Değerlendir:
  • 39 Oy - 2.85 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Davison Haritası
Yazar Mesaj
melis_bk
Kayıtsız

Cvp: Davison Haritası
gülücük

Bi bakalım o zaman.

Davison haritanızda yakın zamanda.

Transit Saturn - Natal Davison Marsına Kare açı yaptı(bu ay içinde) - Tam hatırlayamadım Melis doğum satleriniz ne kadar netti ?Ama bendeki verilere göre 7.ev akrep bu yüzden dolayı Akrebin yöneticisi marsın böyle bir kare alması direkt evlilğinizle ilgili çeşitli gerginliklere işaret ediyor olabilir.Öyle olduysa eğer şunu belirtmeliyim Saturn geri hareketle bu nokta üzerinden tekrar geçecek.Bazı eski konular tekrar açılabilir.

Yine yakın denilebilecek zamanda Transit Saturn - Natal Davison Jüpiterine zıt açı yapmış.Bu tarihler.
2008 Ekim (eylülün sonu ve kasımın başınıda etkiler) - 2009 Mart(Daha çok martın sonu ve nisan ayı) - 2009 Temmuz(haziranın sonları ve belki ağustosun başını da etkileyebilir)
Not : Yalnız Jüpiter-Saturn transidi için şunu söylemeliyim.Eşinin haritasında zaten bu konumla etkilenecek pozisyonlar var onun için direkt davison haritasıyla ilişkili olmayabilir.

Daha uzak bir tarih ama transit Saturn Natal Davison Venüs+Merkürünüze zıt açı yapmış.Bu tarih ise 2006 Ağustos+Eylül

Umarım iyi hafızan vardır Melis.:D
[/quote]

Eşimin doğum saati dk şüphesi olmadan kayınvalidem kaynaklı.Benimki annemin iliğini kurutana kadar yaptığım irdeleme sonucudur ki yanılma payı çok düşük te olsa 5 dk geride olur.Sanırım sonucu çok etkilemez.
Bu ay içinde geçtiğimiz ay sonundan taşınan gerginlikler oldu ama kaydeğer sayılmayacak , benim sabrımın taştığı her seferinde gündemde olan türde şeyler..
Ancak tekrarında akıllarda kalacak aksiyon yapabiliriz ben bu aralar akıncı beyleri gibi sefere çıkacak sebep arıyorumgülücük
2006 temmuzdan sonrası farklılıklarımıza rağmen çok iyi denebilecek iletişimimizde çatlakların olduğu ,sevgi anlamında sorgulamaların başladığı bir döneme giriştir.Ağustos ayı satrünün merkür ve venüse gergin temasının astrolojik örneği niteliğindedir.
2008 sonbaharı evliliğe inancımızı yitirdiğimiz kompa noktasında dolaştığımız bir dönem.
Mart-nisan 2009 da ciddi gel gitler dönemi.
Aslında 2006 yazından başlarsak 2009 yaz başına kadar aralarda sağlanan sükunet,evlilikte tecrübe ve çocuklar için devreye sokulan sağduyu sayesindedir. İletişim,duygusal bağ,değer yargılarımız açısından ardalanan sorgulamaların sınavların yaşandığı bir üç yıldan bahsedilebilir.Tarihlerini belirttiğin süreçler ise içsel gerilimleri hat safhada gergin olaylara taşımıştır..
Şehir değişikliğinin gündeme gelmesiyle kesintiye uğrayan herşey bir ay içinde normale döndü..
Umarım iyi bir denek oldum..
10-30-2009 04:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Davison Haritası
davison haritamızdaki ayı, uranüs transiti etkiler mi bende bunu merak ediyorum..

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
10-30-2009 11:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Davison Haritası
yansima7 Yazılan:davison haritamızdaki ayı, uranüs transiti etkiler mi bende bunu merak ediyorum..

Transitler dokunduğu her alanı etkiler. Bence davison için de aynısı geçerli
10-30-2009 12:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Nevrotik Yazılan:
yansima7 Yazılan:davison haritamızdaki ayı, uranüs transiti etkiler mi bende bunu merak ediyorum..

nasıl etkiler mesela ?!

noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

10-30-2009 12:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

yansima7 Yazılan:
Nevrotik Yazılan:

nasıl etkiler mesela ?!

Duygusal anlamda yenilenme ihtiyacı, özgürlük dürtülerinin kabarması, huzursuzluk, ani duygusal patlamalar, kopukluk ve soğukluk gibi etkiler mesela
10-30-2009 02:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

ama bu bi ilişkinin haritası sonuçta, iki kişi de bunu ayrı ayrı mı yaşar ?!

HZ Mevlana!!!

10-30-2009 02:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

yansima7 Yazılan:ama bu bi ilişkinin haritası sonuçta, iki kişi de bunu ayrı ayrı mı yaşar ?!

Sizin ortak duygusal paylaşımlarınız için geçerli olabilir
10-30-2009 02:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

cvp içn teşekür ederim..

HZ Mevlana!!!

10-30-2009 02:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

tr saturn ün venüse kavuşum yapmasıda gerginlik verir mi ? ya da sevginin kalıcılığı mı sınanıyordur ? nasıl yorumlayabiliriz ?

HZ Mevlana!!!

10-30-2009 02:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Sinastriden sonra ilişki dinamiklerinde ilk defa İngiltere'de ortaya konmuş olan Davison Haritalarını incelemek şaşırtıcı derecede doğru olduğundan tercih sebebim. Çevrenizde tanıdığınız kişilerin evliliklerini davison haritasıyla gözlemlediğinizde hak vereceksiniz ki doğru bir ilişki göstergesi. Herhangi bir gerçek harita yorumu tekniği gibi sadece kişi olarak değil de ilişki olarak yorum yapıyorsunuz. Keyifli bir analiz şekli...

SİMYA YILDIZ HARİTASI
09-24-2010 05:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Davison haritası cancer123 0 6,264 07-01-2019 04:07 PM
Son Mesaj: cancer123
  Sinastri Haritası pinkylove 2 9,968 05-29-2019 01:01 AM
Son Mesaj: pinkylove
  Sinastri haritası hayalperest033 1 17,816 02-26-2018 11:53 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  sinastri haritası yorumu hayali01 0 5,679 05-03-2015 09:43 PM
Son Mesaj: hayali01
  Davison/Kompozit Haritalarının Natal ile Benzeşimleri JoMaJa 18 36,811 02-17-2013 08:38 AM
Son Mesaj: Venüs
  Sİnastri İlişkiler Haritası Yorumlama nev_bahar 1 67,107 06-15-2008 12:35 AM
Son Mesaj: nev_bahar

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir