Değerlendir:
  • 24 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Armağan Çağlayan
Yazar Mesaj
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Cvp: Armağan Çağlayan
Aprilios Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:Aprilios çok güzel olmuş eline emeğine sağlık.. ;)
ki gerçekten yazısı güzelmiş.görünüşte hiç böyle duygusuz,kendi havasında ve havalarında biri gibi duruyor
Ben de aynı fikirdeyim. Bıraktığı bu intibada, Neptünyen Ay Akrep'inin izini aramak olası. Asc ve Mc de çok şey söyleyebilirdi aslında fakat; net doğum saatine ulaşabilmiş değilim.

Teşekkür ederim (:

evet gülücük yükseleni başak ya da oğlak gibi düşündüm ilkten..

09-18-2009 02:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Armağan Çağlayan
Armağan çağlayan;

Tipik 66 KUŞAĞI

Kendisin haritasını çok aradım çok iyi bir çalışma olmuş....Gülen kadın gülücük Yay burcu gelde inanma astrolojiye....

Saba Tümer=Yay gözkýrpma

O dönem çocuklarında balı vurgusu satrün-jüpiter karesi ...SATÜRN URANÜS KARŞITLIĞI .....

Bunlar genelde 41 yılda yaşanan olaylar olduğundan o dönemin çocuklarınıda özel kılıyor....

Çoğu çinli 1966 çocuk yapmamış at yılın şans açısından pek fazla iyi olmadığına inanıyorlar....

Dahası kendi çizdiği profil açısından armağan çağlayan....

3.Pencereden incelemek istiyorum öncelikle....

A.Astrolojik verileri.......

Güneş koç : Benliğin ortaya çıktığı ilk burç olması itibariyle egosu belirgin olabir...

B.Yükselen aslanda bu ateşli yapıyı oldukça körüklüyor olmalı...

C.Eğer doğru ise bu vesvesesi ve kuşkuculuğunuda ay akrep açıklıyor olabilir....

66 DOĞUMLU çok fazla insanla beraber yaşadığım için detaylara inmiyorum.Tipik ....özellikleri var....

Merhamer herşeye rağmen....Balık şiron balık satrün...ve diğer aylarda gelip geçen küçük diğer gezegenler....

2.Olarak...Eğitim ve işi.....

Herkesin bildiği üzere kendisi Hukuk fakültesinden mezun olmuş buna rağmen medya sektöründe kariyerinden bahsettirdi.

10.evi güçlü olmalı......
09-18-2009 07:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Armağan Çağlayan
Aprillios senin yazın da güzel , Armağan Çağlayan ınınki de güzel gülücük

Burç bazında Armağan Çağlayana baktığımda zihnimde iki burç belirmişti İkizler ve Yengeç.Kişiliği , konuşması göz önüne alınınca ikizler anlaşılır bir durum ama neden yengeç hissi oluştu ben de bilemiyorum.Aman zaten benim de hislerim böyle şeylerde pek kuvvetli değildir:D.Ama yengeç yükselen aldığımızda ona gidebilecek bir harita gördüm.Tabi bu ancak teoride olabilir.Gerçek doğum saatini bilemiyoruz.Hakikaten keşke özel bir gücüm olsa bakınca kişilerin doğum tarihlerini ve sattlerini alınlarında görebilsem :D Yani arasıra öğrenememek harbi karın ağrısı yapıyor ben dedil çýkarma

Alıntı:Jüpiter İkizler burcunda; iletişim konularında şans ve yetenek. Klasik astrolojinin prensibi gereğince; Merkür ile karşılıklı ağırlamadalar. Üstelik, iki gezegen arasında ''kare'' bağlantısı söz konusu. Fikirleri konusunda aşırı özgüven, entellektüel olarak sürekli gelişmeye müsait bir zihin.

Güzel bir noktaya değindin.Aslında forumda birisi sormuştu cevap yazıcaktım ama fırsat olmadı.Galiba onda da böyle bir yerleşim vardı .Armağanın durumuna bakarsak.Evet karşılıklı ağırlama var ama farkedilirse zararlı oldukları burçlarda karşılıklı ağırlama var.Bu diğer karşılıklı ağırlama konumlarına göre daha riskli bir yerleşim.Karşılıklı ağırlamada gezegenler birnevi kendi evindeymiş gibi rahat ederler.Ve birbirlerinin tabiri caizse adamı olurlar ve arkalarını kollarlar.Ama söz konusu doğa olarak ters düştükleri bir burçta yerleşimse ve arada gerilimli bir açı mevcutsa(A.Ç. da kare var) faydası güçlüklerle birlikte gelecektir.Örneğin çok iyi bir roman yazmak ama yaratım sürecinde zihinsel olarak aşırı yıpranmak(zor doğum bir nevi).Ki bence çok hoş bir yorum yapmışsın bence orada Aprillios.Merkürün daha pratik gündelik , hızlı ve yüzeysel yaklaşımı ile(burçlardan ve evlerden bağımsız) Jüpiterin felsefi , evrensel , inançlı yapısı sürtüşebilir.Ki burada merkür jüpitere daha fazla tabidir.Jüpiter Merküre daha fazla "Sen ne yapıyorsun?" diye sorgu gönderecektir.
09-18-2009 10:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir