinde.

Venüsün de Uranüsle uyumlu açı içinde.

Uyumlu açılar bize keyif veren ve bize kolay gelen şeylerle alakalı olabiliyor.

Uranyen konular ve deneyimler , senin duygularına ve beğenilerine ( ay ve venüs ) hitap ediyor diyebiliriz ve Bilimsel konuların evet Uranüsle bağlantısı vardır.

07-25-2011 03:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

Edgar Cayce okumalarından kendim yazdım ancak kendim kabul etmiyorum şöyle ki; önce doğru olduğunu düşündüm kendi haritama yoğunlaşınca MC'de pluto zaten kendi gezegenim = güdülerim illa zehir akıtma. Ama yine o yay kızın haritasını düşününce ikileme düştüm; kızın MC'si Boğa'ya gelir, orada ne gezegen var ya da var mı hatırlamıyorum ancak benim Boğa'larla itici bir sorunum yok en azından bazı şeyleri (güdüleri) neden yaptıklarını anlayabiliyorum ve sindirebiliyorum. Ancak bu yay kızının yükseleni aslan. Aslan gibi gözönünde olmaya çalışmak, insanların hep çevresinde olmasını istemek, aşırı makyaj, allı dallı giyimler ve yüksek kahkaha, kimseye söz bırakmamaya çalışmak odağa yerleşmek bunlar aslan kişiliği (gölge), güdüleri ise kendi gezegeni jüpi'de. Bende karıştım, o zaman ben kızın kişiliğini sevmiyorum güdülerini seviyorum. Ya bir yanlışlık var puhaha3 Edgar Cayce uymayışı bana göre; 10.ev değil de güdüler daha çok burç yönetici gezegeninden fışkırıyor gibi acaba
07-25-2011 12:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(07-25-2011 03:23 AM)Yıldırım Yazılan:  
(07-25-2011 02:02 AM)feynmann_m Yazılan:  Mc oğlakta gerçekten uzun vadeli kariyer planları tam bana göre.dc min çevresinde de jüpiter neptün ve uranüs var burdaki uranüs bilimle uğaşmayı gösterebilir mi?

Ay burcun Kova ve Uranüsle uyumlu açı içinde.

Venüsün de Uranüsle uyumlu açı içinde.

Uyumlu açılar bize keyif veren ve bize kolay gelen şeylerle alakalı olabiliyor.

Uranyen konular ve deneyimler , senin duygularına ve beğenilerine ( ay ve venüs ) hitap ediyor diyebiliriz ve Bilimsel konuların evet Uranüsle bağlantısı vardır.

teşekkürler yıldırım günden güne haritanın insan üzerinde bu denli belirleyici etkiler yaptığnı hayretle görüyorum ve gerçekten şaşırtıcı...merakımda giderek artıyor arttıkça da okuyorum sanırım bu araştırmacılığmı da 8.evime borçluyum gülücük
07-25-2011 04:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Bu evi hiç anlayamıyorum. Güya bu ev en zirve ev olduğu için harita sahibi tarafından etkileri en kolay hiss edilen evmiş.

12 ci ev bile bu evden daha çok anlaşılır geliyor bana p.

Benim MC İkizler burcunda ve Mars-Ay-Chiron bu evimde gereksiz kalabalık yapıyorlar. Kiracılar sanki ve kiralarını hiç ödemeden bedavacı yaşıyorlardil çýkarma

Kariyerin K si bile yok bende olsada nasıl birşey olur onuda bilmiyorum bu 3lünün etkisi altında.

Neyse....Haritamdaki MC me bakıp yorum yapabilen olursa, biraz aydınlana bilirsem çok sevinirimgülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
07-25-2011 07:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Whole Signs denediğimde MC İkizlerde.
Yöneticisi Merkür de 9.ev Boğada oluyor.

Alıntı:9. EVDE: Yüksek öğrenim yapma veya kendini yetiştirme, din ve felsefe gibi konularda bilgi sahibi olma ve bunları yayma, değişik kültürleri tanıma, bilgi, görgü kazanma gayesiyle uzun seyahatler.

Esasen hiç meslek düşünemedim,belirleyemedim.Hayalim devamlı okumak.
07-26-2011 04:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

o zaman öğretim görevlisi ol haritana direkt mc nin yöneticisi merkür diye bakma gülücük çok yakın bir jüpiter var 4.5 derecelik açı toleransı hukuk da olur yabancı diller ya da kültürlerle ilgili olur uluslararası ticaret gibi birşey var galiba o olabilir diye düşündüm ben ama hep okumak istiyorsan git başla yüksek lisans doktora gidersin üniversitede gözkýrpma
07-26-2011 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir