Değerlendir:
  • 57 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
Lilith Yengeçte: Dürtüleri aile kurma üzerinedir. Evinde misafir ağırlamayı,
ikramı sever ve de onlarla duygusal ve de psikolojik iletişim kurmak ön
plandadır. Ailevi konularda çözüme eğilir ancak hayallerine zaman
zaman kaptırabildiğinden kendini gerçekleri görmeyi redetmeye gidebilir.

Lilith 12.evde: Kişilere kolay hayranlık duyma ve ilaçlara bağımlılık
görülebilir gerçeklerden kaçma babında. Yaratıcıdır, spiritüel güçler.
Sosyal ortamlarda gel/gitler yaşar ve kendini izole edebilir. İhtiyaç
duyulma hissinden yardım gerektiren sosyal görev edinebilir. Kendi
ihtiyaçlarını itiraf etmeyi sevmeyişinden yalnızlığa itebilir kendini.

Yengeç'te oluşu etkisi doğru da 12.evdeki etkisiyle ilgili lisedeyken bir dönem sakarlığım üzerine çok sakatlık geçirince ağrı kesici bağımlısı olacak gibiydim bırakmıştım :D (doğru çıktı bak)
Evet,zaman zaman çok sosyal olurken bazen insanlardan sıkılıp kendimi izole edebiliyorum çünkü genelde dinleyen ama anlatmayan taraf oluyorum ve kendi sorunlarımla içim şişebiliyor,ama yıllar geçtikçe sanırım etkisi azalıyor ya da Satürn döngüm büyük ölçüde tamamlandı diye böyle bilmiyorum,artık daha net ifade ediyorum kendimi ama karşımdaki insana göre değişiyor.

Aylar sonra buralara dönesim geldi niyeyse:

Placidus'a göre Lilith'im 11.evde,kesin acemilik zamanlarımda 12 dedim.
Lilith 11.evde: Gariptir ancak hoşgörü ve aleniyet barındırır.
Maceraperest ruhları sever zaman zaman da onları yanlış değerlendirebilir.
Açık ilişkileri sever, nötr. Sezgi ve aklın getirdiği güç yeteneği.
Egzantrik doğasını sunar.

Aynen...

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-21-2017 06:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Galiba iki tane lilith var.Biri mc ile tam kavusum aslanda digeri 10. ev basakta.Hangisini dikkate almalıyım?

Natal haritam

https://i.hizliresim.com/VQ8lNn.jpg
06-19-2017 07:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüsx Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 3

Lilith in diğer yüzüne de bakmak lazım.Çok derinlemesine bi konu olabilir.Mesela lilith in köşe evlerde ve içsel gezegenlerle kavuşumu bana o kişinin genellikle aileden gelen varlıklara sahip olmasını,6.hislerinin kuvvetli olmasını vs gösteriyor.
Varlıktan kastım maddesel değil .
07-12-2017 10:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Lilith-Merkür açıları (4 orbla kare) orbun biraz fazla olmasına rağmen etkileri var,özeleştiri olarak söyleyeyim: Alkış özlemi var :D Savunma mekanizmaları da var. (Yükselen Aslan olmakla alakalı mı bilmiyorum)
Olumlu yönüne gelince: Yazmak ya da müzik doğru geldi,sesim eğitilmeye müsait gibi ve kendimi yazarak daha iyi anlatıyorum. Ve "Kadınsı hissiyat ile erkek entelektüelliğin birleşimi" kısmı da uyuyor gibi,bazen fazla erkek beyniyle düşündüğümü söylerler.
Ve bu açıda son olarak "İlk zamanlar duygulardan kaçmak, bastırmak" bu özellik de var,belki Akrep vurgumdan bilemem ama duygularımı bastırma çabamın olduğu doğru.

Ve devamındaki Lilith 3.evde ve Başak Merkür'ü kısmından da birkaç özellik var ama uzatmayayım.

Lilith-Venüs açılarında üçgen ama kavuşum etkisi gibi yaşıyorum, "sevgiye duyulan özlemin çok olması" tam benlik kısım.

Teşekkürler Nun gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
07-13-2017 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
(07-12-2017 10:21 PM)Venüsx Yazılan:  Lilith in diğer yüzüne de bakmak lazım.Çok derinlemesine bi konu olabilir.Mesela lilith in köşe evlerde ve içsel gezegenlerle kavuşumu bana o kişinin genellikle aileden gelen varlıklara sahip olmasını,6.hislerinin kuvvetli olmasını vs gösteriyor.
Varlıktan kastım maddesel değil .

11.evde Yengeç'te olan ve 4.evdeki Akrep Venüs'le üçgen yapan Lilith'i nasıl yorumlarsınız?

Haritam
07-13-2017 01:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Lilith açıları Yakamoz 17 150,561 05-01-2019 01:15 PM
Son Mesaj: cancer123
  Haritalarda Lilith (Sinastri de Dahil) BayanKararsız 0 56,349 12-07-2018 06:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Lilith ve Kötülük astrosohbet 31 53,142 11-02-2018 12:47 AM
Son Mesaj: Taelalapupu
  Kara Ay Lilith yezda 11 63,223 07-13-2010 10:36 AM
Son Mesaj: Serena

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir