Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.66 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sınırda Doğmak
Yazar Mesaj
ipek2684 Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Sınırda Doğmak
Benim yükselen burcum Oğlak, ay burcum Boğa. Yükselenim 3 derece Oğlak, Ay burcum 29 derece Boğa. Güneşim 0 derece Aslan. Alçalan burç nedir? Benim Alçalan burcum Yengeç. Sıfır derece olunca ben Yengeç mi yoksa Aslan burcu mu oluyorum? Beni bu ikilemden kurtarırsanız gerçekten çok sevinirim. İlginiz ve yardımseverliğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim, iyi akşamlar...
09-04-2016 10:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ipek2684 Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Mars Akrep burcunda, Jüpiter ve Yükselen burcumun ikisi de Oğlakta ve Satürn gezegeni de Akrep burcunda. Bir tek güneş burcum belli değil.
09-04-2016 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Sınırda Doğmak
(09-04-2016 11:10 PM)ipek2684 Yazılan:  Mars Akrep burcunda, Jüpiter ve Yükselen burcumun ikisi de Oğlakta ve Satürn gezegeni de Akrep burcunda. Bir tek güneş burcum belli değil.

Merhaba, 0 derece aslan, aslan burcusunuz demektir işte.

rezonans
09-04-2016 11:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(09-04-2016 05:02 PM)maltdrom Yazılan:  
(09-04-2016 03:31 AM)Alejandro Yazılan:  
(09-04-2016 12:34 AM)Libra Yazılan:  venüs 28 aslan
satürn 0 kova
ekstra ne gibi bir etkileri oluyor bilmiyorum Aydınlatacak biri var mı?

Kovası özelliklerden yoksun musun libra biz bi konuda tartışmıştık satürnn bulunduğu burcun özelliklerini köreltiyor insanda

Yükselen ikizlerdin sanırım. Benim haritamda ikizler vurgusu hiç yok ama annemin deyişine göre akşam yemeği yenmiş, doğumdan çıktığında tabildotlar toplanıyormuş. Yükselenim muhtemelen yengeç olabilir diye düşünüyorum. acaba ay kova olduğum için mi yükselen ikizler gibime geliyor:/
Yükselen ikizler sürekli düşünür dicem ama ay kova da aynı şekilde. İnsanlar seni daha çok nasıl görüyor oda önemli oğlak burcu birini cekiyomusun en iyi böyle anlarsın baktın bir oğlak seni baya beğeniyor (güneşten uyum yoksa) yükselenin muhtemelen yengeç

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-05-2016 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Kocaman bir kafa karışıklığı ozaman ciddi ciddi araştır yükselen ikizler ile yükselen yengeç çok ayrılıyor bazı noktalarda ben mesela annem 10:30 felan diyordu hatta 11 e doğru demişti beniö yükselenim te yıllar yıllar önce kendimi balık burcu bildiğimde yengeç çıkardı taaa ki annem sporda astrolog biriyle tanışıp benim haritama bakana kadar. Önce doğum sertifikası gibi bişi buldum 10:20 yazmış doktor. Sonra astroloğa öyle söyledik. Burcumun Koç yükselenimin ikizler ay burcumuun oğlak olduğunu öğrendim o gün :D 2012 aralık felandı hiç unutmam . Neden balık derdim cünkü 21 mart doğumluydum ve hep balığı kendime daha yakın hissederdim ama bana hep sen koçsun derdi astro dan anlayanlar.
Mesela yükselenin ikizlerse bu konuyu bööööööyle uzatabilirsin :D ne uzattim ya çoo konuşuyorum susmak ne bilmem

09-05-2016 12:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(09-05-2016 12:33 AM)maltdrom Yazılan:  
(09-05-2016 12:29 AM)Alejandro Yazılan:  Kocaman bir kafa karışıklığı ozaman ciddi ciddi araştır yükselen ikizler ile yükselen yengeç çok ayrılıyor bazı noktalarda ben mesela annem 10:30 felan diyordu hatta 11 e doğru demişti beniö yükselenim te yıllar yıllar önce kendimi balık burcu bildiğimde yengeç çıkardı taaa ki annem sporda astrolog biriyle tanışıp benim haritama bakana kadar. Önce doğum sertifikası gibi bişi buldum 10:20 yazmış doktor. Sonra astroloğa öyle söyledik. Burcumun Koç yükselenimin ikizler ay burcumuun oğlak olduğunu öğrendim o gün :D 2012 aralık felandı hiç unutmam . Neden balık derdim cünkü 21 mart doğumluydum ve hep balığı kendime daha yakın hissederdim ama bana hep sen koçsun derdi astro dan anlayanlar.
Mesela yükselenin ikizlerse bu konuyu bööööööyle uzatabilirsin :D ne uzattim ya çoo konuşuyorum susmak ne bilmem
İşin tuhaf tarafı ay burcumun kova/ikizler olması. yani yükselen yengeç bile olsam ikizler gibi bi etki verebiliyor o yüzden kararsızım. 18.00 18.30 diyor annem ama ben hala ikizler de ısrarlıyım:D Güneş merkür kavuşumu var haritamda belki oda etkiliyor olabilir.

Ben mesela yükselen ikizlerin kova dekanıyım ve cidden bu dekanlar çok doğru ben insanları gözlemlerken dekanlarına bakıyorum ve cidden baskınsa eğer mesela bende kova dekanında doğdum haritamda venüs uranüs kovada kavuşuşuyor neptün de var haritamda en baskın olan kova gözüküyor mesela. Ama koçta bir sürü kişisel gezegenim var ama kendi huylarıma bakınca bazen cidden kova gibi sıradışı oluyorum. Mesela bir yerde yükselen ikizler kova dekanını okurken sıradışı yoğunlukta gür saç verir bu konum yazıyordu ki doğru benim saçlarım çok aşırıydı ağırlık yapardı bir döküldü sonra geri gelmedi mesrla

09-05-2016 03:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coder Çevrimdışı
Yeni Üye
**

(09-04-2016 11:10 PM)ipek2684 Yazılan:  Mars Akrep burcunda, Jüpiter ve Yükselen burcumun ikisi de Oğlakta ve Satürn gezegeni de Akrep burcunda. Bir tek güneş burcum belli değil.

84 lusunuz sanirim. Benim bir de retro halleri, 6 adet gülücük
10-04-2016 01:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

Bu konuyu Nasıl atlamışım ben daha yeni gördüm :D güzel yorumlamalar var, ilgimi çekti. Güneş 0 derece Yengeç mensubuyum. Gece haritasına sahibim. Birisi 0 derece yeniay etkisi verir mi kadersel mi demiş valla ben Dolunay da doğmuşum kadersel bir etki verdi mi diye düşünürsek anaretik 29 derecede bir ayım var Yay da köpek dişlerim uzun ve belirgindir kurt adama dönüşmediğime duacıyım. :D

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
04-01-2017 08:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir