Değerlendir:
  • 34 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kendi Kendine Telkin & Zihin Programlama
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Kendi Kendine Telkin & Zihin Programlama
(11-21-2010 12:05 AM)Yıldırım Yazılan:  
(11-20-2010 11:56 PM)büşra Yazılan:  bu telkinleri yapıp sonucunu gördünüzmü

hayır..

Olur faydası ya düzenli olarak yapılırsa dil çýkarma Sonuçta üzgünken o sırada pozisyonunu bile değiştirmek hemen farkettiriyor güzel sözlerde elbet bilinçaltına etkisi olacaktır :D
11-21-2010 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

EFT yapmayı öneririm herkese,duyguları özgür bırakma tekniği.Kendimde uyguluyorum bir süredir,oldukça etkili ve şaşırtıcı sonuçlar aldım diyebilirim gülücük
İlgi duyanlar için başlangıç yapabilecekleri link;

http://www.uzmantv.com/eft-nedir

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
11-21-2010 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

(11-21-2010 12:14 AM)Messa Yazılan:  
(11-21-2010 12:05 AM)Yıldırım Yazılan:  
(11-20-2010 11:56 PM)büşra Yazılan:  bu telkinleri yapıp sonucunu gördünüzmü

hayır..
:S çok açık bi cevaptı

Olur faydası ya düzenli olarak yapılırsa dil çýkarma Sonuçta üzgünken o sırada pozisyonunu bile değiştirmek hemen farkettiriyor güzel sözlerde elbet bilinçaltına etkisi olacaktır :D
peki düzenli olarak 20 gün boyunca telkin yapıp sonuç gören varmı

u_u
11-21-2010 01:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(11-21-2010 01:12 AM)lajâ Yazılan:  
(11-21-2010 01:07 AM)büşra Yazılan:  peki düzenli olarak 20 gün boyunca telkin yapıp sonuç gören varmı

bilinçaltındaki kalıpları deiştirmek kolay deil.. 20 gün az..

Tek başına sözlü telkin kaç günde etki etmeye başlar bilemem ama imajinasyonla yapılan telkinler için 21 gün şartı var.Yani bilinçaltının yeni bir alışkanlığı kabullenmesi için gereken kuluçka dönemi için 21 gün...

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
11-21-2010 02:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(11-21-2010 02:39 AM)misnur Yazılan:  
(11-21-2010 01:12 AM)lajâ Yazılan:  
(11-21-2010 01:07 AM)büşra Yazılan:  peki düzenli olarak 20 gün boyunca telkin yapıp sonuç gören varmı

bilinçaltındaki kalıpları deiştirmek kolay deil.. 20 gün az..

Tek başına sözlü telkin kaç günde etki etmeye başlar bilemem ama imajinasyonla yapılan telkinler için 21 gün şartı var.Yani bilinçaltının yeni bir alışkanlığı kabullenmesi için gereken kuluçka dönemi için 21 gün...

Evet, genelde yeni bir davranış yada düşünce kalıbının zihinde yer etmesi alışkanlık haline getirilmesi için 21 gün derler. Ama bilmiyorumda hani kültürümüzde vardı birine 40 kere deli dersen deli olurmuş diye 40 sayısına tamamlamak daha iyi gibi. Bana mesela namaza alışmak için demişlerdi 40 gün bırakma ondan sonra zaten bırakmazsın diye. Aslında sayıdan ziyade devamlılık esas. Büşra bence kendinde değiştirmek istediğin yönü basit akılda kalır bir cümle ile ifade et. Ve bunu zihinde hayal et normalde zihin inanmazmış ilk başta, inanıp inanmama çok önemli değil tekrar ettikçe devam ettikçe bir yerden sonra artık kesin doğru olarak kabul edersin. En kolay yöntemde gece yatmadan önce cümleyi tekrar edip, o durumu hayal ederek uyumak.
11-21-2010 01:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

OLUMLAMALAR :

Beden için olumlama : 'Bedenimin verdiği mesajları sevgiyle dinliyorum.'

Hayatın sonsuzluğunda , bulunduğum noktada her şey mükemmel,bütün ve tam.Bedenime iyi bir arkadaş olarak bakıyorum.Bedenimin her hücresi kutsal zekaya sahip.Bana ne söyledığını dinliyor ve önerilerinin geçerli olduğunu biliyorum.Daima güvendeyim ve Tanrısal olarak korunuyor ve yönlendiriliyorum.Sağlıklı ve özgür olmayı seçiyorum.Dünyamda herşey iyi güzel ve tam. (Bu bir nevi şükürdür ve teşekkürdür)

Zenginlik için olumlama : En iyiye layığım ve en iyiyi kabul ediyorum,şimdi'

Hayatın sonsuzluğunda , bulunduğum noktada her şey mükemmel,bütün ve tam.Beni yaratan Güçle birim.Evrenin sunduğu bolluk akışına tümüyle açığım.Tüm gereksinme ve arzularım,ben daha istemeden karşılanıyor.Kozmik bilinç tarafından yol gösteriliyor ve korunuyorum.Ve kendime yararlı seçimler yapıyorum.Başkalarının başarılarından sevinç duyuyorum,hepimiz için herşeyin bol miktarda olduğunu biliyorum.Bolluğun bilinçli farkındalığını sürekli geliştiriyorum.Her türlü zenginliği kendime çekiyorum.Heryerde karşıma altın fırsatlar cıkıyor.Rüyalarımın bile ötesinde bir şansım var.Ve sürekli artan gelirle bana yansıyor.İyiliğim herkesten ve heryerden geliyor.Dünyamda herşey iyi güzel ve tam.

Başarı için olumlama : Her deneyimim benim için başarı olmasını seciyorum.

Hayatın sonsuzluğunda , bulunduğum noktada her şey mükemmel,bütün ve tam.Beni yaratan Güç ile bir ve aynıyım.İçimde başarı için gereken tüm nitelıkler var.Şimdi başarı formülünün içimden akıp çıkmasına ve yaşamımda ifade bulmasına izin veriyorum.Neye yönelirsem yöneleyim başarılı olacaktır.Her deneyimde öğreniyorum.Dokunduğum herşey başarıya dönüşüyor.Yeni bir başarı bilinci geliştirdim.Başarıdan başarıya,zaferden zafere doğru koşuyorum.Yolum,daha büyük başarılara doğru giden basamaklardan oluşuyor.Dünyamda herşey iyi güzel ve tam.

İş için olumlama : Yaptığım herşeyden her işten derin doyum alıyorum ve işimi seviyorum.Tüm yetenek ve birikimlerimin kullanıldığı,bana doyum veren bir şekilde yaratıcılığımı ifade ettiğim harika yeni bir pozisyona açığım ve hazırım.Birlikte çalışmayı sevdiğim insanlarla calısıyor,onlardan sevgi ve saygı görüyorum.Güzel bir semtte çalısıyor ve bol para kazanıyorum.Patronum eliaçık ve birlikte çalışması kolay bir insan.İşim zevk ve sevinç veriyor.
11-21-2010 02:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

(11-21-2010 02:54 PM)ginka Yazılan:  OLUMLAMALAR :

böyle bi telkin mükemmeliyetçiliğe açgözlülüğe ve elindekiyle yetinmemeye sebep olabilir bence tehlikeli bi telkin.ayrıca zenginlik için olumlama yapmak bence iyi değil çünkü maddiyat insanı yer tüketir.

u_u
11-21-2010 03:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Zenginlik için : Ben zengin ve başarılı bir erkeğim / kadınım.
Şükürler olsun , istediğim ve ihtiyaç duyduğum herşeye sahibim.

11-21-2010 03:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(11-21-2010 03:10 PM)büşra Yazılan:  
(11-21-2010 02:54 PM)ginka Yazılan:  OLUMLAMALAR :

böyle bi telkin mükemmeliyetçiliğe açgözlülüğe ve elindekiyle yetinmemeye sebep olabilir bence tehlikeli bi telkin.ayrıca zenginlik için olumlama yapmak bence iyi değil çünkü maddiyat insanı yer tüketir.

para herşey değildir ama parasızlık kötü bişeydir... maddi sıkıntı yaşayanların asıl sorunu kendilerini bolluğa zenginliğe layık görmemeleri.çok para insanı bozar bahaneleri gülücük
maddiyat insanı tüketir diyosan buda bi telkin bi seçim verygood
11-21-2010 03:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(11-21-2010 03:34 PM)Yıldırım Yazılan:  Zenginlik için : Ben zengin ve başarılı bir erkeğim / kadınım.
Şükürler olsun , istediğim ve ihtiyaç duyduğum herşeye sahibim.

Şükretmek...gülücük
11-21-2010 03:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir