Değerlendir:
  • 36 Oy - 3.22 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ceres
Yazar Mesaj
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Ceres
(03-07-2010 09:09 PM)Sniper Yazılan:  aslinda baktim bilegülücük ve yazdiklarimdan baska bisey goremedim utandım

Yorumun için tşk'ler Aminecim ...

Bu taş yeme olayının ...

İnanclada bağlantısı var ...

Şöyleki ...

Düzenli alınan zehir bile sifadir...

Bunları değerli büyüklerimiz söylemiş ...

Mecaz yanı çok var...

İstikrarlı olmayı öneriyorlar...

Taş yeme olayına gelince...

Bunda ben çok uranüs görüyorum ..

Şifa için gerekiyorsa adet töre inanç bile yıkılabilir...

Umutla bağlantılı birazutandım
03-07-2010 09:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: Ceres
(07-11-2010 02:39 AM)rakka Yazılan:  ceresin ayla kavuşumda 1.evde olması ebeveynlik özelliklerini arttırır diye okumuştum ceresin olumsuz açıları aydaki gibi bir etki yaratır mı?

rakka,
ceres vb. astroidlerle ilgili ne kadar atılıp tutulsa da kimsenin çok net bir bilgisi yok. astroidlere tam olarak hakimiyet kurulmuş değil. tartışılıyor.
biraz yengeç ve boğa arketibinde, dişil enerjilerle kuşatılmış bir enerjiyle çalıştıgı yönünde bir bilgi var.
dolayısıyla ayla kavuşumunda gerçekten de dişiye has anaçlık gibi etkiler verebilir. doğa sevgisi, üretkenlik, üreme, hamilelik, anaçlık vb. gibi boğa ve yengeç prensipleriyle örtüşen tarafları oldugunu biliyorum.

birinci evde nasıl bir görünüm verebilir ? belki yine boğa ve yengece özgü kilo almaya meyilli yuvarlak hatlar, doğurgan bir beden vb. gibi olabilir...

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
07-11-2010 02:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rakka
Kayıtsız

ceres bende 1.evde ve 7.ev yöneticim ayla kavuşumda aynı zamanda 1.evimde bulunan merkürle de kavuşumda merkür 5.evim ikizlerin yöneticisi sanırım eşim ceresin arketipine uygun biri olacak o yüzden bi sorayım dedim verygood

ben de yarattığı etki anaçlık yönünde oldu bayılırım çocuklara yemekle aşçılıkla aram iyidir kilo almaktan hiç bahsetmiyorum bile acayip kolaykilo alırım orta boy toparlak bi beden verdi bana yükselenim oğlak gülücük

(07-11-2010 02:46 AM)Serena Yazılan:  
(07-11-2010 02:39 AM)rakka Yazılan:  ceresin ayla kavuşumda 1.evde olması ebeveynlik özelliklerini arttırır diye okumuştum ceresin olumsuz açıları aydaki gibi bir etki yaratır mı?

rakka,
ceres vb. astroidlerle ilgili ne kadar atılıp tutulsa da kimsenin çok net bir bilgisi yok. astroidlere tam olarak hakimiyet kurulmuş değil. tartışılıyor.
biraz yengeç ve boğa arketibinde, dişil enerjilerle kuşatılmış bir enerjiyle çalıştıgı yönünde bir bilgi var.
dolayısıyla ayla kavuşumunda gerçekten de dişiye has anaçlık gibi etkiler verebilir. doğa sevgisi, üretkenlik, üreme, hamilelik, anaçlık vb. gibi boğa ve yengeç prensipleriyle örtüşen tarafları oldugunu biliyorum.

birinci evde nasıl bir görünüm verebilir ? belki yine boğa ve yengece özgü kilo almaya meyilli yuvarlak hatlar, doğurgan bir beden vb. gibi olabilir...
07-11-2010 02:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zemzem114 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Benim haritamda Ceres 11.evde ve 19derece Koç'ta. Arkadaşlarımın kişiliklerinde koç özelliklerini ararım, yani Koç özellikli insanları çok severimgülücük
Ceres:
-Satürn'ün kızı
-Ölüler ülkesine hükmeden tanrıça,ölüm tanrıçası
-Yengeç-Boğa arketipinde dişi bir güç,anaçlık,üretkenlik,üreme
-Ailenin yaşlı kadınları, anne,,Ay çevrimleri
-yengeç burcuna benzeyen her türlü besleme özelliği
-Tarım kaynaklarımız,damak zevkimiz,yiyeceklere olan ilgimiz...

Gezegenler gibi Astroidlerin de hayatımızın önemli olaylarında tetik görevi gördüğünü ve hayatımızı etkilediğini düşünüyorum. Benim Ceres'le ilgili en önemli tespitim özellikle kadın haritalarında Ceres'in babanın ölümü hakkında bilgi vermesi. Kendi haritamda da babası vefat etmiş olan bayan arkadaşlarımın haritalarında da transit Satürn'ün ve transit Vesta'nın natal Ceres'in üzerinden geçerken babanın ölümüne sebep olduğunu gördüm. Ayrıca babanın ölümü sırasında bu kavuşumun haricinde natal Ceres transit Ay'a da 90derece sert açı yapıyor.
Babam 5 Temmuz 1997'de nehirde boğularak vefat etti, o sırada transit Ay ve Güneş su grubu olan Yengeç burcunda transitte ve haritamdaki natal Ceres ve Plüton'a sert açı yapıyordu. Dediğim gibi sadece kendi haritamdan yola çıkarak değil babası vefat etmiş birkaç bayan arkadaşın haritalarında da Ceres'le ilgili bu etkileri gördüm.
08-28-2010 04:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(08-28-2010 04:33 PM)zemzem114 Yazılan:  Benim haritamda Ceres 11.evde ve 19derece Koç'ta. Arkadaşlarımın kişiliklerinde koç özelliklerini ararım, yani Koç özellikli insanları çok severimgülücük
Ceres:
-Satürn'ün kızı
-Ölüler ülkesine hükmeden tanrıça,ölüm tanrıçası
-Yengeç-Boğa arketipinde dişi bir güç,anaçlık,üretkenlik,üreme
-Ailenin yaşlı kadınları, anne,,Ay çevrimleri
-yengeç burcuna benzeyen her türlü besleme özelliği
-Tarım kaynaklarımız,damak zevkimiz,yiyeceklere olan ilgimiz...

Gezegenler gibi Astroidlerin de hayatımızın önemli olaylarında tetik görevi gördüğünü ve hayatımızı etkilediğini düşünüyorum. Benim Ceres'le ilgili en önemli tespitim özellikle kadın haritalarında Ceres'in babanın ölümü hakkında bilgi vermesi. Kendi haritamda da babası vefat etmiş olan bayan arkadaşlarımın haritalarında da transit Satürn'ün ve transit Vesta'nın natal Ceres'in üzerinden geçerken babanın ölümüne sebep olduğunu gördüm. Ayrıca babanın ölümü sırasında bu kavuşumun haricinde natal Ceres transit Ay'a da 90derece sert açı yapıyor.
Babam 5 Temmuz 1997'de nehirde boğularak vefat etti, o sırada transit Ay ve Güneş su grubu olan Yengeç burcunda transitte ve haritamdaki natal Ceres ve Plüton'a sert açı yapıyordu. Dediğim gibi sadece kendi haritamdan yola çıkarak değil babası vefat etmiş birkaç bayan arkadaşın haritalarında da Ceres'le ilgili bu etkileri gördüm.

Yazdıkların hakkında bir kaç veriye ve yazıya bende rastladım ve doğruluk payı olabileceğine inanıyorum..verygood
08-28-2010 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(11-21-2011 02:48 PM)zemzem114 Yazılan:  
(11-20-2011 10:39 PM)Yldrm Yazılan:  
(11-20-2011 10:07 PM)zemzem114 Yazılan:  Bir ay kadar önce annemi kaybettim. Babam 1997'de vefat ettiğinde transit Satürn natal Ceres'le kavuşum, natal Plüton'la ise 90 derecelik açı yapmıştı. Annemi kaybettiğimde ise transit Satürn natal Plüton'la kavuşum, natal Ceres'le 180 derecelik açı yaptı. Yıllarca Batı Astrolojisiyle ilgilendim ama Ceres haricinde Batı Astrolojisinde tam bir gelecek yorumu göremedim. Gelecek yorumlarında Vedic Astrolojisinin tam gerçeği yansıttığını kendi hayatımda ve haritalarını yorumladığım yüzlerce insanın hayatlarında gördüm. (3ay önce benim ve kardeşlerimin Vedic haritalarında annemin hangi gün öleceği bile görülmüştü)... Konu hakkında ise özellikle bayan arkadaşların Ceres'le ilgili deneyimlerini paylaşmasını diliyorum.

O vedic yorumunu yapan başarılı astrolog kimdir paylaşırmısın ?

Ceres zaten Vedic'te kullanılmıyor, ben Batı Astrolojisine göre sadece Ceres'in hayatımdaki etkisini gördüğümü ifade ettim. Vedic Astroloji ise geleceği gerçekten gösteriyor, benim ve yüzlerce kişinin haritalarında ölüm, evlilik, çocuk, iş vs. zamanları görülebiliyor. ( Yıldırım, senin tarafından başarılı bulunmak güzel, Vedic yorumu yapan benim. Her ne kadar yazı yazmayı sevmediğim için bu sitede fazla paylaşımda bulunmasam da senin bütün yazılarını takip ediyorum. Ayrıca belirteyimki Batı Astrolojisiyle ilgili onlarca kitap okudum ve eşit ev sistemine göre bazı gerçekleri gösterdiğinden şüphem yok ama Vedic Astrolojinin Batı Astrolojisinden daha net ve kesin sonuçlar verdiğini ilgilenip görmeni isterim.)

Vedic astrolojisinin gelecekle ilgili tahmin konusunda iyi oldugu hep soyleniyor, ileride ilgilenebilirim tabi neden olmasin

11-21-2011 05:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
xclsx Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

rakka dateline='[url=tel:1278801617' Yazılan:  1278801617[/url]']
bir de şeyi çok merak ediyorum ceres kişiye nasıl fiziksel özellikler kazandırır?
Bu soruyu yanıtlamak için ben doğru kisi olabilirim diye düşünüyorum çünkü ceres yukselen kavusumuna sahibim. Ben kendi fiziksel özelliklerimden bahsedeyim o vakit. Boyum 1.72 civarlarında. Vücudum ince uzundur kemiklerim belirgindir. Kilo konusuyla ilgilikilomu stabil tutmak benim için çok zor ya kilo alır ya veririm. Saçlarıma gelince kızıl renkte saclarım. Yüzümle ilgili de ilginç bı detayı söylemek isterim ki yüzüm renklildir benim hiç makyaj yapmasam bile bı renk vardır yani hiç bir zaman öyle soluk değildir. Ten rengim de Beyazdir bu arada.

http://b1201.hizliresim.com/t/4/1krtn.gif
07-11-2012 03:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Ceresim 10. evde ve bogada, ileride ceres bogayi yonetirse sayet kendi burcunda veiyi isler diyebiliriz... Ayrica cocuklar ya da gida alaninda bir kariyer yapabilirsiniz diyor... Belki esim vasitasiyla olabilir.... Gida hic dusunmedigim alandi ama disarida yemek yemesini ozellikle cok severim bununlada alakali olabilir belki gülücük

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-30-2012 02:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ceres burçlarda smoochy 4 15,503 07-13-2018 03:54 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Ceres açıları Yakamoz 1 64,214 02-21-2017 06:18 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Ceres Evlerde Angel 13 35,192 02-21-2017 06:10 AM
Son Mesaj: BayanKararsız

Forum'a Git: