Değerlendir:
  • 34 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kendi Kendine Telkin & Zihin Programlama
Yazar Mesaj
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Kendi Kendine Telkin & Zihin Programlama
Çok güzel bir konu yıldırım teşekkürler...
Her insanın olduğu gibi benimde korkularım ve yanlışlarım var. Ben de uygulayacağım...Önceden "Tavşan Dekiği Belgeseli" ni izlemiştim ve çok etkilendim.Nette var 16 bölüm izlemeyen arkadaşlarım varsa tavsiye ederim..Çok etkili...

Ben bir şey paylaşmak istedim sizinle...
Bu olumlamaları hiç sevmiyordum.Ve yapmıycam ne saçmalık dedim..Ben şöyleyim ben böyleyimle olur mu içimden inanmıyorum ki olsun dedim...
Neyse 2 yıl önce ben şu hintlilerin altın saçan tanrıları var ya onun resmini buldum..Bilgisayarımda arka plan yaptım...Bakalım bu olumlama gerçek mi dedim..Hadi bana altınlar gelsin dedim..Bu çekim yasası, olumlama vs bunların saçmalığını test etmek için...Ve ne oldu biliyormusunuz ?
Aradan 3 hafta geçti ve biz mal aldığımız yerler ürünlerle birlikte bize altınlar yollamaya başladı ..Artık ödemeleri altınla yapıcaz dediler...Ben de ortağım da şok olduk..
O günden sonra en azından düşüncelerin gücüne inandım...Sadece görmek bile isteğimizi bize getiriyor ise düşünerek ve tekrarlayarak kimbilir nereye ulaşırız.

Kendi adıma ...horoskobumda mars kötü açılımı bilmiyorum ama

Çabuk parlıyorum (çabuk sönüyorum ama olsun) -bunu iyleştirmek daha sakin olmak istiyorum hem düşünce gücüyle hem de Allahın 99 isminden "Ya Halim" İsmiyle zikr yapıcam..Çünkü kızdığımda dilimi öyle sert kullanıyorum ki karşımdaki kişi canımı yaktı diye onun canını yakmak istiyorum ve kelimelerimle mahvediyorum ...Bunu düzeltmek için

Sonra
Gelecekten korkuyorum...Bunu bulamadım hangi burcumdan diye
Ya öyle olursa ya böyle olursa ...Çok detaycıyım başak burcu arkadaşlarımdan daha çok...Allah a demek daha tam teslim olmamışım kendime de kızıyorum aslında... :(

Sevdiğim insanla evlendim sonunda ve ya biterse diye korkuyorum...Halbuki bir sorun yok evliliğimde.

aaaa bu arada çocukluğumdan beri ben çevreme aileme

Ben evlenmiycem evlenirsem bir yabancıyla evlenicem dedim ....Öyle oldu
Ve yine çocukluğumdan beri ben çocuk yapmıycam istemiyorum diyorum
Ve eşim de aynen benim gibi asla çocuk istemeyen biri ..Şimdi ilerde istermiyiz belki diye düşünüyorum o asla istemiyor...

Arkadaşlar ben şunu anladım 37 yaşındayım ve inanın tekrar bir şansım olsa
37 yıldan bu yana Ağzımdan Çıkan herşeye dikkat ederdim...Düşüncelerle nasıl başa çıkılır onu bilmiyorum ama artık hangi konuda bir kötü düşünce gelse aklıma mukakkak alakasız bir kitap alıp okuyorum beynimin olumsuz düşünmesini engellemek için...He beyni oyalayamadığım anda da Esmaül Hüsna çekiyorum..

Kötü düşünceler sardığında beni artık "Bak sen şeytana araziyi boş buldu top koşturuyor beynimde " gülücük diyip onunla mücadeleye giriyorum..

Umarım hepimiz başarırız..

Sevgilerimle

Kıvılcım

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
08-25-2011 01:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-25-2011 01:51 PM)Kıvılcım Yazılan:  Arkadaşlar ben şunu anladım 37 yaşındayım ve inanın tekrar bir şansım olsa
37 yıldan bu yana Ağzımdan Çıkan herşeye dikkat ederdim...Düşüncelerle nasıl başa çıkılır onu bilmiyorum ama artık hangi konuda bir kötü düşünce gelse aklıma mukakkak alakasız bir kitap alıp okuyorum beynimin olumsuz düşünmesini engellemek için...He beyni oyalayamadığım anda da Esmaül Hüsna çekiyorum..

Kötü düşünceler sardığında beni artık "Bak sen şeytana araziyi boş buldu top koşturuyor beynimde " gülücük diyip onunla mücadeleye giriyorum..

güzel verygood

08-25-2011 04:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(08-25-2011 01:51 PM)Kıvılcım Yazılan:  Çok güzel bir konu yıldırım teşekkürler...
Her insanın olduğu gibi benimde korkularım ve yanlışlarım var. Ben de uygulayacağım...Önceden "Tavşan Dekiği Belgeseli" ni izlemiştim ve çok etkilendim.Nette var 16 bölüm izlemeyen arkadaşlarım varsa tavsiye ederim..Çok etkili...

Ben bir şey paylaşmak istedim sizinle...
Bu olumlamaları hiç sevmiyordum.Ve yapmıycam ne saçmalık dedim..Ben şöyleyim ben böyleyimle olur mu içimden inanmıyorum ki olsun dedim...
Neyse 2 yıl önce ben şu hintlilerin altın saçan tanrıları var ya onun resmini buldum..Bilgisayarımda arka plan yaptım...Bakalım bu olumlama gerçek mi dedim..Hadi bana altınlar gelsin dedim..Bu çekim yasası, olumlama vs bunların saçmalığını test etmek için...Ve ne oldu biliyormusunuz ?
Aradan 3 hafta geçti ve biz mal aldığımız yerler ürünlerle birlikte bize altınlar yollamaya başladı ..Artık ödemeleri altınla yapıcaz dediler...Ben de ortağım da şok olduk..
O günden sonra en azından düşüncelerin gücüne inandım...Sadece görmek bile isteğimizi bize getiriyor ise düşünerek ve tekrarlayarak kimbilir nereye ulaşırız.

Kendi adıma ...horoskobumda mars kötü açılımı bilmiyorum ama

Çabuk parlıyorum (çabuk sönüyorum ama olsun) -bunu iyleştirmek daha sakin olmak istiyorum hem düşünce gücüyle hem de Allahın 99 isminden "Ya Halim" İsmiyle zikr yapıcam..Çünkü kızdığımda dilimi öyle sert kullanıyorum ki karşımdaki kişi canımı yaktı diye onun canını yakmak istiyorum ve kelimelerimle mahvediyorum ...Bunu düzeltmek için

Sonra
Gelecekten korkuyorum...Bunu bulamadım hangi burcumdan diye
Ya öyle olursa ya böyle olursa ...Çok detaycıyım başak burcu arkadaşlarımdan daha çok...Allah a demek daha tam teslim olmamışım kendime de kızıyorum aslında... :(

Sevdiğim insanla evlendim sonunda ve ya biterse diye korkuyorum...Halbuki bir sorun yok evliliğimde.

aaaa bu arada çocukluğumdan beri ben çevreme aileme

Ben evlenmiycem evlenirsem bir yabancıyla evlenicem dedim ....Öyle oldu
Ve yine çocukluğumdan beri ben çocuk yapmıycam istemiyorum diyorum
Ve eşim de aynen benim gibi asla çocuk istemeyen biri ..Şimdi ilerde istermiyiz belki diye düşünüyorum o asla istemiyor...

Arkadaşlar ben şunu anladım 37 yaşındayım ve inanın tekrar bir şansım olsa

Umarım hepimiz başarırız..

Sevgilerimle

Kıvılcım

VEsvese , kötü düşünce vs lere karşı en etkili yöntem ;

Rabbi enniy messeniyeş şeytanu Binusbin ve azâb;
Rabbi euzü BiKE min hemezatiş şeyatıyn;
Ve euzü BiKE Rabbi en yahdurun;
Ve hıfzan min külli şeytanin marid;

(Sad sûresinin 41, Mü'minun sûresinin 97 ve 98 Saffat suresinin 7'inci ayetleri)

Anlamı : Rabbim şeytan bana sıkıntı veriyor ve işkence yapıyor. Rabbim şeytanların kışkırtmalarından sana sığınırım; ve yine sana sığınırım onların çevremde bulunmalarından. Ve bütün reddedilmiş şeytanlardan koruduk.

Bunu okumak cinleri ve telkinlerini adeta defeder... Okudukça zaten ilk başlarda , okumak istememenden (yani sana sıkıntı yaratmalarından) , nasılda onlara zarar verdiğini anlarsın gülücük

Ayrıca ;

http://eski.orijinkutuphane.de/index.php...alari.html
08-26-2011 01:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Tiyatral

sadece şu kısmı sanki bir zikir cümlesiymiş gibi günde örneğin 10 defa söylesek etkisi nasıl olur fikrini öğrenebilirmiyim ?

Ve hıfzan min külli şeytanin marid ( Ve bütün reddedilmiş şeytanlardan koruduk )

* Açıkçası bunu bir ara imzama eklemeyi düşündüm , hala düşünmüyor değilim gülücük

08-26-2011 05:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Tabiatin salaha ermesi icin ve ahlak güzelligi icin su duayi okurum... Dualarin esrari kitabindandir.

Günde 1000 defa, La ilahe illahul melikül hakkul mübiyn. Her gün okunmasi gereken degil, ama arada okuyun derim.

Sonra Allah (c.c.)'ün isimlerinden olan Ya mübdiü ( mahlukati maddesiz olarak yaratan) : 1000 defa okunursa, Karar verme gücü kazanir ve dogruyu secmis olur...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-26-2011 08:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(08-26-2011 05:37 PM)Yldrm Yazılan:  Tiyatral

sadece şu kısmı sanki bir zikir cümlesiymiş gibi günde örneğin 10 defa söylesek etkisi nasıl olur fikrini öğrenebilirmiyim ?

Ve hıfzan min külli şeytanin marid ( Ve bütün reddedilmiş şeytanlardan koruduk )

* Açıkçası bunu bir ara imzama eklemeyi düşündüm , hala düşünmüyor değilim gülücük

Şimdi abi ben sana olayı bilebildiğim kadarı ile yazmaya çalışayım , cvp zaten otomatikman çıkacak gülücük

Bu zikir gerçekten çok özel bir birleşim olup etkisi gerçekten çok yüksek. Şöyle örneklemek gerekirse ; felak nas ayetelkürsi gibi koruyucu sureler ve ayetler tabiri caizse beyinde yerleşik bir koruma sağlıyorken , adeta bir güvenlik duvarı vs gibi..
Bu zikir "aktif" bir antivirus gibi diyebiliriz. Cİnleri an itibariyle def ediyor. gülücük Etrafını temizliyor diyebiliriz. Etkisini tarif etmek zor.
Ağır endişe duyanlar , sürekli evham içinde olanlar. Korkanlar , geçmişten hüzün duyanlar , depresyonda olanlar mutlaka bu zikre devam etmeli. Başta sıkıntı duyarlar çünkü başınıza musallat olanlar gitmek istemezler ve çeşitli şekillerde bu kelimeleri tekrarlamaktan sıkılmanıza ,uykunuzun gelmesine vs sebep olurlar. Biraz sabır gösterirsek, fazla dayanamaz gitmek zorunda kalırlar ve felahı buluruz allahın izniyle...

Bu zikirin ehli tarafından tavsiyesi günde 300 dür . Benim müşehademe göre 150- 200 arası etkisini göstermeye başlıyor iyice. 200 den itibaren çok etkilidir. Yani 300 den gözü korkanlar 200 de çekebilir. Ki zaten etkisini gören, eski durumla yeni durum arasındaki farkı gören için 200-300 farketmiyor , o ayrı... Büyük bir zevkle devam ediyor gülücük
Aradaki farkı , uygulamadan bilmek imkansız. Aynı rüyadayken , "uyanıklık"ın ne demek olduğunu bilmenin imkansızlığı gibi.

Şimdi buradan mevzuya dönersek abi ,dediğim ölçüleri göz önüne alırsak , bu 4 ayetten oluşan zikrin 1 ayetini günde 10 kere çekmek hiçbir fayda sağlamayacaktır. Çünkü maruz kalınan etki çok büyük... Arz da cirit atıyor , hükümranlıklarını sürüyorlar adeta...
08-27-2011 11:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

bi ara günde 500 defa okuyordum bu zikri.. geçen burda mesajı görünce farkettim, ne zman okumayı bırakmışım, hiç farkında olmadım..sürprizzz

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
08-28-2011 12:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(08-27-2011 11:23 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Aradaki farkı , uygulamadan bilmek imkansız. Aynı rüyadayken , "uyanıklık"ın ne demek olduğunu bilmenin imkansızlığı gibi.

Şimdi buradan mevzuya dönersek abi ,dediğim ölçüleri göz önüne alırsak , bu 4 ayetten oluşan zikrin 1 ayetini günde 10 kere çekmek hiçbir fayda sağlamayacaktır. Çünkü maruz kalınan etki çok büyük... Arz da cirit atıyor , hükümranlıklarını sürüyorlar adeta...

güzel ifade etmişsin , anlaşılmıştır teşekkür ettim verygood

08-28-2011 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(08-28-2011 12:17 AM)Yldrm Yazılan:  
(08-27-2011 11:23 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Aradaki farkı , uygulamadan bilmek imkansız. Aynı rüyadayken , "uyanıklık"ın ne demek olduğunu bilmenin imkansızlığı gibi.

Rica ederim abi. gülücük
Bu arada aklımdaydı ama yazmayı unutmuşum. Belli bir noktaya gelindikten sonra sabah ve akşam 40 ar kereye düşürülebilir. Tabi diğer zikirlerle desteklendiği sürece... Yani diğer zikirlere devam ettiğin için , sabah ve akşam bu sayı ile o bölgeyi aktive etmek yeterli gelecektir.
Aslında burada bi bakıma önemli olan kanın beyinde kalması , boşluk bırakmayacak kadar ; manasal tefekkürü gözardı edersek... Nüfuz edecekleri yer bırakmamak , dolu kafayla gezmek gülücük
Her daim hepimize nasip olsun inşaallah...
08-28-2011 01:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(08-28-2011 01:45 AM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
(08-28-2011 12:17 AM)Yldrm Yazılan:  

Rica ederim abi. gülücük
Bu arada aklımdaydı ama yazmayı unutmuşum. Belli bir noktaya gelindikten sonra sabah ve akşam 40 ar kereye düşürülebilir. Tabi diğer zikirlerle desteklendiği sürece... Yani diğer zikirlere devam ettiğin için , sabah ve akşam bu sayı ile o bölgeyi aktive etmek yeterli gelecektir.
Aslında burada bi bakıma önemli olan kanın beyinde kalması , boşluk bırakmayacak kadar ; manasal tefekkürü gözardı edersek... Nüfuz edecekleri yer bırakmamak , dolu kafayla gezmek gülücük
Her daim hepimize nasip olsun inşaallah...

o belli noktaya gelmek ne kadar zaman alır kabaca ?

açık söyleyim o zikir birkaç cümleden oluşuyor , dua gibi. ve bunu günde 200 den fazla tekrarlamak için kişinin pek çok meşguliyetini bırakması ( bazı işlerinden taviz vermesi ) anlamına geliyor. başkalarını bilemem ama işte bu kısmı bana zor geliyor gülücük ömür boyu günde 200 defa okumak gereekseydi cidden üşenebilirdim itiraf edeyim.

ve bu arada kişinin astrolojik programına göre hazırlanabilecek Telkin ve Zikir reçeteleri hazırlanması nasıl olurdu fikrini öğrenebilirmiyim ?

örneğin mars vurgusu olan birine daha sabırlı olmayı ve sebat etmeyi sağlayacak reçeteler ?

örneğin neptünyen kişilerin eyleme geçme becerisini arttıracak reçeteler ?

vb.

08-28-2011 01:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir