Değerlendir:
  • 43 Oy - 2.72 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Monica Belluci
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Monica Belluci
[Resim: 31787E303E83F04884ABB257b.jpg]

Kıskanç Ve Gizemli

Bu hafta 30 Eylül doğumlu Monica Belluci'nin haritasındayız. Güneşi Terazi, yükseleni Oğlak ve yöneticisi Satürn, Koç burcunda ve geri harekette. Yükselen Oğlak, kemikli ve fotojenik bir yüz verir. Buradan güzel, ilgi çekici, sosyal, mukayese etmeyi seven, babasıyla problemleri olan biri olduğunu anlamaktayız. Güneşiyle birleşen Uranüs, yetenek ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kişilik vermekte. 8.evdeki 5 gezegenin yerleşiminden (stelyum), cinselliğin hayatında çok önemli olduğunu, cinselliğini oyunculuğunda ve hayatında ister istemez kullandığını görüyoruz. Ay'ı Oğlak'ta ve 1.evde. Güçlü ve önemli insan olmak isteyenlerin Ay'ı Oğlak'tadır. Melankoliye eğilimi var. Aynı zamanda ayın bu yerleşimi popülerlik ve şöhretin göstergesidir.Merkür'ü Akrep'te ve 9.evde. Şüpheci ve yabancı kültürler dikkatini çekiyor. Venüs'ünün Akrep'te ve Merkür'le birleşiyor olması kendisine sanatsal yetenek bahşetmiş. Bir de yabancı dil öğrenme kolaylığı. Seksüel arzuları güçlü, kıskanç, gizemli.

kaynak : yeni aktüel.

08-26-2008 04:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Monica Belluci
http://www.astrotheme.com/portraits/x3hw63GauCcy.htm

monica'nın MC'si üzerinde Neptünü görüyoruz. sanatçılık potansiyelini hoş bi şekilde kullanmış ;)

ayrıca Monica'da aslan burcu vurgusu görünüyor. Ay-venüs-mars aslan burcunda..
hatırlarsanız aslan bayanlarının saçları gür ve aslan yelesi gibi olur demiştik önceki paylaşımlarımızda. işte Monica güzel bir örnek oluyor ;)

Terazi - Aslan karışımı ünlüler arasında Türkiye'nin Monicalığını yapmış Hülya Avşar'ıda sayabiliriz gülücük

08-27-2008 12:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Melike Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Yildirim , Hulya Avsar yukselenim basak demisti bir programda. 10.10 1963 dogumlu. Yaklasik bir saatle bakabiliriz haritasina
08-27-2008 01:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: Monica Belluci
Melike Yazılan:Yildirim , Hulya Avsar yukselenim basak demisti bir programda. 10.10 1963 dogumlu. Yaklasik bir saatle bakabiliriz haritasina

ben Hülya Avşarın Ay burcunu aslan biliyordum ama sizin bilgilerinize göre yengeç çıktı. imageshack.us sitesinde bi sorun var sanırım şimdi haritasını ekleyemiyorum ama bişeyler karalayım.

1.evinde merkür var , ayrıca gerçekten yükseleni başakın ilk derecelerindeyse uranüs-plüto kavuşumunuda birinci evde görürüz.

bana göre en dikkkat çekici yerleşim mars-lilith kavuşumunun akrep burcunda olması ve satürnle kare açı yapıyor olmaları..
tehlikeli erkekleri çekiyor ama bir şekilde onlarla sorun yaşıyor ve ilişkileri şanssızlıkla sonuçlanıyor diyebilirdik kendisini tanımasaydık bile..

lilith ve satürnün marsa yaptığı sert konumları sevgili akasya'da da vardı ve benzer sorunları yaşadığını söylüyordu diyebiliriz.

08-27-2008 04:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Monica Belluci
Arkadaşlar Monica Bellucci'nin doğum tarihi bazı sitelerde 1968 olarak verildiği için yukarıdaki yorumu yazan Astrolog gibi bu tarihe göre harita çizebiliyorlar bazı Astrologlar.Mesela yukarıdaki yorumda Ay burcu da Oğlak gösterilmiş o harita eskiden Astrotheme.fr sitesinde de kullanılırdı.Ama şimdi çoğu site Monica'nın gerçek doğum yılı olan 1964'e göre çizilmiş Ay'ını Aslan'da gösteren haritayı kullanıyor.

Hülya Avşar'ın da ilk gördüğüm haritası 10 yıl kadar önce Burç 2000 dergisinde yayınlanmıştı.Orada Yükseleni Terazi olarak verilmişti.Ben Terazi -Terazi ,Güneş 1. evde konumlarının ona çok uyduğunu düşünüyorum.

Nin.Me.Sar.Ra
08-28-2008 04:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
optimus_prime Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Monica Belluci
KoçAslanı Yazılan:Güçlü ve önemli insan olmak isteyenlerin Ay'ı Oğlak'tadır. Melankoliye eğilimi var. Aynı zamanda ayın bu yerleşimi popülerlik ve şöhretin göstergesidir.

ay oğlak gülücük

ay oğlak şöhret ve popülerlik mi??bunu hiç duymamıştımhımmherhalde orta yaşlarda olabilir bence..ay oğlak bence huzurlu bir iç yapısı verir diye düşünüyorum..çünkü oğlaklar hayattan fazla sey istemezler..ellerindekiyle yetinmeyi bilen insanlardır..tabi olgun oğlaklar..
09-23-2009 01:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

optimus_prime Yazılan:ay oğlak şöhret ve popülerlik mi??bunu hiç duymamıştımhımmherhalde orta yaşlarda olabilir bence..ay oğlak bence huzurlu bir iç yapısı verir diye düşünüyorum..çünkü oğlaklar hayattan fazla sey istemezler..ellerindekiyle yetinmeyi bilen insanlardır..tabi olgun oğlaklar..

huzurlu iç yapısımı gülücük keşke öyle olsa gülücük sadece oğlaktanmıdır bilmiyorum ama benim içimde olan çatışmalar dışarı yansısa neler olurdu bilemiyorum içimde herzaman bir çatışma vardır :D benim sanki içimde 2 kişi varmışta sürekli kavga ediyorlarmış gibi oluyor gülücük) şuana kadar hiç huzurlu olmadım yani..

hayattan çok şey isterim gülücük) elimdekiyle yetinmem daha fazlası için çalışma dürtüsü var bende ama üşenince olmuyor.Ayrıca şuana kadarki bütün kız arkadaşlarımda çok olgun olduğumu söylediler ben onalrın yalancısıyım gülücük)
09-23-2009 01:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

optimus_prime Yazılan:
KoçAslanı Yazılan:Güçlü ve önemli insan olmak isteyenlerin Ay'ı Oğlak'tadır. Melankoliye eğilimi var. Aynı zamanda ayın bu yerleşimi popülerlik ve şöhretin göstergesidir.

ay oğlak gülücük

ay oğlak şöhret ve popülerlik mi??bunu hiç duymamıştımhımmherhalde orta yaşlarda olabilir bence..ay oğlak bence huzurlu bir iç yapısı verir diye düşünüyorum..çünkü oğlaklar hayattan fazla sey istemezler..ellerindekiyle yetinmeyi bilen insanlardır..tabi olgun oğlaklar..

ay oğlakta pek rahat değildir,ay oğlak kendilerini iyi ve güvende hissetmek popülerlik,statü isteği verir,amaçlarına ulaşmak için çevresindekileri ezip geçme,özgüven konsunu abartma görüleblir ..
09-23-2009 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

optimus_prime Yazılan:..ay oğlak bence huzurlu bir iç yapısı verir diye düşünüyorum..çünkü oğlaklar hayattan fazla sey istemezler..ellerindekiyle yetinmeyi bilen insanlardır..tabi olgun oğlaklar..

oğlak zirveyle ilişkili bir burçtur.ay oğlak konumunda temel motivasyon
"zirveye çıkma "iç güdüsüdür.
duygusal ifadeleri güçleşir.bunu huzurlu bir ifadeye yormak çok doğru olmaz.

anlattıklarınız ,biraz ay boğaya kaçmış.
09-23-2009 01:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

dunyanın en guzel kadınlarından biri.... çok çok guzell

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
09-23-2009 02:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla