Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.88 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kötü gelin Ferhunde:Deniz Çakır
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Kötü gelin Ferhunde:Deniz Çakır
[Resim: astro_2gw_01_deniz_cakir.54938.21414.gif]
Free Image Hosting

Arkadaşlar yükselen burcunun Yengeç olduğunu bizzat kendi ağzından dinledim bir TV programında.En uygun Yükselen derecesini bulmaya çalıştım.Yarın hep beraber yorumlarız inşallah

Nin.Me.Sar.Ra
06-23-2008 02:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Kötü gelin Ferhunde:Deniz Çakır
Zaten kendisi oğlak burcudur,yükseleni yengeç ise; GÜNEŞ 7.evde oluyordur en basit teoride.Bu tehlıkeli,maceraperest bir insan fazla konuşmayım başıma iş alırım yoksa yine, hayırlı paylasımlar dileyim uzayım ben.Naçiz bir fikrim olacaktır MARS'ına dikkat ediniz kilit noktası o planet.
06-23-2008 12:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
çilekli süt
Kayıtsız

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:[Resim: astro2gw01denizcakir791vl4.th.gif]

Arkadaşlar yükselen burcunun Yengeç olduğunu bizzat kendi ağzından dinledim bir TV programında.En uygun Yükselen derecesini bulmaya çalıştım.Yarın hep beraber yorumlarız inşallah

Benim ilk olarak bazı kavuşumlar dikkatimi çelti

Örneğin

6.evde Güneş-Retro Merkür-Jüpiter-Neptün kavuşumu (Oğlakta) Hassas, merhametli ve duyarlı bir yapı, muhtemelen gizliden gizliye muhtaçlara yardım ediyordur, evcil hayvanlara ve yaşlılara kıyamayan bir kalbi vardır. Bu alanda çalışmalar yapabilir dernekler, yardım kuruluşları vs. -Jüpiter'in orb toleransını çok geniş tuttum "Güneş ile" kavuşumda sayılmasa da olabilir-

5.evde Ay-Uranüs kavuşumu (Yayda) Aşırı özgürlükçü, bol aşk, bağlanma problemleri, 5.ev alanlarında keşfedici bir ruh, iyi rol yeteneği, güzel ve aykırı çocukları olabilir, çocuklarını rahat ve özgür yetiştirir muhtemelen, annesi muhtemelen özgürlüğüne düşkün ve çocuklarına fazla anaç olmayan birisiymiş

Retro Chiron'un Venüs ile zıtlığı, geçmişte aşkta çekilen acılara ve bu yaraların zor kapanacağına işaret edebilir

Venüs Akrep ben yükseleni Akrep diye düşünürdüm hep demek ki Venüs'ü Akrepmiş. Venüs çok önemli güzelliği ve albeniyi gösterirken, bunu bir kez daha görüyoruz. 5.evde ve ASC ile rahat bir açıda.

2.evde Aslan'da şans noktası kendi parasını kendisinin kazanacağını ve iyi de kazanacağını gösterir bana göre bu konum. Jüpiter ve Mars'tan olumlu açılar ile desteklenmiş. Ayrıca sahnedeki başarıyı, Şans noktasının Aslan'da olması da vermiş olabilir. (tabi 5.evi de iyi durumda, özellikle sahne başarısını açıklamak için)

Pluto-Mars kavuşumu (7 küsür derecelik orb toleransı ile kavuşum yapıyor etki azalmış durumda ama yine de Mars ve Pluto'dan söz ediyoruz) ASC'ye kare yapıyor. Kişiye fevrilik, kin depolama kapasitesi gülücük) verir. Yükselen Akrep sanmamda bu açı nedeni iledir muhtemelen.. Entrikalar çevirebilecek biri olması muhtemel ama ben 6.evindeki kavuşumu nedeniyle mülayim, yardımsever taraflarınının da es geçilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Pek tabi "ev yerleşimleri doğru ise" bu yorum doğru olacaktır.
06-23-2008 01:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

Bence 7.evi doludur, 6.evi yay olmalıdır orasıda fazla birikim yapmaz.Yardımsever mi ,barışsever mi bilmem; ama zorlu biri oldugu kesin erkeklerden yana öfkeli ve bir takım kırgınlıkları var diyeceğim bende.Haksızlıga kesinlikle gelemez aniden köpürebilir fevri ve atak bir kişiyi gösteriyor bu harita.Progresinide düşünecek olursak ASC aslan ve güneş Kova oluyor ki BAGIMSIZLIK en önemli tema olacaktır kişinin hayatının büyük bölümünde-ok
06-23-2008 02:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Kötü gelin Ferhunde:Deniz Çakır
Ben bu bayını ilk gördüğümde koç burcu zannetmiştim,öyle bi havası vardı,megerse yükselen yöneticisi ay,yay burcunda ve uranüsle ve akrepteki venüsüyle kavuşmuş,demekki ondan böyle havayi ilginç gizemli bir görüntüsü var gülücük

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
06-23-2008 03:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

İmageshackte bir sorun var galiba bugün.Farklı bir yerde host ettirdim haritayı şimdi.Yinede göremiyorsanız bunu mesajlarınızda belirtin lütfen.

Özellikle cinselliğini kullanarak erkekleri baştan çıkartan kötü gelin nitelemesine uygun bulduğum için Lilith'in konumunu gösterttim haritada.8. eve düşüyor benim kullandığım saate göre.Bu konuda yorumu olan var mı ?

Bana kalırsa çok güzel diye nitelendiremeyeceğim bir yüze sahip olmasına rağmen bu kadar beğenilmesi,çekici bulunması Venüs-Asc ,Venüs-MC üçgeniyle daha iyi açıklanır gibi geldi.

Nin.Me.Sar.Ra
06-23-2008 07:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

Ben hep Akrep Burcu olduğunu düşünmüştüm,Bir Oğlak'tan çok Akrep gibi duruyor.

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
06-23-2008 09:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Özellikle cinselliğini kullanarak erkekleri baştan çıkartan kötü gelin nitelemesine uygun bulduğum için Lilith'in konumunu gösterttim haritada.8. eve düşüyor benim kullandığım saate göre.Bu konuda yorumu olan var mı?

lilith 8. evindeyse tehilikeden ve cinsellikten kurtulamaz.balıkta olması sosyal faaliyetleri bol olduğunu gösteriyor.deniz çakır bu alanıyla sanata olan beğenisini kanıtlıyor.fantazileri yüksek.fantazi dünyası geniş ve rolüne çok güzel odaklanıyor.dişi ve şeytani.hayalleri geniş.lilith üstelik plutondan 120 destek alıyor.lilith nefisle ilgilidir.araplara göre lilithin bulunduğu alan kişinin şeytanlık yaptığı alandır.bizim ferhundenin 8. evindehımm zayıf tarafı yani. cevriye hanım azla cinli demiyor ferhundeyegülücük işin şakası bunlar tabi deniz çakır rolu gereği yapıyor belki bunları; ama yinede cinsellik akıyor her tarafından lilith bunu diyor buradagülücüközellikle cinsellikte kadın erkek eşit diyor olsa gerek.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-23-2008 10:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

bende cinsellik potansiyeline dair şu ilaveyi yapayım ; 8.evin yöneticisi uranüs Ay ile kavuşum yapıyor , hemde sahneyi ifade eden 5.evde , hemde ateş elementi olan Yay burcunda.
marsın konumuna baktım ancak 4.evde terazi burcundaki mars bana pek kuvvetli görünmedi.
lilith'in 8.evde olması bir yana , venüse yaptığı kare açıyıda hesaba katalım derim.

06-24-2008 01:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Cvp: Kötü gelin Ferhunde:Deniz Çakır
Yıldırım Yazılan:bende cinsellik potansiyeline dair şu ilaveyi yapayım ; 8.evin yöneticisi uranüs Ay ile kavuşum yapıyor , hemde sahneyi ifade eden 5.evde , hemde ateş elementi olan Yay burcunda.
marsın konumuna baktım ancak 4.evde terazi burcundaki mars bana pek kuvvetli görünmedi.
lilith'in 8.evde olması bir yana , venüse yaptığı kare açıyıda hesaba katalım derim.

Mars Terazide ama Plutonla birleşiyor(Akrebin iki yöneticisi bir arada).Terazide olunca bu ikili enerji zevklere bir anlamda daha çok cinselliğe harcanır gibi geliyor bana.Üstelik ASC'ye de açı yapıyorsa bu ikili imajındaki Akrep etkisini (Çoğunluk Akrep olduğunu düşünmüş ) açıklayabiliriz.Doğum saatini tam bilemediğim için Mars ve Plutonun ASC'sine açı yapacağı bir saat seçmiştim zaten.

Güneş-Neptünle,Neptün-Jüpiterle birleşiyor.Jüpiterle Güneş arasında 14 derece var birleşme saymam için fazla geniş bir açı ama yinede Güneş-Neptün-Jüpiter üçlüsünü birleşiyor sayabiliriz.Güneş burcu Oğlak Balığımsı bir karaktere bürünmüş.Yay burcuda hem kendi yöneticisini hemde Ayı ağırladığı için en güçlü burç konumunda kanımca.İnsani değerleri yüksek,din yada dine benzer yapılara meditasyona,tasavvufa ilgi duyabilecek somut değerlerden çok soyut değerlerle mutlu olabilecek birisi olduğunu düşünüyorum.(Çilekli Sütte çok güzel açıklamış bu açıları zaten)

Ay-Venüs birleşimi kadınlardan ilgi ve sevgi göreceğini gösteriyor.Güneş-Neptün ,Ay-Venüs birleşimleri zaten sanatçı bir karaktere işaret eder(Venüsün Akrepte olması zayıf bir konum ama 5. evde olması durumu toparlamış)

Nin.Me.Sar.Ra
06-24-2008 03:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir