Anket: Şiron Hangi Burçlarda Güçlüdür?
Aslan, Kova, Yengeç
Balık, İkizler, Akrep
Başak, Yay, Terazi
Oğlak, Boğa, Koç
[Show Results]
Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu hangi seçeneğe verdiğinizi görebileceklerdir.

Değerlendir:
  • 42 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şiron Çalışmaları
Yazar Mesaj
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: İleri Seviye Şiron Çalışmaları
Daily Yazılan:başak burcuyum. güneş venüs kavuşumum ve merkürüm başakta. 1. evde jüpiter ve yükselenle kavuşum yapan şironum güneş ve venüse 120 açı yapmış. ayrıca şiron, uranüs ve satürn arasında t- karem mevcut fakat hiç titiz değilim. obsesif bir temizlik anlayışım yok yani, normalim. bu arada şiron ve jüpiter retro.

kendimi hiç bir zaman başak gibi hissetmedim... şiron, uranüs ve satürn arasında ki t-kare şironumu zayıflatmadıysa neden ben kendimi hiç başağa benzetemiyorum.. astroloji hakkında pek bir şey bilmediğim göz önüne alındığında ukalalık gibi olacak ama bence şiron başağın yöneticisi olamaz...

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-12-2009 01:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Daily Yazılan:bence şiron başağın yöneticisi olamaz...

Şahsen ben ille de yöneticisi demiyorum, ama şiron yay ve başakla en çok bağlantılanıyor. Başak özellikleri ile şiron özellikleri daha paralel gidiyor. Şiron etkisi almış insanlar, çok daha baskın bir durum yoksa harita da, başak etkilerini daha rahat gözlemleyebilir.
11-12-2009 02:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

KoçAslanı Yazılan:ama sizde ayrıntıcı, mükemmelci, kolay beğenmeyen, takıntılı , sağlığına, yediğine dikkat eden vs.. gibi başak özelliklerinden hiçbirimi yok ?

sanırım pek yok... hımm kahvaltı olarak, kahve ve çikolata tercihim.. gülücük tabi ailemi güzelce doyurduktan sonra... kendi sağlığıma dikkat edecek hiç bir şey yapmıyorum... müşkülpesent değilim... bazı konular dışında ayrıntıcı da değilim. eleştirmem.. çekingen ve utangaç da değilim... titiz hiç değilim.. sevdiğim hiç bir ev işi yoktur gülücük)

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-12-2009 05:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Daily Yazılan:
KoçAslanı Yazılan:ama sizde ayrıntıcı, mükemmelci, kolay beğenmeyen, takıntılı , sağlığına, yediğine dikkat eden vs.. gibi başak özelliklerinden hiçbirimi yok ?

sanırım pek yok... hımm kahvaltı olarak, kahve ve çikolata tercihim.. gülücük tabi ailemi güzelce doyurduktan sonra... kendi sağlığıma dikkat edecek hiç bir şey yapmıyorum... müşkülpesent değilim... bazı konular dışında ayrıntıcı da değilim. eleştirmem.. çekingen ve utangaç da değilim... titiz hiç değilim.. sevdiğim hiç bir ev işi yoktur gülücük)

bir astrolog ( emin değilim linda goodman olabilir ) , Başak bayanından mektup alıyor.

'' siz başak için derli toplu düzenli diyorsunuz ama ben hiç düzenli değilim.. hem düzenlesem ne olacak , tüm gün derleyip toplasamda bende bu canavar gibi çocuklar varken ( eleştiri ) evde düzen olurmu , ben niye başak özellikleri taşımıyorum ''

o zamanda gülmüştüm , aklıma geldi not düşeyim istedim gülücük

Başak ve Balık aksına ait kişiliklerin , diğer 10 burca göre 10 kat daha fazla itirazları olduğunu gözlemlediğimi söyleyebilirim ki örneklerin sayısı günden güne artıyor.

sevgili Daily , solar yorumun aklımda + bu konuyada el atarım müsait oldğumda ok

11-12-2009 06:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Şiron Çalışmaları
bende chironun 150 derecelik acilari var.. gunes neptun ve plutoyla...tepede chiron degilde bi gezegen olsaymis yod aci kalibi olurmus :D 150 derecenin bi etkisi varmidir?

mc 'yede sextil..

ayimla arada 8 orbluk bi fark var.. sunu soylemeliyimki annem malesef vesveselidir..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
02-05-2012 03:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

RE: Şiron Çalışmaları
(02-05-2012 12:52 AM)karmen2 Yazılan:  şironun benim merkürümle 120 derecelik açısı var,bu ne anlama gelir çok merak ediyorum bunuda açıklayan olursa sevinirim.

Şiron merkür açıları iletişimle ilişkilidir, bu kişiler iyi öğretmen veya psikolog olabilirler, zorlu açılarda kendini ifade güçlüğü çekerken, trine de bu durum ifade ve dinleme yeteneği verir, kişiler kendilerini çok daha rahat anlatabilir, karşılarındakileri dinleyip yardımcı olabilirler, ancak şu durum da gözden kaçmamalıdır, bazen bu açı sahipleri karşılarındaki kişileri anladıklarını ve yardımcı olduklarını sanıp kendi düşüncelerin de böyle bir sentezi de kabul etmiş olabilirler, yazmak, el becerilerini daha istikrarlı kullanmak da bu açılanma ile yakından ilişkilendirilebilir.
02-05-2012 03:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Cvp: İleri Seviye Şiron Çalışmaları
(11-12-2009 06:59 PM)Neptunian Yazılan:  
Daily Yazılan:

bir astrolog ( emin değilim linda goodman olabilir ) , Başak bayanından mektup alıyor.

'' siz başak için derli toplu düzenli diyorsunuz ama ben hiç düzenli değilim.. hem düzenlesem ne olacak , tüm gün derleyip toplasamda bende bu canavar gibi çocuklar varken ( eleştiri ) evde düzen olurmu , ben niye başak özellikleri taşımıyorum ''

o zamanda gülmüştüm , aklıma geldi not düşeyim istedim gülücük

Başak ve Balık aksına ait kişiliklerin , diğer 10 burca göre 10 kat daha fazla itirazları olduğunu gözlemlediğimi söyleyebilirim ki örneklerin sayısı günden güne artıyor.

sevgili Daily , solar yorumun aklımda + bu konuyada el atarım müsait oldğumda ok

Yok ben öyle düşünmüyorum itiraz ediyorum Yıldırım, balık başaklar niye 10 kat itirazları olsun ki :D
02-05-2012 11:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Şiron ( Chiron ) Burçlarda bluex 23 61,538 02-09-2019 11:16 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Şiron ( Chiron ) Evlerde bluex 29 69,405 02-19-2018 02:34 PM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron Hakkında Bilgiler Mavi 81 108,959 11-17-2017 11:06 AM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron ve Başak Burcu ?? astrosohbet 135 177,358 03-25-2017 11:23 PM