Değerlendir:
  • 53 Oy - 2.7 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Merkür Açıları
Yazar Mesaj
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Merkür Açıları
aeon Yazılan:merkür uranüs karşıt açısında etkilenen taraf merkür olacaktır.
çünkü kollektif ve kişisel gezegenlerin sağlam açılarında etkilenen kişisel gezegenler olur.

etkilenmiş bi yengeç merkürü de düşüncelerinde geçmişle bağlantıdan kopamaz diyebilir miyiz?

08-06-2009 10:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Merkür Açıları
şimdi bu beni aşan bir soru .
ama uranüs karşıt açısında fikirlerin muhalifleşecek
zihinsel hızın artacaktır.ve iletişimde farklı kelimelere kullanıp insanları şaşırtma durumun olabilir.
merkür yengecini duygusal hafızası iyi oluyor.bence bu açı merkürünü uranyenleştirmiş. pek duygusallıktan ziyade
zihinselliği arttırmış olabilir.
08-06-2009 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

aeon Yazılan:şimdi bu beni aşan bir soru .
ama uranüs karşıt açısında fikirlerin muhalifleşecek
zihinsel hızın artacaktır.ve iletişimde farklı kelimelere kullanıp insanları şaşırtma durumun olabilir.
merkür yengecini duygusal hafızası iyi oluyor.bence bu açı merkürünü uranyenleştirmiş. pek duygusallıktan ziyade
zihinselliği arttırmış olabilir.

evet bu daha olası.. düşüncelerim duygusallıktan uzaktır ama geçmişten kolay kolay kopamıyorum zihinsel olarak

08-07-2009 12:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Merkür&Neptün
Merkür Neptün açısından yada her hangi bir açıya sahip olupta bundan dolay ızihin sorunu yaşayanlar....

Vitamin

B Kompleksi

Niyasın

Niyasinin aşırı eksikliği insanlarda pellegra adı verilen ve sinir sisteminde fonksiyon bozukluğu, mide-bağırsak sistemi bozukluğu, ishal, zihin bulanıklığı, depresyon, ve ağır dermatit ve çeşitli cilt lezyonları ile karakterize bir hastalık oluşur. Niyasinin kısmî eksikliği ise metabolizma yavaşlamasına ve soğuğa dayanıksızlığa yol açar.

Sanırım kronik olan etkileri bir kaç kimyasal dokunuşla azaltabiliriz.

Herkese geçmiş Olsun verygood
10-05-2009 01:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

nuray esen Yazılan:sevgılı almıra merkeur neptun sert acılarındamı bu duurmlar meydana gelıyor.

Doğruluğunu birbir kanıtlayacak bir analiz yaptırmadım..

Lakin Vitaminler,beslmenme ve bunların psiko-kimya etkileri konusunda etkin çalışmalarım var.

Konsantrasyon.....

Evet çeşitli sebeplerden eksikliği olsa bile...

Bu yıldız etkisi , genetik kayıp yada hayata dair genel konuşullardan kayıplar olabilir.

Yıldızların konumlarını bekyelecek opsiyonumuz olmayabilir...

Akıl yıldızı kontrol edebilmeyi zamanı paketleyebilmeyi sağlar...

Bunu kimyasal yada organik takviyeler ile destekleyebilirsiniz....

Canlı bir zihin için...

Keten tohumu, bitkisel kaynaklı Omega(3,6,9) Buda semiz otunda,zeytin yağında ve fındıkta bulunur.

Bunlar besinsel destekler...

Bunların haricinde....

B komplesx ...içeriğinde mutkala niyasin olsun...

Çinko(zn) ....mümkünse...ital kaynaklı çinko almaya çalışın...

Türkiye'de yapılan çinkolar saf olmadığından ben önermiyorum....

Yada bu uzun ve zahmetli çalışmalardan ziyade...

Haftada en az 300 gr kırmızı et alırsanızda ciddi hafıza ve zihin bulanıklığı sorununuzu aşarsınız...

Bunların başlangıcını ay yengeç yada gezegen saati olarak..ay baz alırsanız çalışmalarınız kolaylaşır...

Birde basit 4 işlem matematik işlemlerini beyinden yapmaya çalışın...

Başarılargözkýrpma
12-18-2009 05:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Merkür Açıları
MUGE Yazılan:Merkür 10. evde balık burcunda. Güneşle kavuşum halinde. Saturnle sextile.

Yani? Kafam karıştı :(
Yani ;)

Güneş - Merkür kavuşumu ve Satürn 60'lığı için ''AÇILAR'' başlığına,
Merkür 10. evde için ''EVLER'' başlığına,
Merkür Balık için ise ''GEZEGENLER'' başlığına,

bi'göz atınız derim. Astrosohbet müdavimliğinizin niceliği ile paralel olarak daha ayrıntılı değerlendirmeler zaman içinde size dönecektir.

12-18-2009 05:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

MUGE Yazılan:Yazıp sormaktan çok okumayı tercih ediyorum. Kimseyi yormak istemem ama istediğiniz yorulmaksa madem daha katılımcı olabilirim sorularımla tabii kigülücük

Ayrıca hepsini okudum lakin birleştirememek gibi bir problemim var gülücük

Lokal 10 ev karekterindense ben bütün bir analizin iş konusunda daha sağlıklı olacağını umuyorum ...

Sevgili müge...

Haritani eklersen herkes için daha olumlu olacaktır..
12-18-2009 06:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Sanırım yaklaşık olarak iki ay'ı doldurmak üzere üyeliğiniz. Dolayısıyla Astrosohbet ile tanışıklığınız yeni sayılabilir diye düşünüyorum.

İlgili konu hakkında sağlıklı ve doyurucu bilgiler edinebilmek adına; ''Astrosohbet'i Tanıyalım'' başlığını incelemenizi ayrıca öneririm.
MUGE Yazılan:Yazıp sormaktan çok okumayı tercih ediyorum. Kimseyi yormak istemem ama istediğiniz yorulmaksa madem daha katılımcı olabilirim sorularımla tabii kigülücük
Link'ini eklediğim başlıktan şu maddeyi iletmek isterim izninizle:

''analiz istemek , soru sormak en doğal hakkınızdır.. astrosohbette sorularınıza Yorumcularımız ve nacizane ben (Yıldırım) müsait oldukça cevaplar vereceğiz.
detaylı analiz isterseniz , sabrını rica edeceğiz...''

MUGE Yazılan:Ayrıca hepsini okudum lakin birleştirememek gibi bir problemim var gülücük
Sizin tabirinizle söz konusu ''problem'', astrolojiyi anlama ve anlamlandırma yolunun başında oldukça olağandır. Zamanla ve peşini bırakmamayı kendi kendinize vaad edeceğiniz öğrenme çabanızla, şimdilik doğal olan bu sorunun üstesinden gelebileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim ;)

Bu arada natalınıza şöyle bi'bakayım dedim fakat; oldukça küçük bi'boyutta eklemişsiniz. Imageshack adresinde yükleme işlemini tamamladıktan sonra, ''Thumbnail for forums (1)'' seçeneğini lütfen imzanıza kopyala - yapıştır yapınız.

12-18-2009 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-19-2010 07:52 PM)miyase Yazılan:  acikliga kavusturulmasini istedigim bir kac aci var, cok isterim ama! Bana yardimci olursaniz cok sevinirim.

Merkurun(yengec, 5.ev) bende uc 150lik acisi var. Merkur 150 neptun(oglak, 12), Merkur 150 uranus(oglak, 12) ve Merkur 150 pluto(akrep, 9). Net bir yorum hic okuyamadim, yardimci olursaniz beni cok sevindirirsiniz! Hic degilse aralarindan bitanesinin etkisini soyleyin gülücük

ben sana 150 derecelik açıyla ilgili bişeyler söyliyeyim ;)

150 derecelik açının pek '' belirleyici etkisi olmadığını '' düşünüyorum.

Merkür ile Neptün arasındaki 150 derecelik açının olumlu anlamda sezgisel yetenek ve şiirsel ( akıcı ) yazma-konuşma potansiyeli verebileceğini
olumsuz anlamda ise zihin karışıklığı ve başkalarının sözlerinden etkilenme özelliği verebileceğini ekleyebilirim.

yinede bundan daha önemli açılara odaklanmanı tavsiye ederim.

Kavuşum , 90 , 120 , 180 , 60 , 135 , 45 ve qunitile ( 72 ) açılara odaklanabilirsin. koyu harflerle yazdığım ilk dördü çok daha önemlidir ok

01-19-2010 08:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(01-19-2010 08:07 PM)Yıldırım Yazılan:  ben sana 150 derecelik açıyla ilgili bişeyler söyliyeyim ;)

150 derecelik açının pek '' belirleyici etkisi olmadığını '' düşünüyorum.

Yıldırım, astroloji, karma ve dönüşüm kitabında, bu açının irdelenmeye gerek olduğundan bahsetmiş. Ayrıca Barış İlhan'da tali açılarda, öncelikle 150*liği kullandığını yazmıştı bir mailime. Mesela biri eşinden ayrıldı, işi bozuldu ve bunlara tepki vermek yerine dağınık bir mutfağa sıradışı tarzda bir sinir ve stres gösteriyor. Stres ve gerilimin ana odağından uzaklaşıp, farklı şeylerde stres yaşamak...Sen nasıl değerlendirirsin bunu?
01-20-2010 12:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Merkür - Neptün Açıları astrosohbet 30 76,503 12-26-2020 03:41 PM
Son Mesaj: Rosa
  Merkür - Satürn Açıları astrosohbet 36 54,621 05-05-2020 02:00 PM
Son Mesaj: Artemisis
  Merkür - Uranüs Açıları astrosohbet 48 63,297 04-22-2020 03:25 PM
Son Mesaj: Hattusas
  Merkür & Venüs Kavuşumu ( Güzel Ses ) astrosohbet 63 80,708 12-13-2018 06:47 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Merkür - Mars Açıları astrosohbet 58 69,532 12-16-2017 12:17 AM
Son Mesaj: Merau
  Merkür - Jüpiter Açıları astrosohbet 19 32,096 12-14-2017 03:59 AM
  Merkür - Plüto Açıları astrosohbet 82 101,213 11-27-2017 08:40 PM
  Pluto Merkür Karesi aeon 11 29,036 08-18-2010 02:32 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir