Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MC.Toplumsal Kimliğimiz
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Cvp: MC.Toplumsal Kimliğimiz
ariess Yazılan:MC , 24 ' ıkızlerle baslıyor yengecle devam edıyr..
gezegenım yok ,
gunesle 60, uranusle karsıt , sans noktasıyla 60.. asc , dogu noktası ve dc ıle kare..

her konuyla ılgılenıyorum , ama uzmanlasma hevesım olmuyor, okumak ve iş konusunda tam bır ıkızler maymunıstahlılıgına sahıbım.. genel mızacıma cok ters ama , mcde ıkızler olması benı , hıcbırseyı tam sevmemeye , herseyden bıraz bılgı sahıbı olmaya itmiş.. yorumunuz varmı baska hımm

meliscim, MC ikizler ve uranüsle zıt açılı olması sürekli alan değiştirme ve yenilik dürtüsü veriyor olabilir. belirlediğin kariyer hedefinden bir anda vazgeçmek , yön değiştirmek isteyebilirsin çünkü seni bir çok konu cezbeder ama aynı konuda belli bir süreden fazla takılmak sende sıkıntı yaratabilir.
opozisyon uranüsün belki şöyle bir artısı olabilir, seçtiğin alanda eğer sebat edersen, kendini en farklı , en orijinal şekilde ortaya koyabilirsin. kullandığın farklı methodlar, stil ve düşünme biçimi senin diğerlerinden bir adım öne çıkmana neden olabilir.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-28-2009 03:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

ariess Yazılan:dogru seranaycım, hıc sebat edemem. hıcbıseyı sureklı olarak dusunemıyorum , lısedeyken fen matematıkten bı anda sozele gectım gülücük) sanırım calısamıycam hıc hiç halim yok sen ıkızler etkılı oldugun ıcın anlarsın beni ,bır de cok dogru her konuda kendı metotlarım vardır. ılkokuldan berı soruları , ve sorunları farklı çözerım :D
harıtanın butunune bakıyorum uzun suredır , evet ''şu işi yapmalıyım'' dıyemedım gözkýrpma

meliscim aynı türden sorunlar bende de var :( çok fazla yöne dağılıyorum. her şey ilgimi cezbediyor. öğrenmek, anlamak istiyorum.
ama bu tarz şeyler vakit kaybına neden olabiliyor ne yazık ki kariyer planlarken...

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-28-2009 09:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Lily Yazılan:Benim mc boğada Yöneticisi venüs birinci evde açıları da sanırım iyiutandım Bu ne anlama gelir?? Yardımcı olabilir misiniz ??çiçek

Göz önünde olmayı sevebilirsin ve böyle göz önünde,gösterişli olan bir işte çalışabilirsin ya da isteyebilirsin,istikrarlılığın sayesinde ve kendi çabanla başarı elde edebilirsin.
09-28-2009 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

ariess Yazılan:MC , 24 ' ıkızlerle baslıyor yengecle devam edıyr..
gezegenım yok ,
gunesle 60, uranusle karsıt , sans noktasıyla 60.. asc , dogu noktası ve dc ıle kare..

her konuyla ılgılenıyorum , ama uzmanlasma hevesım olmuyor, okumak ve iş konusunda tam bır ıkızler maymunıstahlılıgına sahıbım.. genel mızacıma cok ters ama , mcde ıkızler olması benı , hıcbırseyı tam sevmemeye , herseyden bıraz bılgı sahıbı olmaya itmiş.. yorumunuz varmı baska hımm

Ariess! benimde MC,m ikizler ile.. gerci benimkinin 3/2 si ikizler 3/1 yengec
ayrica 2 gezegen (mars ve ay) ve chiron ve lilith var...
sirf lilith yengecte

ayrica benimde Uranus Mc,ye zit! (saturn ile beraber)

aynen senin gibib bende acaip maymun istahliyim
ama bi konsantre olabilsem....icimdeki bogaya izin versem bi seyler olucak gibi ama....bu ikizler yok mu bu ikizlerdil çýkarma bi tutunamiyorum...zaten kariyer adina bir sey de yok ki....okuyorum ama neysedil çýkarma

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
09-29-2009 12:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: MC.Toplumsal Kimliğimiz
Mc koç burcunda nispeten bana uyuyor çok plan program yaparım baktım olmadı başka bir plana geçerim. Toprak desteği var çoğunlukla hedeflerim havada kalmaz. Mc sanırım bende venüs ve marsla açıları varda çok yorumunu yapamadım. Üçgen ve kavuşum yapmış sanırım.
06-30-2010 10:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

Bireyin bulunduğu yerin zenit (MC) noktasında bulunan (ruh ve spirit'in, yeryüzüne dönmek üzere uçmaya hazırlandığı küre ya da düzlemin üzerinde ki) gezegenler daha etkili olmaktadır. Çünkü bu gezegenler, aralarındaki ilişkiler bakımından göreceli olarak güç alanının hemen dışında, dikkat edin, hemen dışında kalmaktadır. Horoskop'ta zenit'e (MC) yakın olan gezegenlerin birey üzerinde görülen etkisi, yerküreye yakın diğer gezegenlerden daha fazladır. Kişiyi en çok etkileyen ve en güçlü güdüyü veren gezegenlerle ilgilidir MC.Yükselen çizgisine yakın olan gezegenler ise, kişilik ve dış görüntü özelliklerini belirler. MC'ye yakın gezegenlerin etkisi sürekli ve güçlüdür.

Edgar Cayce

Bir Yay arkadaşımla ilgili bir yazı paylaşmıştım. Şimdi bunu okuyunca biraz daha mantıklı buldum. Kız kişilik olarak çok çok iyi demiştim ama birşey beni ondan uzak tutuyor. Kişiliği yükseleni sağlıyorsa, güdüleri elinde olmadan hareket ettiği yerleri ise güdüleri yani MC oluyor demek ki kişinin bizi ona çeken ya da iten...
07-24-2011 03:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

(07-24-2011 03:43 PM)vrtx Yazılan:  MC ye yakın gezegenler toplum karşısındaki özelliklerimizi geliştirici etkiye sahiptir
yanlış anlamış olabilirim.
Güdülerini kabullenmede bir sorun yaşadığını düşünüyorum, güdü kelimesini bu sefer kullanmamış bile olsan Edgar Cayce'n kitabında aynen "güdü" diye geçiyor yazdığım gibi değiştirmeden... Seni sen tanır ve yine önce kendin sindirebilirsin...
07-24-2011 03:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Bende IC ve DC arasına birikmiş gezegenler.
07-24-2011 03:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

(07-24-2011 04:09 PM)vrtx Yazılan:  ve kabul ediyorum, karşımdaki yanlış düşündüğü için değil, ben doğrusunu ondan daha iyi düşündüğümü sandığım için öneri sunmak istiyorum diye eleştiriyorum kendimi.
Kolay kabullebileceğimiz şeyler değil kötü yanlarımız, ama buysak buyuz, buna uranüs karşıt uranüs gerekir bende o zaman oluştu "bu konuda hiçte iyi bir insan değilim ama ben buyum" deyip mümkün mertebe törpülemeye çalışmak ve sanırım daha senin var uranüs karşıt uranüs durumuna. Ama açman ve bunu görmen güzel, başka biri olsa direkt savunmaya geçip bana "sen kendine bak" diyebilirdi...
07-24-2011 04:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-24-2011 04:25 PM)vrtx Yazılan:  uranus karşıt uranus durumu nedir tam olarak?

transit uranüsün doğum haritandaki uranüse zıt açı yapması.

07-24-2011 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir