Değerlendir:
  • 84 Oy - 2.99 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transitler
Yazar Mesaj
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Transitler
Son günlerde kendimi merkür retrosu varmış gibi tutuk hissediyordum. Bir şeyler söylemek istiyor ama söyleyemiyordum. Satürn transiti natal merkür, güneş, venüs ve jüpiterle 135lik açıdaymış, yanına da transit merkür gelmiş, bir kaç gün sonra 135lik açı yapacak o da aynı stelyuma. Dün itibariyle de öğrenmekten kaçındığım, geciktirdiğim bir şeyi öğrenince tutuk olan dilimden karamsar cümleler dökülmeye başladı.
+Natal uranüs, neptün, kad kavuşumu var.
Güneş tutulması da bu civarlarda oldu, neptün ile kad ın ortasında.
Ha bir de dün yeni bir twitter hesabı açayım dedim anlamadığım şekilde askıya alındı kaldı öyle.
Vefat haberi almak da buna dahil mi bilmiyorum.
Bir günde üst üste geldi hepsi.
Aynı burçta güneş-plüton, güneş-satürn kavuşumları da var şuan.
Tr Plüton natal neptün, kad ve ayım ile kavuşumda.

Ek(11/01): Güneş-Plüton kavuşumu kendimizi baskı altında, çaresiz, huzursuz hissettirebilirmiş. Evet özellikle 9 ocaktan beri böyleyim, içime öküz oturmuş gibi. Aslında benim için bir sebebi de var yani transit geçtikten sonra azalsa da çok değişeceğini sanmıyorum. Bakalım.

Bilgili değil, ilgili.
01-10-2019 10:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Transitler
(01-10-2019 10:22 PM)Feslegen Yazılan:  Son günlerde kendimi merkür retrosu varmış gibi tutuk hissediyordum. Bir şeyler söylemek istiyor ama söyleyemiyordum. Satürn transiti natal merkür, güneş, venüs ve jüpiterle 135lik açıdaymış, yanına da transit merkür gelmiş, bir kaç gün sonra 135lik açı yapacak o da aynı stelyuma. Dün itibariyle de öğrenmekten kaçındığım, geciktirdiğim bir şeyi öğrenince tutuk olan dilimden karamsar cümleler dökülmeye başladı.
Ha bir de dün yeni bir twitter hesabı açayım dedim anlamadığım şekilde askıya alındı kaldı öyle.

Ek(11/01): Güneş-Plüton kavuşumu kendimizi baskı altında, çaresiz, huzursuz hissettirebilirmiş. Evet özellikle 9 ocaktan beri böyleyim, içime öküz oturmuş gibi. Aslında benim için bir sebebi de var yani transit geçtikten sonra azalsa da çok değişeceğini sanmıyorum. Bakalım.

Hımm pek yakında Mars Koç transiti de senin Aslanlara 135'lik açı yapabilir
Baskı artabilir, içine atma, para dışında bir şey biriktirme
Mümkünse fiziksel olarak seni yoracak bir şeyler (spor gibi) yapmak iyi gelebilir

01-12-2019 10:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-12-2019 10:32 PM)astrosohbet Yazılan:  
(01-10-2019 10:22 PM)Feslegen Yazılan:  Son günlerde kendimi merkür retrosu varmış gibi tutuk hissediyordum. Bir şeyler söylemek istiyor ama söyleyemiyordum. Satürn transiti natal merkür, güneş, venüs ve jüpiterle 135lik açıdaymış, yanına da transit merkür gelmiş, bir kaç gün sonra 135lik açı yapacak o da aynı stelyuma. Dün itibariyle de öğrenmekten kaçındığım, geciktirdiğim bir şeyi öğrenince tutuk olan dilimden karamsar cümleler dökülmeye başladı.

Mümkünse fiziksel olarak seni yoracak bir şeyler (spor gibi) yapmak iyi gelebilir

Teşekkür ederim. İçime atmamak çok da mümkün görünmüyor ama dediğiniz gibi spor yapmayı deneyebilirim, olmadı oturup ağlarım arada gülücük Şuan jüpiteri solladı 2. ev transitlerim ve gerçekler. İşsizim, bir süredir kad a odaklıydım zaten ve son zamanlarda da kara kara düşünüyorum napsam diye daha ciddi şekilde, bakalım...

Bilgili değil, ilgili.
01-13-2019 02:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Şu Satürn Oğlak transitinin bir an önce bitmesini istiyorum sadece :( Yükselenimden geçerken ağır şeyler yaşamıştım ama Oğlak transiti de berbat ötesi geçiyor öncü burçlardaki gezegenlerime dokunduğu için. Kötü şeyler yaşamıyorum şükürler olsun, Satürn öğreticidir iyi güzel ama ortada hiçbir şey yokken bile mental açıdan yorgun, bitkin hissediyorum. Satürn’ün tek sevdiğim yönü olgunlaştırıp büyütmesidir 2015’teki ben ile 2019’daki ben arasında dağlar kadar fark var. Onun dışında sevmiyorum.

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
01-13-2019 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkür_yen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

(01-12-2019 10:32 PM)astrosohbet Yazılan:  

Yıldırım bey merhaba, konuyla pek bağlantılı olmayacak ama solar haritamda transitlerin kavuşum açılarına baktım transit jüpiterin asc ile kavuşum yaptığı tarihlerde, solar şiron ve tr şiron kavuşum yapıyor, nişanlıyım düğün tarihim olabilir mi ?

https://resmim.net/f/a7jQCt.png
03-11-2019 02:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tugsem_10 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

güneşi transit pluto ile birleşen oğlakların başına sizce ne gelecek?
09-06-2019 12:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ahsen1 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Merhaba astrolojiyi yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum transit haritamı çıkardım ne yalan söyleyeyim korkuttu biraz pluton ve Satürn transiti ikisinde 8.evde. Parasal anlamda 4 yıldır zorluk cekiyordum zaten 2020yle beraber dil okulu için ufak düşüncelerim vardı aileme açacaktım ama transitler beni üzdü açıklayacak birisi var mı acaba transitlerimi mental açıdan da oldukça zorlanıyorum 3-4 senedir çok olgunlaştığımı düşünüyorum, son günlerde özellikle çok zorlanıyorum boşlukta gibiyim sürekli hiç birşey yapma isteğim kimseyle görüşme isteğim yok

Natal haritam gülücük
https://www.hizliresim.com/39ytl4j
11-13-2019 03:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Frederico Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(11-13-2019 03:56 PM)ahsen1 Yazılan:  Merhaba astrolojiyi yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum transit haritamı çıkardım ne yalan söyleyeyim korkuttu biraz pluton ve Satürn transiti ikisinde 8.evde. Parasal anlamda 4 yıldır zorluk cekiyordum zaten 2020yle beraber dil okulu için ufak düşüncelerim vardı aileme açacaktım ama transitler beni üzdü açıklayacak birisi var mı acaba transitlerimi mental açıdan da oldukça zorlanıyorum 3-4 senedir çok olgunlaştığımı düşünüyorum, son günlerde özellikle çok zorlanıyorum boşlukta gibiyim sürekli hiç birşey yapma isteğim kimseyle görüşme isteğim yok

Ben de sizin gibi sekizinci ev transiti yaşıyorum (8.ev Uranüs transiti yaşıyorum). Sekizinci evde olan Satürn-Jüpiter-Uranüs etkileri benzerdir.

Mesela ben şu sıralar Türkiye'de olan ölümlere baya hüngür hüngür ağlıyorum eskiden de çok ölüm görürdük etrafta ama bu 2-3 ay ki kadar etkilemezdi. Sekizinci ev transitleri travmaları ve psikolojik olayları azdırır.

On ikinci ev Ay-Uranüs aniden meydana gelen duygu selleri, sekizinci ev Satürn-Pluto depreşen psikoloji...

Sanırım sen de benim gibi bu sene yanında mendil eksik etmeyenlerden olacaksın koptum.w.

Bu transitler toplumsal olaylara hissedilen duyguları veya duygusal müziklerin etkisini artırır. Hadi bize geçmiş olsun. koptum.w

11-14-2019 04:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ahsen1 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(11-14-2019 04:06 AM)Frederico Yazılan:  
(11-13-2019 03:56 PM)ahsen1 Yazılan:  Merhaba astrolojiyi yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum transit haritamı çıkardım ne yalan söyleyeyim korkuttu biraz pluton ve Satürn transiti ikisinde 8.evde. Parasal anlamda 4 yıldır zorluk cekiyordum zaten 2020yle beraber dil okulu için ufak düşüncelerim vardı aileme açacaktım ama transitler beni üzdü açıklayacak birisi var mı acaba transitlerimi mental açıdan da oldukça zorlanıyorum 3-4 senedir çok olgunlaştığımı düşünüyorum, son günlerde özellikle çok zorlanıyorum boşlukta gibiyim sürekli hiç birşey yapma isteğim kimseyle görüşme isteğim yok

Ben de sizin gibi sekizinci ev transiti yaşıyorum (8.ev Uranüs transiti yaşıyorum). Sekizinci evde olan Satürn-Jüpiter-Uranüs etkileri benzerdir.

Mesela ben şu sıralar Türkiye'de olan ölümlere baya hüngür hüngür ağlıyorum eskiden de çok ölüm görürdük etrafta ama bu 2-3 ay ki kadar etkilemezdi. Sekizinci ev transitleri travmaları ve psikolojik olayları azdırır.

On ikinci ev Ay-Uranüs aniden meydana gelen duygu selleri, sekizinci ev Satürn-Pluto depreşen psikoloji...

Sanırım sen de benim gibi bu sene yanında mendil eksik etmeyenlerden olacaksın koptum.w.

Bu transitler toplumsal olaylara hissedilen duyguları veya duygusal müziklerin etkisini artırır. Hadi bize geçmiş olsun. koptum.w

Ay gerçekten al benden de o kadar normalde de duygusal biriyimdir ama son zamanlarda herseye ağlar oldum çok kötü ya 2020nin sonuna kadar yandık desene aðla... :D

Natal haritam gülücük
https://www.hizliresim.com/39ytl4j
11-14-2019 09:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Frederico Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(11-14-2019 09:28 PM)ahsen1 Yazılan:  
(11-14-2019 04:06 AM)Frederico Yazılan:  

Ay gerçekten al benden de o kadar normalde de duygusal biriyimdir ama son zamanlarda herseye ağlar oldum çok kötü ya 2020nin sonuna kadar yandık desene aðla... :D

Başa gelen çekilir yapacak bir şey yok, hem ben duygusal bir su elementi insanı olduğumdan (Ay"Duygular" Akrep, Güneş"Görünüş" Balık) ağlamakta zaten ustayım bu durum bana pek yabancı gelmiyor koptum.w koptum.w koptum.w. Zaten Balık burcu veya su grubu etkili insanları gördüysen sulugöz olduklarını bilirsin koptum.w koptum.w.

11-14-2019 09:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İnsanı ot gibi hissettiren transitler Marie 27 36,877 11-21-2019 03:19 PM
Son Mesaj: Karmen
  Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ? Alejandro 18 28,039 09-13-2017 11:12 AM
Son Mesaj: Laremme
  Transitler ve Sorular Arkadaş 2 9,005 03-01-2012 08:59 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :( ariess 89 110,480 10-17-2010 02:00 AM
Son Mesaj: Félicé

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir