Değerlendir:
  • 30 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İncelemek isteyeceğiniz haritalar
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: İncelemek isteyeceğiniz haritalar
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Sevgili Yıldırım,

Charles Manson dünya çapında tanınan bir isim.Google Türkçe sayfalarda aranıldığında bile epey bilgi bulunabilir hakkında.Aslında asıl haritası incelenmesi gereken kişi O.Onun haritasını da asarım yarın talep gelirse sizden.

Bu arada Susan Atkins şu anda hapishanede beyin kanseriyle mücadele ediyor

tabii ki charles manson haritasınıda ekleyebilirsiniz , elimizden geldiğince yorumlamaya çalışırız.
ayrıca bu ilginç konularla ilgili paylaşımınız için tşkler -ok

07-26-2008 01:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Ben konuya katılmıyorum, çünkü derinlemesine bir harita analizi henüz yapamıyorum; fakat sizlerin yorumlarını okumak çok hoşuma gidiyor. Yorum yapanherkese küçük bir teşekkür etmek istedim, araya girdim amagülücük

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
07-26-2008 01:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sim. Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Beyhan Yazılan:Ben konuya katılmıyorum, çünkü derinlemesine bir harita analizi henüz yapamıyorum; fakat sizlerin yorumlarını okumak çok hoşuma gidiyor. Yorum yapanherkese küçük bir teşekkür etmek istedim, araya girdim amagülücük

Beyhancım sen bu sepeple katılmıyosan ben napem o zaman..? Birinin göremediğini diğeri farkedebilir.
Sen de katıl cnm beyin fırtınası yapalım gülücük

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=67&y=14
07-26-2008 02:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

İşte bu da Charles Manson'un haritası:

[Resim: astro2gw01charlesmansonek4.th.gif]

Bu da hayat hikayesi:
http://www.polisiye.com/yazidevam.asp?ID=326

Aslında bu haritalar Astrolojiyle ilgilenen insanlar için çok değerli haritalar.Ben mesela Susan Atkins'le onun kurbanı Sharon Tate'in arasında nasıl bir Astrolojik bağ olduğunu merak ediyorum.Synastry ve kompozit haritalarını incelemek istiyorum vakit bulunca.

Bu konunun gündeme gelmesinin asıl nedeni şu an hapishanede bulunan ve beyin kanseriyle mücadele eden Susan Atkins'in hastalığı sebebiyle salıverilme isteğinin basında yer alması.Ben hayatımda ilk kez bıçak yarasının bir insanın vücudunu nasıl tahrib edebileceğini Sharon Tate'in adını google images'te aradığımda görmüştüm.Katillerin evi bıraktığında cesetlerin durumu gösteren fotoğraflarda vardı.Bu konu aklıma geldikçe midem bulanıyor desem yeridir.

Nin.Me.Sar.Ra
07-26-2008 03:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

simya Yazılan:
Beyhan Yazılan:Ben konuya katılmıyorum, çünkü derinlemesine bir harita analizi henüz yapamıyorum; fakat sizlerin yorumlarını okumak çok hoşuma gidiyor. Yorum yapanherkese küçük bir teşekkür etmek istedim, araya girdim amagülücük

Beyhancım sen bu sepeple katılmıyosan ben napem o zaman..? Birinin göremediğini diğeri farkedebilir.
Sen de katıl cnm beyin fırtınası yapalım gülücük

Bir işi tam bilmeden bir şey yapmak beni hep endişelendirir ama astrolojide dediğiniz gibi deneye yanıla öğreniliyor. Peki bende katılımda bulunacağım elimden geldiğincegülücük

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
07-26-2008 10:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

charles manson haritasına baktım. kendisiyle ilgili yazıyı da okudum.

hem haritasıyla ilgili birkaç yorum yapmak , hemde kendi fikirlerimi belirtmek istiyorum.

birincisi , manson'un sert açı yapmayan 1 tane bile gezegeni yok.. gezegenler arasında az sayıda güzel açılar da görülmekle birlikte genel atmosfer gerilim üzerine kurulu. yazıda manson'ın çocukluğundan beri sorunlar yaşadığı yazıyordu.

ikincisi manson'u tüm zamanların en ürkütücü suçlularından biri olarak görenler ve kurduğu tarikat benzeri şeye hayran olanlar oldukça fazlaymış , oysa ben hem haritasına bakarak hemde okuduklarımdan yola çıkarak diyorum ki Manson SORUNLU , ZAVALLI BİR KORKAK..

12.Evinde cesaretin burcu koç görünüyor ve yöneticisi mars , neptün ile başak burcunda kavuşum yapıyor..
cesaret ve mücadelecilik manson'un haritasında resmen SAKLANMIŞ..
hem 12.ev hemde neptün enerjileri , hemde başak burcu bir araya gelince SAVAŞÇI MARSI PASİFLEŞTİRİYORLAR diyebiliriz.

bu kadar sert açıya sahip olan hemen pek çok kişinin hayatının pek çok döneminde zorluklar görülecektir ve bu doğaldır.

doğal olmayan manson'un haritasında ki bazı özel potansiyelleri NASIL kullandığıdır.
yükselen üzerinde ki pallas'a dikkat edin. boğa burcunda sert etkiler altında stratejik zekasını materyalist (boğanın olumsuz yönü materyalist bakışaçısıdır) bir felsefe doğrultusunda kullanıyor..

şimdi bu felsefesine (bence saçmalıktan ibaret boş fanteziler) yardımcı olan karizmasının kaynağına bakalım.
* akrep burcunda güneş-venüs kavuşumu (venüs-zuben el schmali kavuşumuda var)

* grup çalışmaları evi olan 11.evin yöneticilerinden Neptün-Mars ile 5.evde kavuşum yapıyor.
marsın enerjisini sünger gibi emen neptün olumlu anlamda çekicilik göstergesidir.
ayrıca grubunu (11.ev) , sahnede göstermek yani ŞOV yapmak yani dünyanın gözleri önünde eserini sergilemek (5.ev) için marsın dürtüsünü KULLANMIŞTIR diyebiliriz NEPTÜN için..

Neptün olumsuz kullanıldığında kontrolü en zor potansiyeldir diyebiliriz. çünkü bizleri YANILTIR..

öyleki manson'un hapishanesine gelen onca hayran mektubu , Neptünün kitlelere neler yapabileceğinin göstergesidir diyebiliriz.
bu arada ben bir Neptünyen olduğumu hatırlatayım gülücük

Manson kendi hayal dünyasında yaşadıklarını , önce grubuna aşılamış (11.evin yöneticis neptün) sonrada 5.evde sahnelemiştir. 5.evdeki neptün..
manson dahil grubundakiler dahil ve ona hayran olanlar dahil GERÇEĞİ GÖREMEMEKTEDİR.. BİR TÜR YANILGI İÇİNDEDİRLER..
ASLINDA KRAL ÇIPLAKTIR...

yani aslında manson olumlu anlamda özel biri değildir , hatta vasat bile değildir çünkü benim ülkemde vasat bir delikanlı çok daha cesurca işler yapabilmektedir. hamile bir kadını öldürmenin cesaretle alakası yoktur , bunu yaptıran zihin (kendi yapamıyor ! ) , KORKAK BİR ZİHİNDİR..

susan atkins'in haritasının daha özel olduğunu düşünüyorum yani susan atkins hem güçlü uranyen kişiliğiyle , hem uçurtmasıyla , hemde Büyük Karesiyle çok daha farklı ve sıradışı potansiyelleri bir arada toplamış diyebilirim , tabii ki bu benim görüşüm..

eğer ki güçlü ve karizmatik biri olması için akrep burcunu gösterirseniz bende derim ki , akrep burcu 7.evdedir. 7.ev bizlerin eksik olan elmanın diğer yarısını işaret eder yani akrep evinin kalabalık oluşu (güneş-merkür-venüs-jüpiter) manson'un akrepliğinden ziyade , akrepsi kişilikleri kendine doğru çekeceğinin göstergesidir bence.

beni kızdıran , şaşırtan böyle cani ! bir adamın bu kadar hayran kitlesi oluşu değildir söyleyim.

beni kızdıran ve şaşırtan ; Neptün ilüzyonunu önce SORUNLU BİR KAÇ KİŞİYE , sonrada YÜZLERCE YADA BİNLERCE KİŞİYE veren kişinin aslında çokta özel olmayan biri olmasındandır.
insanlar bu kadar ciddi bir yanılgı içine nasıl düşebilir ??

07-27-2008 01:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sim. Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Kızmışsııın sen Yıldırım

07-27-2008 02:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

simya Yazılan:Kızmışsııın sen Yıldırım

şöyle açıklayım ; mesela dün bahsettik kuzuların sessizliği filminden bir örnek vereyim.
Hannibal (anthony hopkins) gibi bir suçlu olduğunu varsayalım.
Yada Testere (the Saw) filmindeki cinayet dehası gibi birinin gerçek olduğunu varsayalım.

böyle örneklere benzer insanların ne kadar cani , pislik vb. olsada hayran kitlesi olmasını anlarım , gerçekten anlarım..

ama manson'un hayal gücüne bakarmısınız ; zenciler beyazlar dövüşecek , sadece manson'un yanındakiler sağ kalacak , lunaparkla ilgili şarkı sözlerinden felsefesine pay çıkaracak vs..

kızdığım nokta , manson sorunlu ve yukarıdakiyle sınırlı hayalgücüne sahip biri , yanındakiler de SORUNLU PSİKOLOJİYE sahip ve bir şekilde inandılar , etkilendiler diyelim..
ya o mektupları yazan hayran kitlesi ne oluyor..!!!!
marilyn denen insana (sanatçı) ne oluyor..!!!
diyelim ki herkes sorunlu , idol olacak başka kimse kalmadımı dünyada!!

07-27-2008 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sim. Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Filmlerdeki katillerin zekasını seviyoruz. Gerçekteki canilerin acizliğini değil tabi.. Benim bildiğim bunu aptal kadınlar yapar sevgilisine kocasını öldürtür falan o hesap gülücük)

07-27-2008 02:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sim. Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Manson'un haritasında yükselen yöneticisi Venüs Güneşle kavuşmuş; bariz Narsist bir kişilik vermiştir ona. Kitleleri etkileyende budur. Bu kavuşum Satürn'den kare almış; MC Oğlağın insanları yönetme arzusu vardır. İlişkiler alanındaki bu kavuşumla bu otoriteyi gösterişli kılıyor bence.
Venüs'ü Akrep olupta Mars'ı güçlü değilse kişi kaçak oynar gibime gelio ki Manson'un Mars'ı Neptün tarafından örtülmüş.
K.Ay Düğ. Ay'ı ile kavuşmuş velhasıl Ay'ın açıları çook kötü geçmişten geleceğe annesi yada hayatındaki kadınlardan yana sorunlar..
Haritada 12. evde kural tanımaz Uranüs üstelik geri. Sanırım düzgün harekete geçtiğinde bu bastırılmışlık kendince dehası, bu salak tarikat ortaya çıkmıştır.

07-27-2008 07:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir